Grójecka 216

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupo Lar

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Włodarzewska 30(0.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 30 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Włodarzewska 30
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 142 m2
  Dom Development S.A.
 • Apartamenty Bakalarska(0.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Włochy, Raków, ul. Bakalarska (5.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Bakalarska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 116 m2
  Radius Projekt
 • MOKO Concept Apartments(2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Jana Pawła Woronicza 33a (4.8 km od centrum Warszawy)
  MOKO Concept Apartments
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 59 - 132 m2
  Metropolis Investments

Opis Inwestycji

Inwestycja Grójecka 216 znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Grójecka 216 (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupo Lar.

Inwestycja Grójecka 216 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 10 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Grójecka 216 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 60 do 77 metrów kwadratowych.

Deweloper Grupo Lar przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 7 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Grójecka 216

Lokalizacja Grójeckiej 216 jest doskonała. Zaledwie pięćset metrów do Parku Szczęśliwickiego (z całorocznym stokiem narciarskim i parkiem wodnym), Zaledwie kilometr do jednej z najnowocześniejszych galerii handlowych w Warszawie. Niespełna cztery kilometry do ścisłego centrum i mniej więcej tyle samo do portu lotniczego na Okęciu i Węzła Konotopa. A dosłownie „pod nosem” przystanek SKM Rakowiec, trzy linie tramwajowe (7, 9, 15) oraz linie autobusowe (154, 306, N 38, N 88) Mieszkańcy nowych mieszkań na Grójeckiej z pewnością docenią bogatą ofertę rekreacyjno-rozrywkową. Do dyspozycji jest Basen i MDK na ul. Rokossowskiej oraz teatr (OchTeatr) znajdujący się na ul. Grójeckiej oferujący niezwykłe przeżycia podczas spektakli. Dla miłośników historii czekają niezwykle urokliwe miejsca takie jak Kolonia Lubeckiego. Wokół inwestycji jest wiele terenów rekreacyjno-sportowych, parków, teatrów, kin, galerii handlowych, restauracji, szkół, przedszkoli, przychodni i szpitali. Jest to miejsce doskonale skomunikowane z każdą dzielnicą w Warszawie. Wszystko to decyduje o komforcie mieszkania na Ochocie, gdzie po szybkim powrocie z pracy można wygodnie i aktywnie odpocząć. Grójecka 216 – Szczęśliwice – Ochota. To może być Twoje wymarzone miejsce!

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grójecka 216 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Grójecka 216 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKP Rakowiec 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grójecka 216 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe "Fair Play" w odległości 100 m, Przedszkole "ALA MA KOTA" w odległości 280 m, Przedszkole Niepubliczne Wróbelek Elemelek w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grójecka 216 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medycyna Rodzinna w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grójecka 216 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 240 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grójecka 216 w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.06.2017

Data aktualizacji: 13.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie