Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Inwestycja przy ul. Harfowej 4

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Harfowa, oferowane bezpośrednio przez

Budromex Sp. z o.o.

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Harfowa 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja przy ul. Harfowej 4Inwestycja przy ul. Harfowej 4

3 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Harfowej 4
Inwestycja przy ul. Harfowej 4
Inwestycja przy ul. Harfowej 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : Cena: 30000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Iwestycja przy ul. Harfowej 4 to idealna propozycja dla osób szukających na Ochocie kameralnego mieszkania w przystępnej cenie. W naszym czteropiętrowym budynku znajduje się zaledwie 26 mieszkań oraz jeden lokal użytkowy na parterze.

Ochota , jako jedna z centralnych dzielnic Warszawy jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi rejonami miasta. Dojście na najbliższy przystanek tramwajowy i autobusowy zajmuje zaledwie kilka minut. Pół kilometra od ul. Harfowej znajduje się przystanek kolejowy, a dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej dojazd do Służewca Przemysłowego i lotniska im. F. Chopina zajmuje w godzinach szczytu ok 25 min.

Bardzo dobra komunikacja pozwoli nabywcom naszych mieszkań zaoszczędzić czas przeznaczony na dojazdy i wykorzystać go do odpoczynku. Relaksowi sprzyja bardzo bliskie sąsiedztwo Parku Szczęœliwieckiego. Oprócz 30 ha powierzchni zielonej, park ten oferuje całoroczny stok narciarski, miejsce do gry w piłkę plażową, korty tenisowe, place zabaw, stawy, basen odkryty oraz liczne trasy rowerowe.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Harfowej 4 znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Harfowa 4 (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Budromex Sp. z o.o.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Harfowej 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Budromex Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 447 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy w odległości 47 m, szkoła w odległości 54 m, Fair Play w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medycyna Rodzinna w odległości 213 m, EstheDent w odległości 234 m, Centrum Medyczne CMP w odległości 312 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 14 m znajduje się Żabka, w odległości 65 m znajduje się Cedzak, w odległości 107 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 w odległości 415 m znajduje się basen, w odległości 434 m znajduje się basen, w odległości 436 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty na Szczęśliwicach

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023