Harfowa Residence

Mieszkania na sprzedaż ul. Harfowa, oferowane bezpośrednio przez

Yuin

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Harfowa

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 470 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Harfowa Residence

9 zdjęć

Harfowa Residence
Harfowa Residence
Harfowa Residence
Harfowa Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

W SERCU ZIELONEJ DZIELNICY OCHOTA, WŚRÓD KAMERALNYCH WILLI MIEJSKICH POWSTAJE EKSKLUZYWNY APARTAMENTOWIEC POD NAZWĄ HARFOWA RESIDENCE

To nowoczesny budynek klasy Premium doskonale zlokalizowany w sąsiedztwie 30 ha Parku Szczęśliwickiego. Atutem inwestycji jest połączenie oryginalnej architektury oraz najnowocześniejszych systemów do zarządzania własnym apartamentem dla komfortu i wygody przyszłych mieszkańców.

W budynku znajdzie się 10 przestronnych apartamentów i 14 miejsc postojowych. Parter budynku przewidziano na działalność usługową. Na pozostałych kondygnacjach będą mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 27 m2 do 111 m2 o wysokości od 2,78m do 5,93 m.

Na kondygnacji -1 będzie parking podziemny wraz z rowerownią i wózkownią z wjazdem od ul. Harfowej.

Prawdziwą atrakcją dla mieszkańców penthouse'ów, znajdujących się na najwyższym piętrze są tarasy z przepięknym widokiem na park Szczęśliwicki. Natomiast przyszli właściciele niżej położonych apartamentów będą mieli do dyspozycji loggie doskonale wkomponowane w kubiczną bryłę budynku.

Inwestycja Harfowa Residence znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Harfowa (4.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Yuin.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Harfowa Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yuin przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Harfowa Residence?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Harfowa Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Harfowa Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Harfowa Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Harfowa Residence znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Wróbelek Elemelek w odległości 120 m, Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe "Fair Play" w odległości 170 m, Przedszkole "ALA MA KOTA" w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Harfowa Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Stokrotka, w odległości 160 m znajduje się Biedronka, w odległości 320 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Harfowa Residence w odległości 170 m znajduje się Zdrofit, w odległości 400 m znajduje się Basen, w odległości 420 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 10.05.2023
Data aktualizacji: 11.09.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: