Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rozarium Tuchomskie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Śródmieście, oferowane bezpośrednio przez

Lokum Wiśniewski, Frost Spółka Jawna

Gdynia, Śródmieście, ul. Śródmieście

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 129 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rozarium TuchomskieRozarium Tuchomskie

10 zdjęć

Rozarium Tuchomskie
Rozarium Tuchomskie
Rozarium Tuchomskie
Rozarium Tuchomskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Twój dom  Jest takie miejsce, w którym unosi się delikatny, słodki zapach róż, w ciepłych promieniach słońca skrzy się tafla jeziora, a wokół panuje cudowna cisza, przerywana tylko świergotem ptaków…W tym właśnie miejscu stoi Twój nowy dom.Ten zaczarowany ogród istnieje naprawdę. To osiedle domów bliźniaczych, które powstaje na skraju lasu otaczającego piękne jezioro Tuchomskie, w pobliżu Tokar. Domy w Rozarium Tuchomskim budowane są w oparciu o sprawdzone projekty, zapewniające ich mieszkańcom maksymalną wygodę. Możesz wybrać dla siebie dom najlepiej spełniający potrzeby Twoje i Twojej rodziny:•    Typ A: bez garażu, pow. użytkowa 110,6 m2 / pow. podłogi 120,8 m2•    Typ B: z garażem, pow. użytkowa 132,5 m2 / pow. podłogi 141,6 m2•    Typ C: z garażem, pow. użytkowa 147,6 m2 / pow. podłogi 157,8 m2Wszystkie domy mają ogrody o powierzchni od 400 m2 do 570 m2.

Inwestycja Rozarium Tuchomskie znajduje się w Śródmieściu, ul. Śródmieście (0.7 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Lokum Wiśniewski, Frost Spółka Jawna.

Inwestycja Rozarium Tuchomskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Rozarium Tuchomskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lokum Wiśniewski, Frost Spółka Jawna nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Gdynia Śródmieście to nietypowa dzielnica, bo niemal połowę zajmuje Morze Bałtyckie. Dzieje się tak dzięki wcinającemu się w nią Portowi Wojennemu i Stoczni Gdynia. Nie dość, że dzielnica położona jest więc w bezpośrednim sąsiedztwie morza, to dodatkowo w odległości ok 100 metrów od jej granic zaczynają się Lasy Witomińskie i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Tak wyjątkowe położenie krajobrazowe nie wyklucza jednak wielkomiejskiego charakteru dzielnicy. Znajduje się tu stacja Gdynia Główna, Akwarium Gdyńskie, Statek-Muzeum Dar Pomorza, Kino Grom czy Multikino a także Miejska Hala Targowa. Na terenie 12,5 km kw mieszka 15 tys. mieszkańców. Dzielnicę od południa i zachodu ogranicza droga wojewódzka nr 468, od wschodu Morze Bałtyckie a od północy granicę wyznacza obszar portu wojskowego. Znajdują się tu również ważne, pomorskie uniwersytety, takie jak Akademia Morska, Pomorska Wyższa Szkoła Humanistyczna czy Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rozarium Tuchomskie?

Z Gdyńskiego Śródmieścia można dojechać do każdego polskiego miasta dzięki dworcowi kolejowemu Gdynia Główna i PKS Gdynia. Granicę miasta wyznacza od zachodu droga wojewódzka nr 468, czyli jedna z najważniejszych trójmiejskich arterii. Z Gdyńskiego portu można dopłynąć do Szwecji, Kaliningradu, na Hel i do Gdańska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rozarium Tuchomskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 159 metrów od inwestycji Rozarium Tuchomskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rozarium Tuchomskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rozarium Tuchomskie znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 264 m, Cosinus Gdynia w odległości 283 m, Gdyńska Szkoła Społeczna w odległości 444 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rozarium Tuchomskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinety Stomatologiczne w odległości 158 m, K2 Dental w odległości 210 m, Ośrodek Diagnostyki Medycznej w odległości 235 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rozarium Tuchomskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 89 m znajduje się Delikatesy Marco, w odległości 123 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 143 m znajduje się Piekarnia Pellowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rozarium Tuchomskie w odległości 234 m znajduje się boisko / kort, w odległości 445 m znajduje się Klub Bilardowy Joker, w odległości 457 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023