Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Gdynia, Śródmieście

36 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 16 650 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Żeromskiego 7
  1 kw. 2024

  Żeromskiego 7

  od 15 000 zł/m2
  ul. Żeromskiego 7 , Śródmieście, Gdynia(0.9 km od centrum)
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
 • Portova
  gotowe
  Gdynia - wielokrotnie nagradzana w rankingach jako miasto, w którym żyje się najlepiej, „okno na świat”, które uosabia port. W jej Śródmieściu, na zwieńczeniu Placu Kaszubskiego, u zbiegu ulic: Portowej, Węglowej i Wendy powstało nowe, wyjątkowe miejsce – apartamentowiec Portova z charakterystyczną 50-metrową dominantą.Projekt Portovej nawiązuje do modernistycznych tradycji Gdyni prostymi i geometrycznymi formami. Całość swoim stylem nadaje ton najbliższej okolicy oraz odpowiada na potrzeby osób, poszukujących komfortowego życia w centrum miasta. Tutaj zarówno dorośli, jak i dzieci mogą czerpać z bogatej oferty Gdyni, uczyć się, bawić, wypoczywać i pracować. Miejsce bez kompromisów, w którym miejskie i nadmorskie atrakcje są na wyciągnięcie ręki.Rozkład mieszkań w Portovej został tak zaplanowany, aby mieszkańcy mogli zaaranżować je zgodnie z własnymi potrzebami. Przestrzeni nadają wnętrzom wysokie okna, z których rozpościerają się widoki na panoramę miasta. Nieodłącznym elementem projektu jest ulokowana w parterze strefa z lokalami usługowymi, która z czasem stanie się integralną częścią Śródmieścia.Portova to nie tylko nowoczesna, odzwierciedlająca najnowsze trendy, architektura. W przestrzeń osiedla został wkomponowany odrestaurowany, zabytkowy budynek, będący częścią historii Gdyni. W jego wnętrzu, na 200-metrowej przestrzeni, zaaranżowana została specjalnie dla mieszkańców m.in sala klubowa z profesjonalnym sprzętem audio-video i bilardem, strefa wypoczynku i rekreacji, z sauną suchą i parową oraz fitness z miejscem do ćwiczeń siłowych i kondycyjnych. Ponadto w budynku znajduje się komfortowa strefa coworkingu przeznaczona dla osób poszukujących koncentracji i przestrzeni do pracy zawodowej, a dla najmłodszych strefa Kids Room, czyli kreatywna przestrzeń do zabaw dzieci w różnym wieku.O tereny zewnętrze zadbali natomiast projektanci krajobrazu, tworząc wewnętrzne dziedzińce z zielenią dobraną tak, aby cieszyła oko przez cały rok.

  Portova

  od 12 643 zł/m2
  ul. Węglowa 22-24 , Śródmieście, Gdynia(1 km od centrum)
  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Rezydencja Plac Kaszubski
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Rezydencja Plac Kaszubski otrzymała ekologiczny certyfikat BREEAM Interim na poziomie Very Good.To kameralny projekt gwarantujący komfort i poczucie bezpieczeństwa, miejsce, gdzie codzienność nabiera wyjątkowego charakteru. W budynku powstanie 38 lokali o powierzchni od 39m2 do 162m2. Wszystkie dysponują balkonem, zaś te mieszczące się na ostatnim piętrze posiadają rozległe, zapewniające prywatność tarasy. Ponadprzeciętna wysokość apartamentów (niemal 3 metry) i duże okna przekładają się na ich przestronność i jasność.Do Rezydencji Plac Kaszubski wchodzimy od strony ulicy Jana z Kolna. Po przekroczeniu drzwi wejściowych ukazuje się elegancki hall. Do mieszkań docieramy windą bądź schodami. Na tyłach budynku znajduje się patio, które pozostaje do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Tę zaciszną, osłoniętą od ulicy przestrzeń w dużej części porasta zieleń. Wydzielono tu także plac zabaw.Na parterze znajduje się pięć lokali usługowych. W jednym z nich planowana jest restauracja, w kolejnym może powstać kawiarnia.Architekturę Rezydencji Plac Kaszubski cechuje elegancka, harmonijna forma. Jasna elewacja, duże, blisko siebie umiejscowione okna, zaokrąglony narożnik budynku oraz cofnięta ostatnia kondygnacja stanowią wyraźne nawiązanie do gdyńskiego modernizmu. Inspirację międzywojenną estetyką znajdziemy także wewnątrz – w klatkach schodowych z łukami, w przestrzeniach wspólnych wykończonych szlachetnymi materiałami inspirowanymi gdyńskimi tradycjami.

  Rezydencja Plac Kaszubski

  ul. Jana z Kolna , Śródmieście, Gdynia(0.8 km od centrum)
  Yareal Polska Sp. z o. o.
 • Murapol Nadmorskie Tarasy
  Oferta archiwalna
  Murapol Nadmorskie Tarasy w Gdyni to idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać w spokojnej, nadmorskiej okolicy - tylko 2 km od wybrzeża Bałtyku.W ofercie szeroki wybór nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach z pakietem antysmogowym i opcją smart home.Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:budynek 4 - oddany do użytku,budynek 7 - oddany do użytku,budynek 6 - oddany do użytku,budynek 3 - oddany do użytku,budynek 2 - oddany do użytku,budynek 1 - oddany do użytku.Murapol Nadmorskie Tarasy to osiedle położone w gdyńskiej dzielnicy Oksywie, w rejonie ulic: Śmidowicza i Nasypowej. Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań w budynku wprowadzonym w ramach najnowszej oferty #Projekt1000. Poprzedni etap spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem – dzięki wyjątkowej lokalizacji oraz nowoczesnym technologiom. To niezaprzeczalny atut, który wyróżnia budowane przez nas nowe mieszkania. Gdynia oferuje niewiele inwestycji, które cechują się tak doskonałym położeniem, nowoczesną architekturą oraz rozwiązaniami klasy smart home.Dlaczego warto?• Murapol Nadmorskie Tarasy to inwestycja zaprojektowana z myślą o wszystkich, którzy szukają połączenia atutów wynikających z bliskości centrum Gdyni i nadmorskiego otoczenia.• W ofercie znajdziesz szeroki wybór metraży (25-64 mkw.): kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe.• Skorzystaj z fantastycznych widoków, które oferuje Gdynia. Nowe mieszkania mają obszerne tarasy oraz balkony, skąd przez cały rok można podziwiać nadmorski krajobraz Gdyni.• Zadbaj o komfort parkowania: dla osób zmotoryzowanych przewidzieliśmy wiele miejsc postojowych.• Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy.• Pomyśl o dzieciach: dla najmłodszych lokatorów zaplanowano plac zabaw, gdzie można bezpiecznie spędzić czas i poznać rówieśników z sąsiedztwa.Co jeszcze zyskujesz?• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.• Mieszkania w 3 najnowszych budynkach tej inwestycji są wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy. W każdym lokalu znajdują się nowoczesne filtry powietrza, które zatrzymują nie tylko kurz, smog czy mikroorganizmy, lecz również owady. Nawet nowe osiedla w Gdyni rzadko oferują jednak tak kompleksową ochronę całej rodziny.W ofercie znajdują się mieszkania gotowe do odbioru w zrealizowanych budynkach nr 2, 3, 4, 6 oraz 7.

  Murapol Nadmorskie Tarasy

  ul. Nasypowa/Śmidowicza , Oksywie, Gdynia(3.6 km od centrum)
  Murapol S.A.
 • Bank Polski 1929
  Oferta archiwalna
  Komfortowa przestrzeń mieszkalnaApartamenty ulokowano na siedmiu piętrach współczesnej części kompleksu. Parter gmachu, zgodnie z charakterem śródmiejskiej ulicy jest przeznaczony dla usług handlu i gastronomii. Miejsca dla pojazdów znajdują się w przestrzeni dwóch kondygnacji podziemnych.Blask marmuruZ zewnątrz dostojny i monumentalny. Jego jasną, intensywnie przeszkloną elewację uważnie wkomponowaliśmy w znakomite pod względem architektonicznym otoczenie. Modernistyczna bryła apartamentowca prowadzi dumny dialog z główną linią stylistyczną reprezentacyjnej ulicy Gdyni.Proste, śmiałe linie. Gładkość marmuru przyciągająca dłoń. Szlachetna faktura kamiennych okładzin. Precyzyjnie wykonane detale. Światło zaproszone do środka. Bezszelestny bieg windy. Czytelnie zakreślone granice prywatności.Przestrzeń mieszkalna Banku Polskiego 1929 to twórcza i współczesna interpretacja najznamienitszych idei gdyńskiego modernizmu. Wśród nich prym wiodą dyscyplina i umiar oraz takie projektowanie przestrzeni, które zaspokaja ludzkie potrzeby. Nie tylko te związane z codziennością współczesnego życia. Również te, dzięki którym dotyka ono pełni: potrzeby prostoty, spójności, komfortu, piękna i harmonii.Wewnątrz – przed tym, kto przekroczy jego drzwi – otwiera się cicha, intymna przestrzeń elegancji i komfortu, przenosząca w czasy międzywojnia, gdy w gdyńskim funkcjonalizmie pojawił się nurt luksusowy. Doświadczone oko z satysfakcją dostrzeże elementy stylu art déco – znak powinowactwa z historyczną częścią kompleksu.

  Bank Polski 1929

  od 17 500 zł/m2
  ul. 10 Lutego , Śródmieście, Gdynia(0.5 km od centrum)
  Moderna Holding
 • Yarielys Residence
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Yarielys Residence to pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym garażem wielostanowiskowym. W inwestycji Yarielys Residence znajduje się 39 apartamentów dwu i trzy-pokojowych, z tarasami lub balkonami. Na parterze znajdują się 4 lokale usługowe z szerokimi witrynami. Budynek został zaprojektowany przez gdyńskie biuro projektowe Biernat Architekci. Swoją spokojną, stonowaną architekturą i kolorystyką nawiązuje do tradycji z okresu powstawania miasta w okresie dwudziestolecia ubiegłego wieku. Jako udogodnienie dla mieszkańców w inwestycji Yarielys Residence dostępne będą pomieszczenia na wózki dziecięce i rowery, zielony taras wypoczynkowy od strony dziedzińca oraz oddzielne stanowisko ładowania samochodów elektrycznych w garażu. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zostanie urządzony minipark.Yarielys Residence cechuje wspaniała lokalizacja, bliskość centrum miasta, morza i zalesionych wzgórz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jednocześnie oraz sąsiedztwo okolicznych parków i atrakcji turystycznych miasta. Gdynia to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się miasto portowe z bardzo dobrą infrastrukturą, posiadające liczne atrakcje turystyczne. Do największych należą: Port z Muzeum Emigracji, Marina Gdynia – największa i najnowocześniejsza przystań jachtowa w Polsce, panorama miasta z kamiennej Góry, Skwer Kościuszki z „Darem Pomorza” i „Burzą”, Molo Południowe, słynny Teatr Muzyczny, miejsce dorocznych spotkań środowiska filmowego podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Nauki Experyment, Gdyńskie Muzeum Motoryzacji czy Akwarium. Ze względu na dynamiczny rozwój turystyki oraz przedsiębiorczości, Gdynia to doskonała lokalizacja dla deweloperów oraz inwestorów.

  Yarielys Residence

  ul. Abrahama 61/63 , Śródmieście, Gdynia(0.2 km od centrum)
  Mostostal S.A.
 • Rezydencja Kino Marynarz
  Oferta archiwalna
  Rezydencja Kino Marynarz to inwestycja położona na gdyńskim Obłużu. Projekt obejmuje zmianę funkcji starego kina „Marynarz” na budynek wielorodzinny z lokalem usługowym. Ta kameralna inwestycja umożliwia podziwianie niepowtarzalnego widoku portowego krajobrazu Gdyni.W ramach inwestycji Rezydencja Kino Marynarz powstało 13 wyjątkowych apartamentów mieszkalnych o powierzchni od 39 do 85m2. Dzięki starannemu zaprojektowaniu każdego z lokali zapewniona została ich funkcjonalność oraz łatwość aranżacji.Na kondygnacji podziemnej budynku zaprojektowano wygodną halę garażową oraz komórki lokatorskie. Dla komfortu mieszkańców budynek wyposażony został w windę ułatwiającą komunikację między kondygnacjami.Rezydencja Kino Marynarz to doskonałe miejsce do zamieszkania – dobrze skomunikowane, z łatwym dostępem do obiektów handlowych, usługowych oraz użyteczności publicznej.

  Rezydencja Kino Marynarz

  ul. Bosmańska 127 , Obłuże, Gdynia(3.8 km od centrum)
  Kino Marynarz Sp. z o.o.
 • Villa Al Mare
  Oferta archiwalna
  Gdynia Kamienna Góra, to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Trójmieście. Interesująca zarówno pod względem położenia, walorów historycznych, jak i modernistycznej architektury przywodzącej na myśl najlepsze tradycje XX-lecia międzywojennego. To w tej okolicy powstawały pierwsze wille w okresie powstawania Gdyni.Bliskość morza, urokliwy klimat i kameralność połączoną z bezpośrednim sąsiedztwem Śródmieścia. Nic dziwnego, że właśnie tą część miasta upodobały sobie przedwojenne elity. Zaledwie 300 metrów stąd znajduje się reprezentacyjna ulica Świętojańska. Niespełna 500 metrów dzieli nas od miejskiej plaży, a 250 metrów od budynku znajduje się słynny taras widokowy na Kamiennej Górze. Budynek: Nowoczesny apartamentowiec, powstały na kanwie istniejącego wcześniej domu jednorodzinnego. Nawiązujący zarówno bryłą jak i konstrukcją do tradycji tzw. Gdyńskiego modernizmu. Składa się z 3 kondygnacji naziemnych - każda stanowiąca odrębny apartament, oraz kondygnacji -1, zaaranżowanej na części wspólne. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano saunę w przyziemiu oraz rekreacyjną część ogrodu. Dla każdego apartamentu przewidziane jest jedno miejsce parkingowe na terenie posesji. Istnieje także możliwość wykupienia garażu z dwoma miejscami zależnymi.

  Villa Al Mare

  od 15 500 zł/m2
  ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 22 , Kamienna Góra, Gdynia(0.6 km od centrum)
  White Wood Nieruchomości
 • Kapitańska 2
  Oferta archiwalna
  BLISKO CENTRUM~~~~~Dzielnica Grabówek w Gdyni znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia.SPOKOJNA OKOLICA~~~~~Brak hałasu i spokojna noc. To wszystko w zasięgu centrum Gdyni.KOMUNIKACJA W ZASIĘGU~~~~~Tylko 200 metrów od dworca głównego w Gdyni. Mamy stąd całe Trójmiasto w zasięgu komunikacji miejskiej.

  Kapitańska 2

  od 9 316 zł/m2
  ul. Kapitańska 2 , Grabówek, Gdynia(1.4 km od centrum)
  Humbaka Sp. z o.o.
 • Awanport
  Oferta archiwalna
  Nowoczesne apartamenty zostały stworzone z dbałością o każdy detal i wygodę użytkowania. Spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, będąc ucieleśnieniem budowlanego high-techu XXI wieku.Awanport to prestiżowa inwestycja o powierzchni ok. 7000 m2. W sześciopiętrowym budynku znajdują się 73 apartamenty o powierzchni od 30 m2 do 150 m2. Ostatnia kondygnacja budynku jest cofnięta, znajdują się tam przestronne tarasy z widokiem na morze, przynależne do penthousów. Pozostałe apartamenty posiadają duże balkony lub loggie.Nowoczesne, wygodne windy obsługujące również halę garażową zapewniają komfort i wygodę. Cały obiekt jest w pełni monitorowany, a profesjonalną opiekę i obsługę budynku zapewnia concierge.

  Awanport

  ul. Żeromskiego 21 , Śródmieście, Gdynia(0.8 km od centrum)
  AB Inwestor
 • Awangarda Północy
  Oferta archiwalna
  Osiedle Awangarda Północy to prestiżowa inwestycja stworzona z dbałością o każdy detal i wygodę użytkowania. Cały obiekt jest w pełni monitorowany, a profesjonalną opiekę i obsługę budynku zapewnia concierge.

  Awangarda Północy

  ul. Żeromskiego , Śródmieście, Gdynia(0.7 km od centrum)
  Expander Nieruchomości
 • Signum
  Oferta archiwalna
  Signum - jakość, przestrzeń i światło w zasięgu portfela - niższe koszty utrzymania w nowym mieszkaniu.Nowoczesna architektura nawiązująca do idei modernizmu to wyznacznik architektoniczny Signum. Proste, funkcjonalne formy wpływają na estetykę kompleksu.Zespół tworzą trzy ośmiopiętrowe budynki z podziemnymi halami garażowymi, 153 mieszkaniami i zewnętrznymi ogólnodostępnymi parkingami. W budynku Cumulus zaprojektowano 54 mieszkania, halę garażową z 26-cioma miejscami parkingowymi, hydrofornią i węzłem cieplnym dla całego zespołu. Hala garażowa pod budynkami Nimbus (45 mieszkań) i Stratus (54 mieszkań) mieści 180 miejsc postojowych, 29 komórek lokatorskich i 5 pomieszczeń na akcesoria samochodowe. W budynku Stratus znajduje się 30 indywidualnych wózkarni po 5 sztuk od drugiej do dziewiątej kondygnacji. Wszystkie mieszkania są dostępne bezpośrednio z poziomu garaży osobnymi, cichobieżnymi windami i klatkami schodowymi.Budynki są doskonale wkomponowane w otoczenie, spadek ulicy wykorzystano tak, że zewnętrzny osiedlowy ruch pieszy i samochodowy odbywa się znacznie poniżej poziomu mieszkań na parterach, poza ogrodzona częścią wspólną.

  Signum

  od 7 750 zł/m2
  ul. Żelazna , Pogórze, Gdynia(5.8 km od centrum)
  Targo S.A.
 • YACHT PARK
  Oferta archiwalna
  Ekskluzywna i unikatowa w skali Polski i Europy inwestycja została usytułowana w malowniczej, morskiej scenerii z widokiem na marinę i cumujące jachty. Luksuwowy kompleks apartamentów wraz z nowoczesną przystanią jachtową oraz aleją spacerową z butikami i restauracjami stworzą miejsce, gdzie warto zamieszkać. Yacht park zmieni krajobraz miasta. To nowe oblicze Gdyni.Prestiżowy kompleks apartamentów został zaprojektowany tak, by zapewnić komfort swoim mieszkańcom. Jakość i niezwykła precyzja jego wykonania, widoczne będą w każdym calu. Yacht Park oferuje 135 wyjątkowych apartamentów położonych w sześciu 5-kondygnacyjnych budynkach, które zajmą obszar ponad 6 tyś mkw. w ramach inwestycji powstanie nowoczesna marina dla 120 jednostek. Dzięki temu Yacht Park spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rezydentów.Budynki Yacht Park mają nietypowy kształt trapezu, co daje maksymalną, południową ekspozycję, zapewniając tym samym doskonały widok na morską panoramę. Ideą poszukiwania doskonałej formy inwestycji było jak najlepsze doświetlenie apartamentów światłem dziennym oraz umożliwienie podziwiania zapierającego dech w piersi widoku na malowniczy krajobraz Gdyni i Zatoki Gdańskiej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań architektonicznych Yacht Park zapewni wyjątkowe miejsce do życia, odpoczynku i spędzania czasu z bliskimi.Elewacja apartamentowców w kolorystyce klasycznej bieli z domieszką stonowanej szarości powstała z połączenia różnorodnych materiałów najwyższej jakości. Panoramiczne okna z dużymi przeszkleniami sprawią wrażenie przebywania w luksusowym jachcie i pozwolą podziwiać urokliwe nadmorskie zachody słońca. Pomiędzy budynkami zaprojektowane zostały otwarte, ogólnodostępne zielone patia. Każdy element Yacht Parku został przeanalizowany pod względem maksymalnego wykorzystania zielonej technologii. Wszystko to tworzy luksusową przestrzeń do życia.Unikatowość kompleksu Yacht Park zostanie dopełniona przez nowoczesną marinę, inspirowaną najlepszymi na świecie portami jachtowymi. Powstanie 120 miejsc postojowych oraz profesjonalne zaplecze dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających żeglarzy.Niepowtarzalne wnętrza Yacht Parku o imponującym charakterze będą odzwierciedlały nadzwyczajny nastrój i doskonały styl. Dbałość o najdrobniejsze detale harmonicznie komponuje się z nowoczesnością i luksusem. Aranżacja wnętrz dopasowana do indywidualnych potrzeb i gustów to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających rezydentów. Ponadczasowa elegancja wnętrz oraz najwyższa jakość wykończenia perfekcyjnie wpisuje się w kanony współczesnej europejskiej estetyki.

  YACHT PARK

  ul. Arkadiusza Rybickiego , Śródmieście, Gdynia(1 km od centrum)
  Polski Holding Nieruchomości S.A.
 • Villa Carpa
  Oferta archiwalna
  Villa Carpa to wyjątkowa inwestycja inspirowana przedwojenną zabudową Gdyni – miasta z morza i marzeń.Budynek położony jest przy ul. Karpackiej 4, w kameralnej, najmłodszej przedwojennej dzielnicy miasta – Działki Leśne, włączonej do niego w 1933 roku. Usytuowanie domu na granicy wysoczyzny polodowcowej, sąsiedztwo bujnego lasu, dają poczucie przyjemnej bliskości i harmonii z naturą.Dzielnica Działki Leśne graniczy bezpośrednio ze Śródmieściem, co daje nieograniczone możliwości komunikacyjne z całym Trójmiastem, pozwalając zaoszczędzić bezcenny czas. Bliskość centrum miasta to również szybki dostęp do edukacji, służby zdrowia, kultury i rozrywki oraz usprawnienie codziennych zakupów. To również plaża, parki i restauracje w odległości zaledwie 15 minut spacerem od Państwa nowego domu.Villa Carpa to komfortowy budynek zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, estetyczny i funkcjonalny.To właśnie tu, w otoczeniu starych przedwojennych kamienic, tworzymy dla Państwa miejsce pełne wdzięku, ciszy i komfortu.

  Villa Carpa

  ul. Karpacka 4 , Działki Leśne, Gdynia(0.9 km od centrum)
  MC Construction Sp. z o.o.
 • Transatlantyk
  Oferta archiwalna
  TRANSATLANTYK to topowa lokalizacja, topowy widok na morze, topowe apartamenty i biura. Unikalne części wspólne, kontrola dostępu, bezpieczeństwo, tarasy zielone na dachu.Powierzchnie wolnych apartamentów od 52,5 do 117 m kw. oraz biura od 63,8 do 500 m kw. z niepowtarzalnym widokiem na morze.Zobacz aranżację biura Timeless w ap. Nowy Orlean/Londyn w TRANSATLANTYKU.Twórcą inwestycji jest firma deweloperska AB Inwestor Andrzej Boczek, specjalizująca się w topowych i unikatowych projektach. Topowych ze względu na lokalizację, a unikatowych ze względu na wyjątkowo staranne i ekskluzywne wykończenie elewacji i części wspólnych budynku.TRANSATLANTYK otrzymał w 2011 roku nagrodę władz Gdyni za najlepszą gdyńską inwestycję - Czas Gdyni

  Transatlantyk

  Plac Kaszubski 17 , Śródmieście, Gdynia(0.7 km od centrum)
  AB Inwestor
 • Silver House
  Oferta archiwalna
  Znajdujący się w samym sercu Gdyni Silver House to nowoczesny budynek mieszkalny, który wyróżnia się przede wszystkim prestiżową lokalizacją i wysoką jakością wykonania. Projekt budynku łączy nowoczesność z klasyką. Renomowany charakter zapewnia imponująca strefa wejścia z reprezentacyjną całodobową portiernią. Zadbano także o zaaranżowanie przestrzeni wokół budynku, wyposażając go w część wypoczynkową na patio, plac zabaw dla najmłodszych na dziedzińcu, a także kompozycje roślinne i elementy małej architektury. Silver House będzie to budynek składający się z dwóch części: frontowej (ośmiokondygnacyjnej) oraz tylnej (siedmiokondygnacyjnej), wyposażonych także w kondygnacje podziemne. Charakterystyczna jest ponadprzeciętna wysokość lokali oraz duże przeszklenia, dzięki którym wnętrza są słoneczne i przestronne. Poszczególne mieszkania będą posiadać funkcjonalne, zróżnicowane powierzchnie od 39 do 151 m kw. Istnieje także możliwość wykończenia lokali pod klucz według najnowszych i najlepszych standardów. Zadbano o to, by każdy lokal posiadał przypisane miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej, a także pomieszczenie gospodarcze. Dla bezpieczeństwa i prywatności mieszkańców inwestycja zostanie wyposażona w całodobowy system monitoringu, który będzie zintegrowany z portiernią. Nowoczesna architektura, a także funkcjonalny układ mieszkań to niewątpliwie gwarancja wygody dla przyszłych lokatorów.

  Silver House

  ul. Zygmunta Augusta , Śródmieście, Gdynia(0.5 km od centrum)
  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.
 • Sea Towers
  Oferta archiwalna
  Sea Towers to wysokościowy budynek apartamentowy z częścią usługowo-biurową, który powstałw najbardziej prestiżowej części Gdyni. Stanowią go dwie połączone wieże, jedna o wysokości 29,a druga - 38 kondygnacji oraz część biurowo – usługowa znajdująca się w cokole budynku. Wyższa wieża wraz z masztem antenowym osiąga wysokość 141,6 metrów.Jest to pierwszy najwyższy w Polsce budynek mieszkalny. Dolne kondygnacje przeznaczono na zaplecze techniczne i parkingowe obiektu, a w wyodrębnionej strefie także na usługi, handel i rekreację. Powyżej strefy komercyjnej zaprojektowano komfortowe apartamenty mieszkalne o znakomitych walorach widokowych i korzystnym usytuowaniu względem stron świata.Najwyższe kondygnacje obu wież zajmują luksusowe penthousy z rozległym widokiem na Zatokę Gdańską. Na przedostatnim piętrze znajduje się taras widokowy dla mieszkańców oraz ich gości.Śmiałe usytuowanie tej inwestycji w odległości kilkunastu metrów od brzegu Zatoki Gdańskieji jednocześnie tuż obok centrum miasta pozwala mieszkańcom i użytkownikom lokali usługowych oraz biurowych cieszyć się bliskością morza, rozległej przestrzeni, jak również korzystać z atrakcji nowoczesnego i dynamicznego miasta.Wysokość budynku, który dwukrotnie przewyższa pobliską Kamienną Górę i dominuje nad okoliczną zabudową, zapewnia wyjątkowe widoki na Zatokę Gdańską, Półwysep Helski, Sopot, Gdańsk oraz wzgórza morenowe.Unikalna lokalizacja Sea Towers nieopodal plaży i mariny jachtowej umożliwia mieszkańcom korzystanie z różnych form aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.Budynek sąsiaduje z ulubionymi miejscami spotkań mieszkańców Gdyni, takimi jak: Skwer Kościuszki, bulwar Nadmorski, Teatr Muzyczny, Centrum Kultury i Rozrywki Waterfront z Multikinem, dyskotekami, klubami i wystawami czy tętniącym życiem Śródmieściem.To miejsce dla osób niezależnych i nowoczesnych, ceniących unikalne walory widokowe. Zamieszkaćw Sea Towers, wysoko nad wodą, to wyjątkowa i niepowtarzalna okazja, z pewnością jedyna w Polsce. Połączenie w ofercie sprzedaży lokali apartamentowych i szerokiego zakresu usług dla przyszłych mieszkańców, nawiązuje do najlepszych i sprawdzonych wzorców zachodnich.Autorem projektu Sea Towers jest znana wiedeńska pracownia architektoniczna, a jego realizację powierzono renomowanym wykonawcom o międzynarodowym doświadczeniu.Termin realizacji:Budowa zakończona. Gotowe do odbioru.

  Sea Towers

  ul. Hryniewickiego , Śródmieście, Gdynia(0.8 km od centrum)
  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.
 • Rozarium Tuchomskie
  Oferta archiwalna
  Twój dom  Jest takie miejsce, w którym unosi się delikatny, słodki zapach róż, w ciepłych promieniach słońca skrzy się tafla jeziora, a wokół panuje cudowna cisza, przerywana tylko świergotem ptaków…W tym właśnie miejscu stoi Twój nowy dom.Ten zaczarowany ogród istnieje naprawdę. To osiedle domów bliźniaczych, które powstaje na skraju lasu otaczającego piękne jezioro Tuchomskie, w pobliżu Tokar. Domy w Rozarium Tuchomskim budowane są w oparciu o sprawdzone projekty, zapewniające ich mieszkańcom maksymalną wygodę. Możesz wybrać dla siebie dom najlepiej spełniający potrzeby Twoje i Twojej rodziny:•    Typ A: bez garażu, pow. użytkowa 110,6 m2 / pow. podłogi 120,8 m2•    Typ B: z garażem, pow. użytkowa 132,5 m2 / pow. podłogi 141,6 m2•    Typ C: z garażem, pow. użytkowa 147,6 m2 / pow. podłogi 157,8 m2Wszystkie domy mają ogrody o powierzchni od 400 m2 do 570 m2.

  Rozarium Tuchomskie

  ul. Śródmieście , Śródmieście, Gdynia(0.7 km od centrum)
  Lokum Wiśniewski, Frost Spółka Jawna
 • Osiedle Nawigator
  Oferta archiwalna
  W zespół Osiedla Nawigator wchodzi pięć nowoczesnych budynków zawierających do pięciu kondygnacji. Powierzchnia mieszkań wynosi od 40 metrów kwadratowych do 89 metrów kwadratowych, zaś liczba pokoi od dwóch do czterech. W obiektach znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia takie jak: hale garażowe, komórki lokatorskie, i windy. Dla najmłodszych zaplanowano kameralne place zabaw. W mieszkaniach na parterze znajdują się przydomowe ogródki. W celu zapewnienia mieszkańcom bezpieczeństwa osiedle będzie ogrodzone z kontrolą dostępu. Charakter budynków znakomicie wpisuje się w industrialny klimat Gdyni.

  Osiedle Nawigator

  ul. Boisko , Obłuże, Gdynia(5 km od centrum)
  Euro Styl S.A.
 • Kamienica Moderna
  Oferta archiwalna
  Kamienica Moderna to nowoczesny a jednocześnie kameralny budynek, posiadający zaledwie 25 mieszkań i apartamentów o różnej powierzchni od 41 – 162 m2.Na parterze oraz pierwszym piętrze znajdują się lokale usługowe z przeznaczeniem na placówkę banku. Budynek odróżnia się od innych realizacji prostym i klarownym pomysłem elewacji połączonym z ciekawymi materiałami wykończeniowymi: naturalny kamień, matowe szkło i elementy stali nierdzewnej podkreślają ekskluzywny i unikatowy charakter inwestycji.Po wejściu do budynku znajdziemy się w przestronnym i eleganckim hallu wejściowym, gdzie zaprojektowaliśmy przestronną, przeszkloną na zasadzie lustra weneckiego, windę, która dynamicznie unosząc się ku górze umożliwi każdemu użytkownikowi podziwianie panoramy Gdyni.Z mieszkań położonych na górnych kondygnacjach, można podziwiać piękny widok na morze.

  Kamienica Moderna

  Plac Kaszubski 7 , Śródmieście, Gdynia(0.8 km od centrum)
  Moderna Holding
 • Batorego 7
  Oferta archiwalna
  BATOREGO 7 jest inwestycją unikatową, wyjątkową, przyciągającą spojrzenia. Ukryta „Perła Gdyni” na stałe wpisze się w kanon architektoniczny miasta, wyznaczając nowy kurs dla postmodernistycznych form. Da odetchnąć od miejskiego gwaru, a jednocześnie będzie trzymać blisko głównego nurtu zdarzeń.Niepodważalnym atutem inwestycji BATOREGO 7 jest bliskość wszystkiego, czego oczekujemy od takiej lokalizacji. W pobliżu znajdują się wspaniałe trasy spacerowe (zaledwie kilkaset metrów od wejścia do budynku), jak i nieabsorbująca bliskość ul. Władysława IV - głównej arterii komunikacyjnej miasta.Wśród wielu zalet samej tylko lokalizacji należy też wspomnieć o pobliskiej ul. Świętojańskiej, Teatrze Muzycznym, bulwarze nadmorskim i skwerze Kościuszki. W zasadzie całe piękne śródmieście jest do naszej dyspozycji.BATOREGO 7 to doskonały wybór. Po zrealizowaniu takich inwestycji jak „Transatlantyk” i „Art Deco” firma AB Inwestor postawiła sobie kolejne ambitne zadanie - BATOREGO 7.Pragniemy, żeby nasze inwestycje były jednoznacznie kojarzone z prestiżem, a mieszkańcy wybudowanych przez nas obiektów czuli się wyjątkowo. Do wyłącznej dyspozycji przyszłych właścicieli lokali w apartamentowcu Batorego 7 oddajemy przepiękny ogród o powierzchni aż 1000 metrów kwadratowych, z pieszymi alejkami, placem zabaw i siłownią „pod chmurką”- są to atuty, którymi nie może pochwalić żadna inwestycja w centrum miasta.

  Batorego 7

  ul. Batorego 7 , Śródmieście, Gdynia(0.2 km od centrum)
  AB Inwestor
 • Baltiq Plaza
  Oferta archiwalna
  BaltiQ Plaza doskonale uzupełnia przestrzeń pierzei ulicy Świętojańskiej.Dwie bryły budynku z wewnętrznym dziedzińcem wpasowane są w istniejącą już zabudowę.Tworzą nowoczesną przestrzeń o zróżnicowanej funkcjonalności.Architektura budynku wpisuje się twórczo w tradycje modernizmu "białego miasta".Elewacja zaprojektowana z użyciem różnych odcieni bieli, nawiązuje do architektury współczesnych jachtów, a dodatek elementów w kolorze drewna dopełnia marynistyczne skojarzenia.Charakterystyczne, pionowe, smukłe elementy tworzą unikalny i elegancki wzór fasady, dający wrażenie ruchu i zapraszający przechodnia do wnętrza placu.Po zmroku, dzięki wmontowanemu we wnęki elewacji oświetleniu, BaltiQ Plaza ożywa pełnym blaskiem.Skierowany w stronę morza zaokrąglony łuk bryły budynku, przywodzi na myśl płynący okręt. Podkreśla dynamizm inwestycji i charakterystyczny styl gdyńskiej architektury.W inwestycji znajdą się komfortowe mieszkania, luksusowe apartamenty, a także powierzchnie zaprojektowane z myślą o usługach i biznesie.Plac pomiędzy południową i północną częścią budynku stworzy patio.Schody zewnętrzne w części zachodniej i kaskada zieleni w części wschodniej, prowadząca do pomnika Harcerzy Gdyńskich, otworzą plac na kondygnację -1.Znajdzie się tam charakterystyczna strefa ogólnodostępna, zaprojektowana tak, aby oddzielić ulicę od części kawiarniano - usługowej.Najniżej położona kondygnacja -2 przeznaczona na wielostanowiskową halę garażową.Oferta BaltiQ Plaza to szeroki wybór mieszkań, o powierzchni od 39 m2 po 190 - metrowe apartamenty.Ostateczny rozkład pomieszczeń może być zaaranżowany indywidualnie.

  Baltiq Plaza

  ul. Świętojańska 43 , Śródmieście, Gdynia(0.1 km od centrum)
  Moderna Holding
 • Art Deco
  Oferta archiwalna
  Art Deco - Apartamenty i Lofty to nowa inwestycja AB Inwestor nawiązująca do tak charakterystycznych dla Gdyni form modernizmu międzywojennego. Modernizm wywodził się z wielu kierunków rozwoju myśli projektowej, dążył ku prostocie rozpoczynając ewolucję od nurtów klasycystycznych, po drodze tworząc niezwykle indywidualne i barwne style budujące swoje własne kanony projektowe. Jednym z nich był art deco.Art Deco - Apartamenty i Lofty tworzy przestrzenną kontynuację stylu dominującego na obszarze historycznego układu urbanistycznego i podziwu odczuwanego przez projektantów budynku - arch. Bazyli Domsta, arch. Marcin Sienkowski, dla osiągnięć wielkich twórców przedwojennej zabudowy miasta.Art Deco to nazwa, która zobowiązuje. Pragniemy, aby przyszli użytkownicy mieli przyjemność obcowania ze sztuką. Bryła budynku oraz jego części wspólne są inspirowane nurtem art deco w architekturze i wzornictwie, zaprojektowane oraz wykonane z największą starannością i dbałością o detal.Atuty Art Deco - Apartameny i Loftywyjątkowa lokalizacja,nowoczesna architektura czerpiąca z klasycznych rozwiązań nurtu art deco,bezpieczeństwo zapewnione przez monitoring,stanowisko concierge w holu wejściowym,wielostanowiskowy garaż podziemny,lokale usługowe na kondygnacji parterowej,lokale biurowe na pierwszym piętrze obsługiwane przez własną windę (w I etapie),jedno i dwupoziomowe apartamenty o zróżnicowanych powierzchniach obsługiwane przez cichobieżną windę.Apartamenty dwupokojowe od 34 m2, trzypokojowe od 61 m2, czteropokojowe od 72 m2 i pięciopokojowe od 81 m2. Apartamenty typu penthouse z tarasami widokowymi na ostatniej kondygnacji. W I etapie inwestycji, do wybranych apartamentów bezpośredni wjazd windą.Wciąż dostępne są apartamenty (od 71 m2) gotowe do odbioru w I etapie inwestycji.

  Art Deco

  ul. I Armii W.P. 10 , Śródmieście, Gdynia(0.6 km od centrum)
  AB Inwestor

Informacje o Śrómieściu

W Śródmieściu dostępnych jest 36 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Śródmieściu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 108 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (10 mieszkań).
 • 2-pokojowe (7 mieszkań).
 • 3-pokojowe (17 mieszkań).
 • 4-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Śródmieściu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Śródmieściu kosztuje 503 470 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Śródmieściu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: