Villa Carpa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMC Construction Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wolności 18(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Działki Leśne, ul. Wolności 18B (1.1 km od centrum Gdyni)
  Wolności 18
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 78 - 115 m2
  Liczba pokoi: 4
  Alfa Corp
 • Bank Polski 1929(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Śródmieście, ul. 10 Lutego (0.5 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 14 500 brutto/m2
  Bank Polski 1929
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 102 - 117 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Moderna Holding
 • Plac Unii(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Śródmieście, ul. Władysława IV 40 (0.1 km od centrum Gdyni)
  Plac Unii
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 155
  Powierzchnia: 32 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 99 ofert
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Opis Inwestycji

Villa Carpa to wyjątkowa inwestycja inspirowana przedwojenną zabudową Gdyni – miasta z morza i marzeń.Budynek położony jest przy ul. Karpackiej 4, w kameralnej, najmłodszej przedwojennej dzielnicy miasta – Działki Leśne, włączonej do niego w 1933 roku. Usytuowanie domu na granicy wysoczyzny polodowcowej, sąsiedztwo bujnego lasu, dają poczucie przyjemnej bliskości i harmonii z naturą.Dzielnica Działki Leśne graniczy bezpośrednio ze Śródmieściem, co daje nieograniczone możliwości komunikacyjne z całym Trójmiastem, pozwalając zaoszczędzić bezcenny czas. Bliskość centrum miasta to również szybki dostęp do edukacji, służby zdrowia, kultury i rozrywki oraz usprawnienie codziennych zakupów. To również plaża, parki i restauracje w odległości zaledwie 15 minut spacerem od Państwa nowego domu.Villa Carpa to komfortowy budynek zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, estetyczny i funkcjonalny.To właśnie tu, w otoczeniu starych przedwojennych kamienic, tworzymy dla Państwa miejsce pełne wdzięku, ciszy i komfortu.

Inwestycja Villa Carpa znajduje się na Działkach Leśnych, ul. Karpacka 4 (0.9 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera MC Construction Sp. z o.o..

Inwestycja Villa Carpa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Carpa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 121 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MC Construction Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dach
Dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej krokwiowo-płatwiowej oparty na żelbetowych wieńcach, połać dachowa pokryta blachą powlekaną, izolacja termiczna z wełny mineralnej.
Elewacja
Tynk.
Stolarka okienna
PCV w kolorze ciemnoszarym na zewnątrz i białym wewnątrz, wyposażona w systemowe nawiewniki wentylacyjne, trzyszybowa szyba zespolona Uśr < 1,0 W/m2K.
Drzwi zewnętrzne
Wejście do budynku – przeszklone szkłem bezpiecznym, o konstrukcji aluminiowej. Drzwi wejściowe do części piwnicznej – pełne, przeciwpożarowe. Drzwi do komórek lokatorskich – białe pełne z kratka wentylacyjną.
Balkony
Płyta żelbetowa z warstwami izolacji przeciwwilgociowej i termicznej oraz układem opierzenia. Balustrada stalowa w kolorze ciemnoszarym. Wykończenie użytkowe – płytki gresowe.
Ściany
Ściany konstrukcyjne przyziemia – ściany żelbetowe z izolacją przeciwwilgociową i warstwą styropianu stanowiącego izolację termiczną. Ściany nadziemia – żelbetowe lub murowane z bloczków silikatowych, wykończenie od wewnątrz tynkiem gipsowym, lub cementowo-wapienne, szpachlowane i malowane białą farbą emulsyjną. Izolacja termiczna ścian wewnętrznych – ściany trójwarstwowe: strona wewnętrzna – mur, funkcja: izolacja cieplna, akumulacja ciepła, strona zewnętrzna – ocieplenie z użyciem styropianu lub wełny mineralnej.
Sufity
Szpachlowane i malowane białą farbą emulsyjną.
Instalacje
Instalacje sanitarne: - Instalacja ciepłej wody – olicznikowana, - Instalacja zimnej wody – olicznikowana, zasilanie – sieć miejska, - Instalacja c.o. – olicznikowana, - Kanalizacja sanitarna – PCV, wprowadzenie do kolektora miejskiego. Instalacje elektryczne: Zasilanie w energię elektryczną: - Doprowadzona do lokalu – trójfazowa 400V. - Rozprowadzona po lokalu – 230V. - Obwód zasilający kuchenkę elektryczną – 400V.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Carpa

Villa Carpa to wyjątkowa inwestycja inspirowana przedwojenną zabudową Gdyni – miasta z morza i marzeń. Budynek położony jest przy ul. Karpackiej, w kameralnej, najmłodszej przedwojennej dzielnicy miasta – Działki Leśne, włączonej do Gdyni w 1933 roku. Dom usytuowany jest na granicy wysoczyzny polodowcowej, w sąsiedztwie bujnego lasu, co dają poczucie przyjemnej bliskości i harmonii z naturą.

Gdynia to najbardziej na północ wysunięte miasto Trójmiasta. Mieści się w województwie pomorskim na powierzchni 125 km kw, z liczbą mieszkańców ok.250 tys. Gdynia dzieli się na 22 dzielnice, z których największa to Chwarzno-Wiliczno (27 km kw) a najmniejsza to Kamienna Góra (0,63 km kw). Miasto z Sopotem, Gdańskiem i pozostałymi miastami woj. pomorskiego łączy Szybka Kolej Miejska a pociągi dalekobieżne zatrzymują się na głównej stacji Gdynia Główna. Największe miejskie szpitale to Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, Szpital Morski im. PCK w Gdyni i Szpital św. Wincentego a Paulo. To miasto doskonale łączące współczesne wygody z pięknem przyrody, którą można cieszyć się głównie na tutejszych plażach nad Morzem Bałtyckim i czterech miejskich kąpieliskach a także w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym czy tutejszych trzech rezerwatach przyrody. W mieście można znaleźć też ponad 40 km ścieżek rowerowych. Największe kluby sportowe to Arka Gdynia i Bałtyk Gdynia.

Komunikacja

Główna stacja kolejowa to Gdynia Główna, z której odjeżdżają pociągi do wszystkich większych polskich miast. Do tego po mieście kursują autobusy miejskie i kolej SKM łącząca Gdynię z Sopotem, Gdańskiem i innymi najbliższymi miastami. Działa tu też tramwaj wodny ZKM pływający na Hel, do Kaliningradu i Sopotu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Carpa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Villa Carpa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Carpa znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w odległości 90 m, Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 90 m, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Gdyni w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Carpa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Przychodnia Lekarska "Działki Leśne" w odległości 330 m, Piotrowski Sławomir - otolaryngolog w odległości 330 m, Ośrodek Diagnostyki Medycznej w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Carpa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 70 m znajduje się Livio, w odległości 100 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Carpa w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 08.08.2016

Data aktualizacji: 04.07.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie