Lirowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Lirowa Apartments

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 113 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Lira Park(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Lirowa (4.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 000/m2
  Lira Park
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 42 - 83 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Yuniversal Development
 • Apartamenty Raków(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Raków, ul. Borsucza (5.3 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Raków
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 33 - 107 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Radius Projekt
 • Apartamenty Park Szczęśliwicki(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Przy Parku 6 (4.7 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Park Szczęśliwicki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 54 m2
  Liczba pokoi: 2
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Lirowa

Apartamenty LIROWA to inwestycja położona nieopodal Parku Szczęśliwickiego.Bliskość zieleni, niska zabudowa to kolejny dowód na to, że liczymy się z potrzebami człowieka i tworzymy otoczenie przyjazne każdemu z nas.Dwie kameralne kamienice, wykonane z największą dbałością o detal, mają przepiękne elewacje skomponowane z wysokiej jakości materiałów, m.in. szarego klinkieru, szkła, drewna, antracytowych płyt HPL. Harmonijna kompozycja brył i materiałów nikogo nie pozostawi obojętnym.Same mieszkania, podążając za oczekiwaniami nowych nabywców, mają prawie 3 metry wysokości oraz przepiękne, wysokie okna. Klatki schodowe są wykonane w wysokim standardzie – z marmurem jako materiałem wykończeniowym.Apartamenty na parterze sprzedawane są z dużymi ogródkami, dającymi namiastkę domu w mieście. Jeden z apartamentów na ostatniej kondygnacji posiada wyjście na taras na dachu, z którego rozciąga się widok na park i na Górkę Szczęśliwicką.

Inwestycja Lirowa znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Lirowa 16 (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Lirowa Apartments.

Inwestycja Lirowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lirowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 88 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Lirowa Apartments przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 295 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dach
 stropodachy płaskie, niewentylowane, z warstwami w układzie tradycyjnym na stropach żelbetowych, wykończenie żwir lub substrat wegetacyjny  odwodnienie stropodachów pionami wewnętrznymi w budynkach
Elewacja
 parter – płyty elewacyjne z tworzywa sztucznego zwanego HPL, montowane systemowo od strony ulicy, kolor szary/grafitowy, z pozostałych stron płytka klinkierowa, montowana systemowo, kolor szary/grafitowy.  piętro – płytka klinkierowa, montowana systemowo, kolor szary/grafitowy, we wnękach balkonowych płyty elewacyjne z tworzywa sztucznego zwanego HPL, montowane systemowo, kolor szary/grafitowy  podbicia pod balkonami i nadwieszeniami wykonanie z tworzywa sztucznego HPL, kolor imitujący naturalne drewno
Stolarka okienna
 parter – stolarka aluminiowa lub drewniana lub drewno aluminium, okna uchylno-rozwierne (kolor wg projektu)  piętro – okna portfenetrowe, uchylno-rozwierne aluminiowe lub drewniane lub drewno-aluminium, dla okien o szerokości ponad 2 m panel stały  okna łazienkowe - uchylno-rozwierne, zabezpieczenie przez wypadnięciem aluminiowe lub drewniane lub drewno-aluminium  dla okien potrójnych – jeden panel stały  współczynnik przenikania ciepła dla szyby min. 0,9 W/m2K, okna wyposażone w nawiewniki
Balkony
 posadzki: kamień naturalny (granit)  balustrady tarasu i balkonów – konstrukcja stalowa z wypełnieniem szkłem bezpiecznym  odwodnienia grawitacyjne, prowadzone pionami wewnętrznymi budynku  odwodnienie balkonów spadki do zewnątrz
Ściany
 ściany wydzielające lokale mieszkalne od komunikacji – murowane z bloczków silikatowych na zaprawie cementowo wapiennej + ocieplenie 4 cm izolacji akustycznej lub ściany żelbetowe, gr. 20cm + ocieplenie 4 cm izolacji akustycznej  ściany wydzieleń między lokalowych – murowane z bloczków silikatowych na zaprawie cementowo wapiennej, gr. 24cm lub ściany żelbetowe, gr. 24cm
Sufity
Część nadziemna – tynki gipsowe, maszynowe, odpowiadające tynkom kat. III
Instalacje
 instalacja wentylacji mechanicznej, jednorurowa; dla pomieszczeń kuchennych dodatkowe niezależne piony wentylacyjne do podłączenia okapów kuchennych  instalacja centralnego ogrzewania z tworzyw sztucznych, rury rozprowadzane w warstwach  izolacyjnych posadzki, podejścia do grzejników ze ściany lub z podłogi przy ścianach międzylokalowych i konstrukcyjnych, grzejniki białe płytowe z zaworami termostatycznymi,  w łazienkach grzejnik rurowy drabinkowy  podejście ze ściany, opomiarowanie indywidualne CO w szachtach w korytarzach ogólnodostępnych  instalacja wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji –z tworzyw sztucznych, rozprowadzane do miejsca  usytuowania przyboru w warstwach podbudowy posadzki, opomiarowanie indywidualne ZW i CW  w szachtach w korytarzach ogólnodostępnych  instalacja kanalizacji – z tworzywa sztucznego, podejścia rozprowadzane w posadzkach lub w ścianach  instalacja elektryczna – podtynkowa, z zabezpieczeniami  kuchnia – gniazda wtykowe dla okapu i zmywarki, wypust sufitowy  sypianie – gniazda wtykowe, wypust sufitowy,  pokój dzienny – gniazda wtykowe, wypust sufitowy  opomiarowanie lokali mieszkalnych licznikami dostawcy energii  instalacje teletechniczne: instalacja telewizji DVB-T i TV-Sat z możliwością podłączenia TVK, instalacje szerokopasmowego dostępu do internetu, wideodomofon zintegrowany z systemem kontroli dostępu zamontowanym przy wejściu
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Lirowa

Inwestycja LIROWA zlokalizowana jest w odległości ok. 350 m od Parku Szczęśliwickiego. Budynek położony jest wśród niskich domów, przeważnie jednorodzinnych, w miejscu gdzie Plan Miejscowy nie dopuszcza budynków wyższych niż 12 m, a zabudowa, jaka tu obowiązuje, to domy jednorodzinne lub wielorodzinne do 8 lokali o bardzo niskiej intensywności. Wielkim atutem tego adresu jest niewielka odległość (krótki spacer) od linii komunikacji tramwajowej i autobusowej.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

W odległości 200 metrów od inwestycji Lirowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PKP RAKOWIEC 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lirowa znajduje się 81 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Tygrysek w odległości 100m, Przedszkole Motylek 3 w odległości 300m, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Stomatologia Medycyna Estetyczna EstheDent, w odległości 200 m znajduje się Apteka K&D, w odległości 200 m znajduje się Evi Medi-Spa. Dermatologia, Medycyna Estetyczna, Ginekologia, Day SPA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 900 m znajduje się Parafia Opatrzności Bożej, w odległości 1000 m znajduje się Warszawska Galeria Ekslibrisu , w odległości 1000 m znajduje się Kościół Zwiastowania Pańskiego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 450 m znajduje się Champions Fitness & GYM, w odległości 550 m znajduje się Park M. Kotańskiego.

Data publikacji: 28.05.2019

Data aktualizacji: 29.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie