Villa Carpa

Oferta archiwalna

Gdynia, Działki Leśne, ul. Karpacka 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 233 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Carpa

8 zdjęć

Villa Carpa
Villa Carpa
Villa Carpa
Villa Carpa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej krokwiowo-płatwiowej oparty na żelbetowych wieńcach, połać dachowa pokryta blachą powlekaną, izolacja termiczna z wełny mineralnej.

Elewacja

Tynk.

Stolarka okienna

PCV w kolorze ciemnoszarym na zewnątrz i białym wewnątrz, wyposażona w systemowe nawiewniki wentylacyjne, trzyszybowa szyba zespolona Uśr < 1,0 W/m2K.

Drzwi zewnętrzne

Wejście do budynku – przeszklone szkłem bezpiecznym, o konstrukcji aluminiowej. Drzwi wejściowe do części piwnicznej – pełne, przeciwpożarowe. Drzwi do komórek lokatorskich – białe pełne z kratka wentylacyjną.

Balkony

Płyta żelbetowa z warstwami izolacji przeciwwilgociowej i termicznej oraz układem opierzenia. Balustrada stalowa w kolorze ciemnoszarym. Wykończenie użytkowe – płytki gresowe.

Ściany

Ściany konstrukcyjne przyziemia – ściany żelbetowe z izolacją przeciwwilgociową i warstwą styropianu stanowiącego izolację termiczną. Ściany nadziemia – żelbetowe lub murowane z bloczków silikatowych, wykończenie od wewnątrz tynkiem gipsowym, lub cementowo-wapienne, szpachlowane i malowane białą farbą emulsyjną. Izolacja termiczna ścian wewnętrznych – ściany trójwarstwowe: strona wewnętrzna – mur, funkcja: izolacja cieplna, akumulacja ciepła, strona zewnętrzna – ocieplenie z użyciem styropianu lub wełny mineralnej.

Sufity

Szpachlowane i malowane białą farbą emulsyjną.

Instalacje

Instalacje sanitarne: - Instalacja ciepłej wody – olicznikowana, - Instalacja zimnej wody – olicznikowana, zasilanie – sieć miejska, - Instalacja c.o. – olicznikowana, - Kanalizacja sanitarna – PCV, wprowadzenie do kolektora miejskiego. Instalacje elektryczne: Zasilanie w energię elektryczną: - Doprowadzona do lokalu – trójfazowa 400V. - Rozprowadzona po lokalu – 230V. - Obwód zasilający kuchenkę elektryczną – 400V.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Villa Carpa to wyjątkowa inwestycja inspirowana przedwojenną zabudową Gdyni – miasta z morza i marzeń.

Budynek położony jest przy ul. Karpackiej 4, w kameralnej, najmłodszej przedwojennej dzielnicy miasta – Działki Leśne, włączonej do niego w 1933 roku. Usytuowanie domu na granicy wysoczyzny polodowcowej, sąsiedztwo bujnego lasu, dają poczucie przyjemnej bliskości i harmonii z naturą.

Dzielnica Działki Leśne graniczy bezpośrednio ze Śródmieściem, co daje nieograniczone możliwości komunikacyjne z całym Trójmiastem, pozwalając zaoszczędzić bezcenny czas. Bliskość centrum miasta to również szybki dostęp do edukacji, służby zdrowia, kultury i rozrywki oraz usprawnienie codziennych zakupów. To również plaża, parki i restauracje w odległości zaledwie 15 minut spacerem od Państwa nowego domu.

Villa Carpa to komfortowy budynek zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, estetyczny i funkcjonalny.

To właśnie tu, w otoczeniu starych przedwojennych kamienic, tworzymy dla Państwa miejsce pełne wdzięku, ciszy i komfortu.

Inwestycja Villa Carpa znajduje się na Działkach Leśnych, ul. Karpacka 4 (0.9 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez MC Construction Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Carpa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Carpa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MC Construction Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Villa Carpa to wyjątkowa inwestycja inspirowana przedwojenną zabudową Gdyni – miasta z morza i marzeń. Budynek położony jest przy ul. Karpackiej, w kameralnej, najmłodszej przedwojennej dzielnicy miasta – Działki Leśne, włączonej do Gdyni w 1933 roku. Dom usytuowany jest na granicy wysoczyzny polodowcowej, w sąsiedztwie bujnego lasu, co dają poczucie przyjemnej bliskości i harmonii z naturą.

Gdynia to najbardziej na północ wysunięte miasto Trójmiasta. Mieści się w województwie pomorskim i dzieli na kilkadziesiąt dzielnic, z których największa to Chwarzno-Wiliczno, a najmniejsza to Kamienna Góra. Szybka Kolej Miejska łączy miasto z Sopotem, Gdańskiem i pozostałymi miastami woj. pomorskiego, a pociągi dalekobieżne zatrzymują się na głównej stacji Gdynia Główna. Największe miejskie szpitale to Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, Szpital Morski im. PCK w Gdyni i Szpital św. Wincentego a Paulo. Gdynia jest miastem doskonale łączącym współczesne wygody z pięknem przyrody, którą można podziwiać na tutejszych plażach nad Morzem Bałtyckim. W obrębie miasta funkcjonują również miejskie kąpieliska, a także Trójmiejski Park Krajobrazowy czy liczne rezerwaty przyrody. W mieście można znaleźć też ścieżki rowerowe. Największe kluby sportowe to Arka Gdynia i Bałtyk Gdynia.

Komunikacja

Główna stacja kolejowa to Gdynia Główna, z której odjeżdżają pociągi do wszystkich większych polskich miast. Do tego po mieście kursują autobusy miejskie i kolej SKM łącząca Gdynię z Sopotem, Gdańskiem i innymi najbliższymi miastami. Działa tu też tramwaj wodny ZKM pływający na Hel, do Kaliningradu i Sopotu.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Carpa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Carpa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Villa Carpa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Carpa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Carpa znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w odległości 90 m, Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 90 m, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Gdyni w odległości 200 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Carpa w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Basen.

Data aktualizacji: 04.07.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Działkach Leśnych

Oferty na Działkach Leśnych

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: