Osiedle Kościuszki

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOrlex Invest

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Beauforta(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pucki, Pogórze, ul. Kościuszki (0.2 km od Gdyni)
  Osiedle Beauforta
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 219
  Powierzchnia: 38 - 78 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Euro Styl S.A.
 • Ogrody Tesoro(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pucki, Pogórze, ul. Szkolna (0.7 km od Gdyni)
  Ogrody Tesoro
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 66 - 87 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  TS Invest Tesoro Sp. z.o.o.
 • Signum(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Pogórze, ul. Żelazna (5.8 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 6 450/m2
  Signum
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 64 - 70 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Targo S.A.

Opis Inwestycji

Na przedmieściach Gdyni, blisko malowniczej plaży powstaje nowa kameralna inwestycja Osiedle Kościuszki. Lokalizacja przy granicy Gdyni zapewnia doskonałą komunikację z Centrum, od którego dzieli je jedynie 6km. Bliskość szkoły, basenu i sklepów, znacznie poprawia komfort życia codziennego a niewielka odległość od przystanku autobusowego sprawia, że dojazd do Centrum Gdyni nie stanowi problemu dla osób korzystających z komunikacji miejskiej. Osiedle Kościuszki, zostanie podzielone na 3 etapy. Każdy etap to 16 komfortowych trzypokojowych mieszkań jedno i dwupoziomowych. Mieszkania na parterach będą miały powierzchnię 65,64m2, natomiast mieszkania na piętrach 75,96m2 plus poddasze. Inwestycja składa się z kameralnych budynków o nowoczesnej architekturze, w każdym z nich jedynie 4 mieszkania z niezależnym wejściem. Funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania, doskonale doświetlone pomieszczenia i przestronne pokoje sprawią, że w przyjemnością będziecie Państwo wracać do domu. Właściciele mieszkań na parterze mogą korzystać z tarasów oraz ogródków przydomowych, natomiast do mieszkań położonych na pierwszym piętrze GRATIS przynależy poddasze zajmujące całą przestrzeń nad mieszkaniem, na które prowadzą murowane schody, co znacząco zwiększa powierzchnię mieszkalną. W trosce o wysoką jakość wykonania, do budowy naszych inwestycji wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, budujemy z dbałością o wszystkie szczegóły. Ściany działowe murowane, pokryte gładzią szpachlową, malowane na biało. Ogrzewanie OPEC. Osiedle będzie ogrodzone a 2 miejsca postojowe do każdego mieszkania GRATIS

Inwestycja Osiedle Kościuszki znajduje się na Pogórzu, ul. Kościuszki (0.2 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Orlex Invest.

Inwestycja Osiedle Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych apartamentów. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kościuszki pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchni 76 metrów kwadratowych w cenie od 4 723 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Orlex Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 48 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Ściany działowe murowane, pokryte gładzią szpachlową, malowane na biało. Ogrzewanie OPEC.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 2 miejsca postojowe do każdego mieszkania GRATIS.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kościuszki

Pogórze to jedna z najbardziej wysuniętych na północ a jednocześnie najmniejszych dzielnic Gdyni o powierzchni 2,2 km kw. Mieszka tu 13 tys mieszkańców. Głównym atutem dzielnicy jest bliskość centrum połączona z niewielkim oddaleniem od urokliwych terenów podmiejskich, do których można dojechać ul. Wiejską, krzyżującą się z główną arterią dzielnicy – ul. Dąbka. W odległości 3 km od Pogórza znajduje się plaża miejska i Morze Bałtyckie; z drugiej strony dzielnica graniczy z podmiejskim lasem. Ok. 1 km na południe rozciąga się Trójmiejski Park Krajobrazowy. W odległości 4 km na południowy-wschód znajduje się stacja kolejowa PKP Gdynia Główna a w odległości 4 km na zachód – PKP Rumia Główna. Północ Pogórza to głównie zabudowa domków jednorodzinnych, podczas gdy na Południu można znaleźć bloki i nowsze osiedla. Fanów muzyki ucieszy festiwal Open Air, odbywający się co roku w odległości ok. 500 m od granic dzielnicy.

Komunikacja

W odległości 2 km od Pogórza biegnie droga krajowa nr 6. Poza tym dzielnica leży pomiędzy dwoma dużymi stacjami kolejowymi – Rumia Główna (4 km) i Gdynia Główna (4 km). Dodatkowo po dzielnicy kursują autobusy komunikacji miejskiej. Główne arterie Pogórza to ul. Dąbka i zbiegająca się z nią ul. Wiejska prowadząca za miasto.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kościuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Osiedle Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogórze - Pułaskiego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kościuszki znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole49 w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kościuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Sklep spożywczo-monopolowy PANDA, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 500 m znajduje się odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kościuszki w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 30.03.2017

Data aktualizacji: 12.02.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie