Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Bank Polski 1929

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. 10 Lutego, oferowane bezpośrednio przez

Moderna Holding

Gdynia, Śródmieście, ul. 10 Lutego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 155 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bank Polski 1929Bank Polski 1929

6 zdjęć

Bank Polski 1929
Bank Polski 1929
Bank Polski 1929
Bank Polski 1929

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 57 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

Miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (23): zakup nieobowiązkowy, wielkość 1,98-9,98 mkw.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc) : Zakup nieobowiązkowy, możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Opis inwestycji

Komfortowa przestrzeń mieszkalna

Apartamenty ulokowano na siedmiu piętrach współczesnej części kompleksu. Parter gmachu, zgodnie z charakterem śródmiejskiej ulicy jest przeznaczony dla usług handlu i gastronomii. Miejsca dla pojazdów znajdują się w przestrzeni dwóch kondygnacji podziemnych.

Blask marmuru

Z zewnątrz dostojny i monumentalny. Jego jasną, intensywnie przeszkloną elewację uważnie wkomponowaliśmy w znakomite pod względem architektonicznym otoczenie. Modernistyczna bryła apartamentowca prowadzi dumny dialog z główną linią stylistyczną reprezentacyjnej ulicy Gdyni.

Proste, śmiałe linie. Gładkość marmuru przyciągająca dłoń. Szlachetna faktura kamiennych okładzin. Precyzyjnie wykonane detale. Światło zaproszone do środka. Bezszelestny bieg windy. Czytelnie zakreślone granice prywatności.

Przestrzeń mieszkalna Banku Polskiego 1929 to twórcza i współczesna interpretacja najznamienitszych idei gdyńskiego modernizmu. Wśród nich prym wiodą dyscyplina i umiar oraz takie projektowanie przestrzeni, które zaspokaja ludzkie potrzeby. Nie tylko te związane z codziennością współczesnego życia. Również te, dzięki którym dotyka ono pełni: potrzeby prostoty, spójności, komfortu, piękna i harmonii.

Wewnątrz – przed tym, kto przekroczy jego drzwi – otwiera się cicha, intymna przestrzeń elegancji i komfortu, przenosząca w czasy międzywojnia, gdy w gdyńskim funkcjonalizmie pojawił się nurt luksusowy. Doświadczone oko z satysfakcją dostrzeże elementy stylu art déco – znak powinowactwa z historyczną częścią kompleksu.

Inwestycja Bank Polski 1929 znajduje się w Śródmieściu, ul. 10 Lutego (0.5 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Moderna Holding.

Inwestycja Bank Polski 1929 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 57 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Bank Polski 1929 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Moderna Holding przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc)

W inwestycji znajdują się 23 komórki lokatorskie zakup nieobowiązkowy, wielkość 1,98-9,98 mkw..

Lokalizacja inwestycji

Gdynia Śródmieście to nietypowa dzielnica, bo niemal połowę zajmuje Morze Bałtyckie. Dzieje się tak dzięki wcinającemu się w nią Portowi Wojennemu i Stoczni Gdynia. Nie dość, że dzielnica położona jest więc w bezpośrednim sąsiedztwie morza, to dodatkowo w odległości ok 100 metrów od jej granic zaczynają się Lasy Witomińskie i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Tak wyjątkowe położenie krajobrazowe nie wyklucza jednak wielkomiejskiego charakteru dzielnicy. Znajduje się tu stacja Gdynia Główna, Akwarium Gdyńskie, Statek-Muzeum Dar Pomorza, Kino Grom czy Multikino a także Miejska Hala Targowa. Na terenie 12,5 km kw mieszka 15 tys. mieszkańców. Dzielnicę od południa i zachodu ogranicza droga wojewódzka nr 468, od wschodu Morze Bałtyckie a od północy granicę wyznacza obszar portu wojskowego. Znajdują się tu również ważne, pomorskie uniwersytety, takie jak Akademia Morska, Pomorska Wyższa Szkoła Humanistyczna czy Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bank Polski 1929?

Z Gdyńskiego Śródmieścia można dojechać do każdego polskiego miasta dzięki dworcowi kolejowemu Gdynia Główna i PKS Gdynia. Granicę miasta wyznacza od zachodu droga wojewódzka nr 468, czyli jedna z najważniejszych trójmiejskich arterii. Z Gdyńskiego portu można dopłynąć do Szwecji, Kaliningradu, na Hel i do Gdańska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bank Polski 1929 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 337 metrów od inwestycji Bank Polski 1929 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bank Polski 1929 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bank Polski 1929 znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 134 m, Żłobek "Niezapominajka" w odległości 231 m, Przedszkole Samorządowe nr 16 w Gdyni w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bank Polski 1929 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Affidea w odległości 97 m, Starmedica w odległości 105 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 112 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bank Polski 1929 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 5 m znajduje się Kaiser Patisserie, w odległości 57 m znajduje się Przyjaciel Piekarz, w odległości 107 m znajduje się Lady Fitness Gdynia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bank Polski 1929 w odległości 82 m znajduje się Klub Bilardowy Joker, w odległości 184 m znajduje się boisko / kort, w odległości 246 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.04.2019
Data aktualizacji: 13.10.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023