Osiedle Kościuszki

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez

Orlex Invest

pucki, Pogórze, ul. Kościuszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 155 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Kościuszki

3 zdjęcia

Osiedle Kościuszki
Osiedle Kościuszki
Osiedle Kościuszki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 48 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ściany działowe murowane, pokryte gładzią szpachlową, malowane na biało. Ogrzewanie OPEC.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : 2 miejsca postojowe do każdego mieszkania GRATIS

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Na przedmieściach Gdyni, blisko malowniczej plaży powstaje nowa kameralna inwestycja Osiedle Kościuszki. Lokalizacja przy granicy Gdyni zapewnia doskonałą komunikację z Centrum, od którego dzieli je jedynie 6km. Bliskość szkoły, basenu i sklepów, znacznie poprawia komfort życia codziennego a niewielka odległość od przystanku autobusowego sprawia, że dojazd do Centrum Gdyni nie stanowi problemu dla osób korzystających z komunikacji miejskiej. Osiedle Kościuszki, zostanie podzielone na 3 etapy. Każdy etap to 16 komfortowych trzypokojowych mieszkań jedno i dwupoziomowych. Mieszkania na parterach będą miały powierzchnię 65,64m2, natomiast mieszkania na piętrach 75,96m2 plus poddasze. Inwestycja składa się z kameralnych budynków o nowoczesnej architekturze, w każdym z nich jedynie 4 mieszkania z niezależnym wejściem. Funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania, doskonale doświetlone pomieszczenia i przestronne pokoje sprawią, że w przyjemnością będziecie Państwo wracać do domu. Właściciele mieszkań na parterze mogą korzystać z tarasów oraz ogródków przydomowych, natomiast do mieszkań położonych na pierwszym piętrze GRATIS przynależy poddasze zajmujące całą przestrzeń nad mieszkaniem, na które prowadzą murowane schody, co znacząco zwiększa powierzchnię mieszkalną. W trosce o wysoką jakość wykonania, do budowy naszych inwestycji wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, budujemy z dbałością o wszystkie szczegóły. Ściany działowe murowane, pokryte gładzią szpachlową, malowane na biało. Ogrzewanie OPEC. Osiedle będzie ogrodzone a 2 miejsca postojowe do każdego mieszkania GRATIS

Inwestycja Osiedle Kościuszki znajduje się w Pogórzu, ul. Kościuszki (0.2 km od Gdyni), została zrealizowana przez Orlex Invest.

Inwestycja Osiedle Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych apartamentów znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kościuszki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Orlex Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kościuszki?

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kościuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2704 metrów od inwestycji Osiedle Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Chylonia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Kościuszki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kościuszki znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu w odległości 365 m, szkoła w odległości 397 m, szkoła w odległości 403 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Kościuszki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarska w odległości 623 m, Izabela Sługocka w odległości 647 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kościuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 212 m znajduje się Sklep spożywczo-monopolowy PANDA, w odległości 265 m znajduje się Żabka, w odległości 420 m znajduje się siłownia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kościuszki w odległości 310 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 317 m znajduje się boisko / kort, w odległości 374 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: