Marina Mokotów

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Marina Mokotów dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A.1
140,58 m²
Parter
G.4
52,75 m²
1
G.16
109,76 m²
Parter

Opis Inwestycji

Marina znów zaprasza! Nasz projekt to druga odsłona wyjątkowego konceptu Marina Mokotów, który już zdobył uznanie warszawiaków i nadal jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych przestrzeni mieszkalnych. Kompozycja urbanistyczna Mariny nawiązuje do idei miasta-ogrodu – kameralnej architektury, wszechogarniającej zieleni, oddechu i przestrzeni.Nowa część inwestycji zlokalizowana od ulicy Żwirki i Wigury harmonijnie wtapiać się będzie w istniejącą Marinę i otaczającą ją zieleń. Powstaną tu budynki rezydencjonalno-apartamentowe oraz stworzony specjalnie dla przyszłych mieszkańców park. Dzięki wyjątkowemu połączeniu prestiżowej lokalizacji, miejskiej i kameralnej aury oraz najwyższej jakości architektury Marina Mokotów staje się istotą idealnego miejsca do życia.

Inwestycja Marina Mokotów znajduje się na Wyględowie, ul. Żwirki i Wigury (4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Marina Mokotów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych, posiada 9 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Marina Mokotów pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 53 do 141 metrów kwadratowych.

Deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 20 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 272 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, rowerownia, videodomofon, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 53 do 141 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Marina Mokotów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 50 metrów od inwestycji Marina Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rakowiec.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Marina Mokotów znajduje się 99 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 293 w odległości 300m, Przedszkole Nr 255 w odległości 300m, Przedszkole Nr 293 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Centrum Medyczne Medycyny Rodzinnej, w odległości 200 m znajduje się Radość Słyszenia Aparaty Słuchowe, w odległości 200 m znajduje się Lux Med. Klinika Medyczna Racławicka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 600 m znajduje się Kościół Zwiastowania Pańskiego, w odległości 650 m znajduje się Kościół Zwiastowania Pańskiego, w odległości 650 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka NMP Matki Zbawiciela.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się ACANTHUS Studio Architektury Krajobrazu, w odległości 400 m znajduje się Gwardia. Warszawski Klub Sportowy , w odległości 500 m znajduje się Stadion lekkoatletyczny Gwardia Warszawa.

Data publikacji: 30.10.2018

Data aktualizacji: 15.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie