Rezydencja Kino Marynarz

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKino Marynarz Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Kino Marynarz dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M2
3
55,36 m²
Parter
M3
3
55,16 m²
Parter
M6
3
55,61 m²
1
M9
3
73,39 m²
1
M10
3
67,06 m²
1
M11
5
86,09 m²
2

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Rezydencja Kino Marynarz to inwestycja położona na gdyńskim Obłużu. Projekt obejmuje zmianę funkcji starego kina „Marynarz” na budynek wielorodzinny z lokalem usługowym. Ta kameralna inwestycja umożliwia podziwianie niepowtarzalnego widoku portowego krajobrazu Gdyni.W ramach inwestycji Rezydencja Kino Marynarz powstanie 13 wyjątkowych apartamentów mieszkalnych o powierzchni od 39 do 85m2. Dzięki starannemu zaprojektowaniu każdego z lokali zapewniona została ich funkcjonalność oraz łatwość aranżacji.Na kondygnacji podziemnej budynku zaprojektowano wygodną halę garażową oraz komórki lokatorskie. Dla komfortu mieszkańców budynek wyposażony zostanie w windę ułatwiającą komunikację między kondygnacjami.Rezydencja Kino Marynarz to doskonałe miejsce do zamieszkania – dobrze skomunikowane, z łatwym dostępem do obiektów handlowych, usługowych oraz użyteczności publicznej.

Inwestycja Rezydencja Kino Marynarz znajduje się na Obłużu, ul. Bosmańska 127 (3.8 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Kino Marynarz Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Kino Marynarz jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 13 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Kino Marynarz pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 55 do 86 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 73 m2 (5 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 86 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kino Marynarz Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 13 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 55 do 86 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Kino Marynarz

Obłuże to niewielka (3,5 km kw) dzielnica Gdyni zamieszkana przez ok. 20 tys. mieszkańców. Graniczy z dzielnicami Babie Doły, Oksywie, Pogórze i jest położona na północy miasta. Na zabudowę dzielnicy składają się bloki mieszkalne i niskie domki jednorodzinne, mieści się tu też najwyższy budynek mieszkalny Gdyni – 11-piętrowy blok przy ul. Krawieckiej. Przez Obłuże biegnie trasa im. E. Kwiatkowskiego, która jest częścią drogi krajowej S6. Funkcjonują tu również autobusy miejskie; planowane jest też przywrócenie do działania istniejącej linii kolejowej. Najbliższe szkoły wyższe znajdują się w odległości 500 metrów od granic dzielnicy. Największą atrakcją Obłuża jest międzynarodowy festiwal muzyczny Open Air, który corocznie odbywa się na sąsiadującym z dzielnicą lotnisku Babie Doły. Blisko stąd również do największych gdyńskich atrakcji, takich jak Muzeum-Statek Dar Pomorza czy Gdyńskie Muzeum Motoryzacji.

Komunikacja

Główną ulicą Obłuża jest trasa im. E. Kwiatkowskiego, wchodząca w skład drogi krajowej S6. Po dzielnicy kursują też autobusy miejskie, planowane jest również uruchomienie nieczynnej linii kolejowej. Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 35 km. od Obłuża.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Kino Marynarz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Rezydencja Kino Marynarz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bosmańska - Nasypowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Kino Marynarz znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 18 w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Kino Marynarz jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Miejska Stacja Pogotowia Ratunkowego w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Kino Marynarz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Z i M Lisiński, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Plus.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Kino Marynarz w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.12.2019

Data aktualizacji: 15.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie