Osiedle Berberysowe Ogrody

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Mołdawska, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Warszawa, Ochota, Rakowiec, Ul. Mołdawska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Osiedle Berberysowe Ogrody

8 zdjęć

Osiedle Berberysowe Ogrody
Osiedle Berberysowe Ogrody
Osiedle Berberysowe Ogrody
Osiedle Berberysowe Ogrody

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Wygoda i prestiż“Berberysowe Ogrody” to osiedle o podwyższonym standardzie. Elegancji nadaje mu ciepły kolor elewacji, starannie skomponowany z kolorystyką ogrodu. Dumą mieszkańców będą imponujące hole klatek schodowych oraz dopracowane w każdym szczególe części wspólne. Pomiędzy budynkami, wśród krzewów berberysu i jaśminu znajdzie się plac zabaw dla dzieci i miejsce do gry w bulle. Od zewnętrznej strony osiedla przewidziano powierzchnie handlowe i usługowe.Wszędzie bliskoOchota to jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic. W jej starej części ciągle można odnaleźć ducha dawnej, inteligenckiej Warszawy. Zieleń parków oraz łatwy dostęp do wielkomiejskich udogodnień: kultury, oświaty, rekreacji i rozrywki powoduje, że mieszka się tutaj wygodnie. Bliskość dworca oraz lotniska to dodatkowy atut. Stąd niedaleko też do galerii handlowych. Z kolei w Ośrodku Kultury Ochoty na ciekawych zajęciach można realizować swoje artystyczne pasje, a w Teatrze Ochoty obejrzeć niejedno interesujące przedstawienie.Jasna przestrzeńW dwóch budynkach o wysokości od 3 do 12 kondygnacji znajdują się mieszkania łączące komfort i funkcjonalność. Szeroka gama metraży ułatwi dopasowanie przestrzeni do własnych potrzeb. Duże, drewniane okna sprawią, że wnętrza wypełnią się naturalnym światłem. Mieszkańcy mogą korzystać z loggii, balkonów lub tarasów, a na parterach od strony patio – z ogródków.

Inwestycja Osiedle Berberysowe Ogrody znajduje się na Rakowcu (4.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Osiedle Berberysowe Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Berberysowe Ogrody nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 30750 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Berberysowe Ogrody?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Berberysowe Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Berberysowe Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jasielska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Berberysowe Ogrody znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Berberysowe Ogrody znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt przedszkolny "Mamy czas" w odległości 140 m, Przedszkole Nr 293 w odległości 270 m, przedszkole nr 255 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Berberysowe Ogrody jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medycyna Rodzinna w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Berberysowe Ogrody składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Simply Market, w odległości 70 m znajduje się Bazar przy Racławickiej, w odległości 190 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Berberysowe Ogrody w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: