Rozarium Tuchomskie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLokum Wiśniewski, Frost Spółka Jawna

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 415 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bank Polski 1929(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Śródmieście, ul. 10 Lutego (0.5 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 14 500 brutto/m2
  Bank Polski 1929
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 102 - 117 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Moderna Holding
 • Wolności 18(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Działki Leśne, ul. Wolności 18B (1.1 km od centrum Gdyni)
  Wolności 18
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 78 - 115 m2
  Liczba pokoi: 4
  Alfa Corp
 • Plac Unii(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Śródmieście, ul. Władysława IV 40 (0.1 km od centrum Gdyni)
  Plac Unii
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 155
  Powierzchnia: 32 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 99 ofert
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Opis Inwestycji

Twój dom  Jest takie miejsce, w którym unosi się delikatny, słodki zapach róż, w ciepłych promieniach słońca skrzy się tafla jeziora, a wokół panuje cudowna cisza, przerywana tylko świergotem ptaków…W tym właśnie miejscu stoi Twój nowy dom.Ten zaczarowany ogród istnieje naprawdę. To osiedle domów bliźniaczych, które powstaje na skraju lasu otaczającego piękne jezioro Tuchomskie, w pobliżu Tokar. Domy w Rozarium Tuchomskim budowane są w oparciu o sprawdzone projekty, zapewniające ich mieszkańcom maksymalną wygodę. Możesz wybrać dla siebie dom najlepiej spełniający potrzeby Twoje i Twojej rodziny:•    Typ A: bez garażu, pow. użytkowa 110,6 m2 / pow. podłogi 120,8 m2•    Typ B: z garażem, pow. użytkowa 132,5 m2 / pow. podłogi 141,6 m2•    Typ C: z garażem, pow. użytkowa 147,6 m2 / pow. podłogi 157,8 m2Wszystkie domy mają ogrody o powierzchni od 400 m2 do 570 m2.

Inwestycja Rozarium Tuchomskie znajduje się w Śródmieściu, ul. Śródmieście (0.7 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Lokum Wiśniewski, Frost Spółka Jawna.

Inwestycja Rozarium Tuchomskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Rozarium Tuchomskie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Lokum Wiśniewski, Frost Spółka Jawna nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rozarium Tuchomskie

Gdynia Śródmieście to nietypowa dzielnica, bo niemal połowę zajmuje Morze Bałtyckie. Dzieje się tak dzięki wcinającemu się w nią Portowi Wojennemu i Stoczni Gdynia. Nie dość, że dzielnica położona jest więc w bezpośrednim sąsiedztwie morza, to dodatkowo w odległości ok 100 metrów od jej granic zaczynają się Lasy Witomińskie i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Tak wyjątkowe położenie krajobrazowe nie wyklucza jednak wielkomiejskiego charakteru dzielnicy. Znajduje się tu stacja Gdynia Główna, Akwarium Gdyńskie, Statek-Muzeum Dar Pomorza, Kino Grom czy Multikino a także Miejska Hala Targowa. Na terenie 12,5 km kw mieszka 15 tys. mieszkańców. Dzielnicę od południa i zachodu ogranicza droga wojewódzka nr 468, od wschodu Morze Bałtyckie a od północy granicę wyznacza obszar portu wojskowego. Znajdują się tu również ważne, pomorskie uniwersytety, takie jak Akademia Morska, Pomorska Wyższa Szkoła Humanistyczna czy Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej.

Komunikacja

Z Gdyńskiego Śródmieścia można dojechać do każdego polskiego miasta dzięki dworcowi kolejowemu Gdynia Główna i PKS Gdynia. Granicę miasta wyznacza od zachodu droga wojewódzka nr 468, czyli jedna z najważniejszych trójmiejskich arterii. Z Gdyńskiego portu można dopłynąć do Szwecji, Kaliningradu, na Hel i do Gdańska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rozarium Tuchomskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Rozarium Tuchomskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rozarium Tuchomskie znajduje się się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w odległości 180 m, Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 180 m, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Gdyni w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rozarium Tuchomskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Diagnostyki Medycznej w odległości 240 m, NZOZ Przychodnia Lekarska "Działki Leśne" w odległości 280 m, Lux Med w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rozarium Tuchomskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Delikatesy Marco, w odległości 120 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 140 m znajduje się Piekarnia Pellowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rozarium Tuchomskie w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Klub Bilardowy Joker, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie