Yarielys Residence

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMostostal S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Yarielys Residence dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
2
3
84,72 m²
1
8
3
68,2 m²
2

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Inwestycja Yarielys Residence to pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym garażem wielostanowiskowym. W inwestycji Yarielys Residence znajduje się 39 apartamentów dwu i trzy-pokojowych, z tarasami lub balkonami. Na parterze znajdują się 4 lokale usługowe z szerokimi witrynami. Budynek został zaprojektowany przez gdyńskie biuro projektowe Biernat Architekci. Swoją spokojną, stonowaną architekturą i kolorystyką nawiązuje do tradycji z okresu powstawania miasta w okresie dwudziestolecia ubiegłego wieku. Jako udogodnienie dla mieszkańców w inwestycji Yarielys Residence dostępne będą pomieszczenia na wózki dziecięce i rowery, zielony taras wypoczynkowy od strony dziedzińca oraz oddzielne stanowisko ładowania samochodów elektrycznych w garażu. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zostanie urządzony minipark.Yarielys Residence cechuje wspaniała lokalizacja, bliskość centrum miasta, morza i zalesionych wzgórz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jednocześnie oraz sąsiedztwo okolicznych parków i atrakcji turystycznych miasta. Gdynia to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się miasto portowe z bardzo dobrą infrastrukturą, posiadające liczne atrakcje turystyczne. Do największych należą: Port z Muzeum Emigracji, Marina Gdynia – największa i najnowocześniejsza przystań jachtowa w Polsce, panorama miasta z kamiennej Góry, Skwer Kościuszki z „Darem Pomorza” i „Burzą”, Molo Południowe, słynny Teatr Muzyczny, miejsce dorocznych spotkań środowiska filmowego podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Nauki Experyment, Gdyńskie Muzeum Motoryzacji czy Akwarium. Ze względu na dynamiczny rozwój turystyki oraz przedsiębiorczości, Gdynia to doskonała lokalizacja dla deweloperów oraz inwestorów.

Inwestycja Yarielys Residence znajduje się w Śródmieściu, ul. Abrahama 61/63 (0.2 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Mostostal S.A..

Inwestycja Yarielys Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Yarielys Residence pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 68 do 85 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 68 do 85 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mostostal S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 68 do 85 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Yarielys Residence

Gdynia Śródmieście to nietypowa dzielnica, bo niemal połowę zajmuje Morze Bałtyckie. Dzieje się tak dzięki wcinającemu się w nią Portowi Wojennemu i Stoczni Gdynia. Nie dość, że dzielnica położona jest więc w bezpośrednim sąsiedztwie morza, to dodatkowo w odległości ok 100 metrów od jej granic zaczynają się Lasy Witomińskie i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Tak wyjątkowe położenie krajobrazowe nie wyklucza jednak wielkomiejskiego charakteru dzielnicy. Znajduje się tu stacja Gdynia Główna, Akwarium Gdyńskie, Statek-Muzeum Dar Pomorza, Kino Grom czy Multikino a także Miejska Hala Targowa. Na terenie 12,5 km kw mieszka 15 tys. mieszkańców. Dzielnicę od południa i zachodu ogranicza droga wojewódzka nr 468, od wschodu Morze Bałtyckie a od północy granicę wyznacza obszar portu wojskowego. Znajdują się tu również ważne, pomorskie uniwersytety, takie jak Akademia Morska, Pomorska Wyższa Szkoła Humanistyczna czy Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej.

Komunikacja

Z Gdyńskiego Śródmieścia można dojechać do każdego polskiego miasta dzięki dworcowi kolejowemu Gdynia Główna i PKS Gdynia. Granicę miasta wyznacza od zachodu droga wojewódzka nr 468, czyli jedna z najważniejszych trójmiejskich arterii. Z Gdyńskiego portu można dopłynąć do Szwecji, Kaliningradu, na Hel i do Gdańska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Yarielys Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Yarielys Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kilińskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Yarielys Residence znajduje się się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NR 51 W GDYNI w odległości 140 m, I Liceum Ogólnokształcące Zaoczne w odległości 220 m, Astar Centrum Języków Obcych w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Yarielys Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Stomatologii i Estetyki Twarzy dr. n. med. Jacek Wyszkowski w odległości 80 m, Klinika leczenia niepłodności Invicta w odległości 90 m, NZOZ Śródmieście w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Yarielys Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Yarielys Residence w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Jump & Fly Fitness Studio, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.06.2018

Data aktualizacji: 02.03.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie