Portova

Mieszkania na sprzedaż ul. Wendy, oferowane bezpośrednio przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Gdynia, Śródmieście, ul. Wendy
Portova

8 zdjęć

Portova
Portova
Portova
Portova

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Portova dostępnych jest 19 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • sauna
 • sala fitness

Opis Inwestycji

Architektura Portovej nawiązuje do tradycji modernistycznych Gdyni. Charakterystyczne dla modernizmu jasne, proste i geometryczne formy elewacyjne, zostały tu przełożone na współczesny język architektoniczny. Najwyższa, widoczna z różnych punktów miasta część kompleksu będzie miała 17 pięter. Z okien mieszkań na wyższych kondygnacjach rozpościerać się będą widoki na morze i gdyńskie wybrzeże.

Łącznie powstanie tu ok. 270 mieszkań (od 1 do 5 pokoi) oraz zlokalizowane na parterze lokale usługowe. Ponadto przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać m.in. z klubu fitness z salą do ćwiczeń siłowych i kondycyjnych, sauny oraz placu zabaw dla dzieci. Od północnej strony inwestycji znajdzie się miejski deptak spacerowy. Pomiędzy zabudowaniami, oprócz prywatnych ogródków, planuje się utworzenie wewnętrznych, przestronnych dziedzińców dla wszystkich mieszkańców.

Osiedle ma posiadać także własną ochronę i monitoring.

Projekt Portovej nawiązuje do modernistycznych tradycji Gdyni prostymi i geometrycznymi formami. Charakterystyczna, ponad 50-metrowa dominanta, widoczna z ulicy Świętojańskiej, domknie perspektywę Pl. Kaszubskiego. Całość swoim stylem nada ton najbliższej okolicy oraz będzie odpowiedzią na potrzeby osób, poszukujących komfortowego życia w centrum miasta.

Rozkład mieszkań w Portovej został tak zaplanowany, aby mieszkańcy mogli zaaranżować je zgodnie z własnymi potrzebami. Przestrzeni nadadzą wnętrzom wysokie okna, z których będą się rozpościerały widoki na panoramę miasta. Nieodłącznym elementem projektu jest strefa z lokalami usługowymi, która z czasem stanie się integralną częścią Śródmieścia.

Portova to nie tylko nowoczesna, odzwierciedlająca najnowsze trendy, architektura. W przestrzeń osiedla zostanie wkomponowany odrestaurowany, zabytkowy budynek, będący częścią historii Gdyni. Na 200-metrowej przestrzeni architekci zaaranżowali prywatną strefę relaksu, obejmującą salę fitness, sauny oraz część wypoczynkową, gdzie mieszkańcy będą mogli zagrać w bilard, obejrzeć ulubiony serial czy spotkać się z przyjaciółmi. Natomiast projektanci krajobrazu, w wewnętrzne dziedzińce, wkomponują tak dobraną zieleń, aby cieszyła oko przez cały rok.

Projekt powstał w pracowni architektonicznej Studio Kwadrat.

Inwestycja Portova znajduje się w Śródmieściu, ul. Wendy (1 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Inwestycja Portova została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Portova w sprzedaży jest 19 nowych mieszkań o powierzchni od 47 do 133 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 47 do 49 m2 (3 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 49 do 61 m2 (2 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 85 m2 (11 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 90 do 108 m2 (2 mieszkania)
 • 5-pokojowe o powierzchni 133 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 268 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 47 do 133 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdynia Śródmieście to nietypowa dzielnica, bo niemal połowę zajmuje Morze Bałtyckie. Dzieje się tak dzięki wcinającemu się w nią Portowi Wojennemu i Stoczni Gdynia. Nie dość, że dzielnica położona jest więc w bezpośrednim sąsiedztwie morza, to dodatkowo w odległości ok 100 metrów od jej granic zaczynają się Lasy Witomińskie i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Tak wyjątkowe położenie krajobrazowe nie wyklucza jednak wielkomiejskiego charakteru dzielnicy. Znajduje się tu stacja Gdynia Główna, Akwarium Gdyńskie, Statek-Muzeum Dar Pomorza, Kino Grom czy Multikino a także Miejska Hala Targowa. Na terenie 12,5 km kw mieszka 15 tys. mieszkańców. Dzielnicę od południa i zachodu ogranicza droga wojewódzka nr 468, od wschodu Morze Bałtyckie a od północy granicę wyznacza obszar portu wojskowego. Znajdują się tu również ważne, pomorskie uniwersytety, takie jak Akademia Morska, Pomorska Wyższa Szkoła Humanistyczna czy Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej.

Komunikacja

Z Gdyńskiego Śródmieścia można dojechać do każdego polskiego miasta dzięki dworcowi kolejowemu Gdynia Główna i PKS Gdynia. Granicę miasta wyznacza od zachodu droga wojewódzka nr 468, czyli jedna z najważniejszych trójmiejskich arterii. Z Gdyńskiego portu można dopłynąć do Szwecji, Kaliningradu, na Hel i do Gdańska.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Portova?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Portova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Portova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Portowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Portova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Portova znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Mentorzy Rozwoju Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w odległości 210 m, Ośrodek Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej s.c. w odległości 210 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Portova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Portova w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się FitnessClub S4, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.02.2018
Data aktualizacji: 21.06.2022
Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. logo

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Invest Komfort

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Hryniewickiego 6/3 81-340 Gdynia

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: