Inwestycja przy ul. Harfowej 4

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Harfowa, oferowane bezpośrednio przez Budromex Sp. z o.o.

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Harfowa 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Inwestycja przy ul. Harfowej 4

3 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Harfowej 4
Inwestycja przy ul. Harfowej 4
Inwestycja przy ul. Harfowej 4

Najbliższe inwestycje

 • Insta 21

  Insta 21

  Polski Holding Nieruchomości S.A.

  Lokal użytkowy Raków, Włochy, Warszawa
  ul. Instalatorów 21
  5.5 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 41-61 m2
  • Lokali użytkowych: 3

Opis Inwestycji

Iwestycja przy ul. Harfowej 4 to idealna propozycja dla osób szukających na Ochocie kameralnego mieszkania w przystępnej cenie. W naszym czteropiętrowym budynku znajduje się zaledwie 26 mieszkań oraz jeden lokal użytkowy na parterze.

Ochota , jako jedna z centralnych dzielnic Warszawy jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi rejonami miasta. Dojście na najbliższy przystanek tramwajowy i autobusowy zajmuje zaledwie kilka minut. Pół kilometra od ul. Harfowej znajduje się przystanek kolejowy, a dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej dojazd do Służewca Przemysłowego i lotniska im. F. Chopina zajmuje w godzinach szczytu ok 25 min.

Bardzo dobra komunikacja pozwoli nabywcom naszych mieszkań zaoszczędzić czas przeznaczony na dojazdy i wykorzystać go do odpoczynku. Relaksowi sprzyja bardzo bliskie sąsiedztwo Parku Szczęœliwieckiego. Oprócz 30 ha powierzchni zielonej, park ten oferuje całoroczny stok narciarski, miejsce do gry w piłkę plażową, korty tenisowe, place zabaw, stawy, basen odkryty oraz liczne trasy rowerowe.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Harfowej 4 znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Harfowa 4 (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Budromex Sp. z o.o.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Harfowej 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Budromex Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 30000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Lokalizacja inwestycji

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Harfowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Wróbelek Elemelek w odległości 140 m, Niepubliczne Przedszkole Sportowo-Językowe "Fair Play" w odległości 150 m, Przedszkole "ALA MA KOTA" w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medycyna Rodzinna w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Harfowej 4 w odległości 420 m znajduje się Basen, w odległości 440 m znajduje się Basen, w odległości 440 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: