Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Marina Mokotów

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Żwirki i Wigury, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Warszawa, Mokotów, Wyględów, ul. Żwirki i Wigury

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Marina MokotówMarina Mokotów

22 zdjęcia

Marina Mokotów
Marina Mokotów
Marina Mokotów
Marina Mokotów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 20 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 272 do 320 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Marina znów zaprasza! Nasz projekt to druga odsłona wyjątkowego konceptu Marina Mokotów, który już zdobył uznanie warszawiaków i nadal jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych przestrzeni mieszkalnych. Kompozycja urbanistyczna Mariny nawiązuje do idei miasta-ogrodu – kameralnej architektury, wszechogarniającej zieleni, oddechu i przestrzeni.

Nowa część inwestycji zlokalizowana od ulicy Żwirki i Wigury harmonijnie wtapiać się będzie w istniejącą Marinę i otaczającą ją zieleń. Powstaną tu budynki rezydencjonalno-apartamentowe oraz stworzony specjalnie dla przyszłych mieszkańców park. Dzięki wyjątkowemu połączeniu prestiżowej lokalizacji, miejskiej i kameralnej aury oraz najwyższej jakości architektury Marina Mokotów staje się istotą idealnego miejsca do życia.

Inwestycja Marina Mokotów znajduje się na Wyględowie, ul. Żwirki i Wigury (4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Marina Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Marina Mokotów nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Dom Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Marina Mokotów?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marina Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1844 metrów od inwestycji Marina Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Racławicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Marina Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marina Mokotów znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Kraina Emocji w odległości 220 m, Przedszkole nr 255 w odległości 222 m, przedszkole w odległości 246 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Marina Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medycyna Dąb w odległości 79 m, Acromed w odległości 140 m, Marina MedEstetic w odległości 148 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Marina Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 167 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 186 m znajduje się Żabka, w odległości 194 m znajduje się Tłusta Langusta.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marina Mokotów w odległości 147 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 250 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 405 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.10.2018
Data aktualizacji: 30.06.2020

Artykuły powiązane:

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023