Bank Polski 1929

Mieszkania na sprzedaż ul. 10 Lutego, oferowane bezpośrednio przez Moderna Holding

Gdynia, Śródmieście, ul. 10 Lutego
Ceny od: 17 500 zł brutto/m2
Bank Polski 1929

6 zdjęć

Bank Polski 1929
Bank Polski 1929
Bank Polski 1929
Bank Polski 1929

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bank Polski 1929 dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
52
3
101,78 m²
6

Opis Inwestycji

Komfortowa przestrzeń mieszkalna

Apartamenty ulokowano na siedmiu piętrach współczesnej części kompleksu. Parter gmachu, zgodnie z charakterem śródmiejskiej ulicy jest przeznaczony dla usług handlu i gastronomii. Miejsca dla pojazdów znajdują się w przestrzeni dwóch kondygnacji podziemnych.

Blask marmuru

Z zewnątrz dostojny i monumentalny. Jego jasną, intensywnie przeszkloną elewację uważnie wkomponowaliśmy w znakomite pod względem architektonicznym otoczenie. Modernistyczna bryła apartamentowca prowadzi dumny dialog z główną linią stylistyczną reprezentacyjnej ulicy Gdyni.

Proste, śmiałe linie. Gładkość marmuru przyciągająca dłoń. Szlachetna faktura kamiennych okładzin. Precyzyjnie wykonane detale. Światło zaproszone do środka. Bezszelestny bieg windy. Czytelnie zakreślone granice prywatności.

Przestrzeń mieszkalna Banku Polskiego 1929 to twórcza i współczesna interpretacja najznamienitszych idei gdyńskiego modernizmu. Wśród nich prym wiodą dyscyplina i umiar oraz takie projektowanie przestrzeni, które zaspokaja ludzkie potrzeby. Nie tylko te związane z codziennością współczesnego życia. Również te, dzięki którym dotyka ono pełni: potrzeby prostoty, spójności, komfortu, piękna i harmonii.

Wewnątrz – przed tym, kto przekroczy jego drzwi – otwiera się cicha, intymna przestrzeń elegancji i komfortu, przenosząca w czasy międzywojnia, gdy w gdyńskim funkcjonalizmie pojawił się nurt luksusowy. Doświadczone oko z satysfakcją dostrzeże elementy stylu art déco – znak powinowactwa z historyczną częścią kompleksu.

Inwestycja Bank Polski 1929 znajduje się w Śródmieściu, ul. 10 Lutego (0.5 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Moderna Holding.

Inwestycja Bank Polski 1929 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 57 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Bank Polski 1929 w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 102 metrów kwadratowych, w cenie od 17 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni 102 m2 w cenie od 1 778 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Moderna Holding przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc)

W inwestycji znajdują się 23 komórki lokatorskie zakup nieobowiązkowy, wielkość 1,98-9,98 mkw..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 57 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Ogrzewanie

Miejskie

Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (23): zakup nieobowiązkowy, wielkość 1,98-9,98 mkw.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc): Zakup nieobowiązkowy, możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca.
Udogodnienia:
internet, klimatyzacja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań:
102 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 1 778 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 17 500 zł/m².
Opis płatności:
transze.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
planowany czynsz będzie w wysokości 13 zł/m².

Lokalizacja inwestycji

Gdynia Śródmieście to nietypowa dzielnica, bo niemal połowę zajmuje Morze Bałtyckie. Dzieje się tak dzięki wcinającemu się w nią Portowi Wojennemu i Stoczni Gdynia. Nie dość, że dzielnica położona jest więc w bezpośrednim sąsiedztwie morza, to dodatkowo w odległości ok 100 metrów od jej granic zaczynają się Lasy Witomińskie i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Tak wyjątkowe położenie krajobrazowe nie wyklucza jednak wielkomiejskiego charakteru dzielnicy. Znajduje się tu stacja Gdynia Główna, Akwarium Gdyńskie, Statek-Muzeum Dar Pomorza, Kino Grom czy Multikino a także Miejska Hala Targowa. Na terenie 12,5 km kw mieszka 15 tys. mieszkańców. Dzielnicę od południa i zachodu ogranicza droga wojewódzka nr 468, od wschodu Morze Bałtyckie a od północy granicę wyznacza obszar portu wojskowego. Znajdują się tu również ważne, pomorskie uniwersytety, takie jak Akademia Morska, Pomorska Wyższa Szkoła Humanistyczna czy Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej.

Komunikacja

Z Gdyńskiego Śródmieścia można dojechać do każdego polskiego miasta dzięki dworcowi kolejowemu Gdynia Główna i PKS Gdynia. Granicę miasta wyznacza od zachodu droga wojewódzka nr 468, czyli jedna z najważniejszych trójmiejskich arterii. Z Gdyńskiego portu można dopłynąć do Szwecji, Kaliningradu, na Hel i do Gdańska.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bank Polski 1929?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bank Polski 1929 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Bank Polski 1929 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3 Maja.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bank Polski 1929 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bank Polski 1929 znajdują się się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Trzyletnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych ŻAK w odległości 90 m, Policealna Szkoła Bezpieczeństwa i Higieny Pracy "Żak" w Gdyni w odległości 90 m, Policealna Szkoła Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Gdyni w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bank Polski 1929 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Affidea w odległości 100 m, Starmedica w odległości 110 m, Lekarz w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bank Polski 1929 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Piekarnia Tyrolska, w odległości 110 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 120 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bank Polski 1929 w odległości 80 m znajduje się Klub Bilardowy Joker, w odległości 110 m znajduje się Lady Fitness Gdynia, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.04.2019
Data aktualizacji: 23.06.2021
Moderna Holding logo

Moderna Holding

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Świętojańska 45/30, 81-391 Gdynia

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: