Lirowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lirowa, oferowane bezpośrednio przez Lirowa Apartments

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Lirowa 16

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 691 ofert w najbliższej okolicy!

Lirowa

6 zdjęć

Lirowa
Lirowa
Lirowa
Lirowa

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Lirowa logo

Apartamenty LIROWA to inwestycja położona nieopodal Parku Szczęśliwickiego.

Bliskość zieleni, niska zabudowa to kolejny dowód na to, że liczymy się z potrzebami człowieka i tworzymy otoczenie przyjazne każdemu z nas.

Dwie kameralne kamienice, wykonane z największą dbałością o detal, mają przepiękne elewacje skomponowane z wysokiej jakości materiałów, m.in. szarego klinkieru, szkła, drewna, antracytowych płyt HPL. Harmonijna kompozycja brył i materiałów nikogo nie pozostawi obojętnym.

Same mieszkania, podążając za oczekiwaniami nowych nabywców, mają prawie 3 metry wysokości oraz przepiękne, wysokie okna. Klatki schodowe są wykonane w wysokim standardzie – z marmurem jako materiałem wykończeniowym.

Apartamenty na parterze sprzedawane są z dużymi ogródkami, dającymi namiastkę domu w mieście. Jeden z apartamentów na ostatniej kondygnacji posiada wyjście na taras na dachu, z którego rozciąga się widok na park i na Górkę Szczęśliwicką.

Inwestycja Lirowa znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Lirowa 16 (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Lirowa Apartments.

Inwestycja Lirowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lirowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lirowa Apartments przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 295 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Dach

 stropodachy płaskie, niewentylowane, z warstwami w układzie tradycyjnym na stropach żelbetowych, wykończenie żwir lub substrat wegetacyjny  odwodnienie stropodachów pionami wewnętrznymi w budynkach

Elewacja

 parter – płyty elewacyjne z tworzywa sztucznego zwanego HPL, montowane systemowo od strony ulicy, kolor szary/grafitowy, z pozostałych stron płytka klinkierowa, montowana systemowo, kolor szary/grafitowy.  piętro – płytka klinkierowa, montowana systemowo, kolor szary/grafitowy, we wnękach balkonowych płyty elewacyjne z tworzywa sztucznego zwanego HPL, montowane systemowo, kolor szary/grafitowy  podbicia pod balkonami i nadwieszeniami wykonanie z tworzywa sztucznego HPL, kolor imitujący naturalne drewno

Stolarka okienna

 parter – stolarka aluminiowa lub drewniana lub drewno aluminium, okna uchylno-rozwierne (kolor wg projektu)  piętro – okna portfenetrowe, uchylno-rozwierne aluminiowe lub drewniane lub drewno-aluminium, dla okien o szerokości ponad 2 m panel stały  okna łazienkowe - uchylno-rozwierne, zabezpieczenie przez wypadnięciem aluminiowe lub drewniane lub drewno-aluminium  dla okien potrójnych – jeden panel stały  współczynnik przenikania ciepła dla szyby min. 0,9 W/m2K, okna wyposażone w nawiewniki

Balkony

 posadzki: kamień naturalny (granit)  balustrady tarasu i balkonów – konstrukcja stalowa z wypełnieniem szkłem bezpiecznym  odwodnienia grawitacyjne, prowadzone pionami wewnętrznymi budynku  odwodnienie balkonów spadki do zewnątrz

Ściany

 ściany wydzielające lokale mieszkalne od komunikacji – murowane z bloczków silikatowych na zaprawie cementowo wapiennej + ocieplenie 4 cm izolacji akustycznej lub ściany żelbetowe, gr. 20cm + ocieplenie 4 cm izolacji akustycznej  ściany wydzieleń między lokalowych – murowane z bloczków silikatowych na zaprawie cementowo wapiennej, gr. 24cm lub ściany żelbetowe, gr. 24cm

Sufity

Część nadziemna – tynki gipsowe, maszynowe, odpowiadające tynkom kat. III

Instalacje

 instalacja wentylacji mechanicznej, jednorurowa; dla pomieszczeń kuchennych dodatkowe niezależne piony wentylacyjne do podłączenia okapów kuchennych  instalacja centralnego ogrzewania z tworzyw sztucznych, rury rozprowadzane w warstwach  izolacyjnych posadzki, podejścia do grzejników ze ściany lub z podłogi przy ścianach międzylokalowych i konstrukcyjnych, grzejniki białe płytowe z zaworami termostatycznymi,  w łazienkach grzejnik rurowy drabinkowy  podejście ze ściany, opomiarowanie indywidualne CO w szachtach w korytarzach ogólnodostępnych  instalacja wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji –z tworzyw sztucznych, rozprowadzane do miejsca  usytuowania przyboru w warstwach podbudowy posadzki, opomiarowanie indywidualne ZW i CW  w szachtach w korytarzach ogólnodostępnych  instalacja kanalizacji – z tworzywa sztucznego, podejścia rozprowadzane w posadzkach lub w ścianach  instalacja elektryczna – podtynkowa, z zabezpieczeniami  kuchnia – gniazda wtykowe dla okapu i zmywarki, wypust sufitowy  sypianie – gniazda wtykowe, wypust sufitowy,  pokój dzienny – gniazda wtykowe, wypust sufitowy  opomiarowanie lokali mieszkalnych licznikami dostawcy energii  instalacje teletechniczne: instalacja telewizji DVB-T i TV-Sat z możliwością podłączenia TVK, instalacje szerokopasmowego dostępu do internetu, wideodomofon zintegrowany z systemem kontroli dostępu zamontowanym przy wejściu

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja LIROWA zlokalizowana jest w odległości ok. 350 m od Parku Szczęśliwickiego. Budynek położony jest wśród niskich domów, przeważnie jednorodzinnych, w miejscu gdzie Plan Miejscowy nie dopuszcza budynków wyższych niż 12 m, a zabudowa, jaka tu obowiązuje, to domy jednorodzinne lub wielorodzinne do 8 lokali o bardzo niskiej intensywności. Wielkim atutem tego adresu jest niewielka odległość (krótki spacer) od linii komunikacji tramwajowej i autobusowej.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lirowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lirowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Lirowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lirowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lirowa znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe "Fair Play" w odległości 150 m, Przedszkole "ALA MA KOTA" w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne Wróbelek Elemelek w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lirowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 470 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lirowa w odległości 360 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 28.05.2019
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: