Kamienica Moderna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Moderna Holding

Gdynia, Śródmieście, Plac Kaszubski 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 312 ofert w najbliższej okolicy!

Kamienica Moderna

13 zdjęć

Kamienica Moderna
Kamienica Moderna
Kamienica Moderna
Kamienica Moderna

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencja Plac Kaszubski
  od: 13 692 zł/m2
  Pod wynajem

  Yareal Polska Sp. z o. o.

 • Portova

  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

 • Bank Polski 1929
  od: 14 500 zł/m2

  Moderna Holding

Opis Inwestycji

Kamienica Moderna to nowoczesny a jednocześnie kameralny budynek, posiadający zaledwie 25 mieszkań i apartamentów o różnej powierzchni od 41 – 162 m2.

Na parterze oraz pierwszym piętrze znajdują się lokale usługowe z przeznaczeniem na placówkę banku. Budynek odróżnia się od innych realizacji prostym i klarownym pomysłem elewacji połączonym z ciekawymi materiałami wykończeniowymi: naturalny kamień, matowe szkło i elementy stali nierdzewnej podkreślają ekskluzywny i unikatowy charakter inwestycji.

Po wejściu do budynku znajdziemy się w przestronnym i eleganckim hallu wejściowym, gdzie zaprojektowaliśmy przestronną, przeszkloną na zasadzie lustra weneckiego, windę, która dynamicznie unosząc się ku górze umożliwi każdemu użytkownikowi podziwianie panoramy Gdyni.

Z mieszkań położonych na górnych kondygnacjach, można podziwiać piękny widok na morze.

Inwestycja Kamienica Moderna znajduje się w Śródmieściu, Plac Kaszubski 7 (0.8 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Moderna Holding.

Inwestycja Kamienica Moderna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań w tym 15 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Moderna pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Moderna Holding przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (33 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (33 miejsca).
Udogodnienia:
winda, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się morze

Lokalizacja inwestycji

Gdynia Śródmieście to nietypowa dzielnica, bo niemal połowę zajmuje Morze Bałtyckie. Dzieje się tak dzięki wcinającemu się w nią Portowi Wojennemu i Stoczni Gdynia. Nie dość, że dzielnica położona jest więc w bezpośrednim sąsiedztwie morza, to dodatkowo w odległości ok 100 metrów od jej granic zaczynają się Lasy Witomińskie i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Tak wyjątkowe położenie krajobrazowe nie wyklucza jednak wielkomiejskiego charakteru dzielnicy. Znajduje się tu stacja Gdynia Główna, Akwarium Gdyńskie, Statek-Muzeum Dar Pomorza, Kino Grom czy Multikino a także Miejska Hala Targowa. Na terenie 12,5 km kw mieszka 15 tys. mieszkańców. Dzielnicę od południa i zachodu ogranicza droga wojewódzka nr 468, od wschodu Morze Bałtyckie a od północy granicę wyznacza obszar portu wojskowego. Znajdują się tu również ważne, pomorskie uniwersytety, takie jak Akademia Morska, Pomorska Wyższa Szkoła Humanistyczna czy Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej.

Komunikacja

Z Gdyńskiego Śródmieścia można dojechać do każdego polskiego miasta dzięki dworcowi kolejowemu Gdynia Główna i PKS Gdynia. Granicę miasta wyznacza od zachodu droga wojewódzka nr 468, czyli jedna z najważniejszych trójmiejskich arterii. Z Gdyńskiego portu można dopłynąć do Szwecji, Kaliningradu, na Hel i do Gdańska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Moderna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Kamienica Moderna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Kaszubski - Jana z Kolna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Moderna znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Mentorzy Rozwoju Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w odległości 40 m, SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 38 DLA DZIECI PRZEWLEKLE CHORYCH PRZY SZPITALACH W GDYNI w odległości 120 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Moderna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Laguna Medical w odległości 40 m, Lekarz w odległości 50 m, Endo-Gastro w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Moderna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 70 m znajduje się Lewiatan, w odległości 90 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Moderna w odległości 130 m znajduje się FitnessClub S4, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: