Shiraz Park I i II

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Czarnieckiego, oferowane bezpośrednio przez Ebro Group Sp. z o.o.

Gdynia, Pogórze, ul. Czarnieckiego 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Shiraz Park I i II

4 zdjęcia

Shiraz Park I i II
Shiraz Park I i II
Shiraz Park I i II
Shiraz Park I i II

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Beauforta

  Osiedle Beauforta

  Euro Styl S.A.

  Mieszkanie Pogórze, pucki
  ul. Kościuszki
  0.2 km od Gdyni
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 43-63 m2
  • Mieszkań: 6
  • Pokoje: 2-3
 • Signum
  od: 7 200 zł/m2

  Signum

  Targo S.A.

  Mieszkanie Pogórze, Gdynia
  ul. Żelazna
  5.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 65 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3
 • Ogrody Tesoro

  Ogrody Tesoro

  TS Invest Tesoro Sp. z.o.o.

  Mieszkanie Pogórze, pucki
  ul. Szkolna
  0.7 km od Gdyni
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 66-87 m2
  • Mieszkań: 6
  • Pokoje: 3-4

Opis Inwestycji

Shiraz Park I i II logo

„Wyższy poziom w dobrej cenie” - Shiraz Park Pogórze k. Gdyni

Pracujesz w tętniącym życiem mieście, ale tęsknisz za bliskością natury? Marzysz o azylu, gdzie mógłbyś odetchnąć, odpocząć i po prostu na chwilę zwolnić tempo? Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Wejdź, poczuj tę atmosferę, zrelaksuj się, zostań… w Shiraz Park.

Shiraz Park to wyjątkowe osiedle o doskonałej lokalizacji komunikacyjnej i infrastrukturalnej, gdzie architektura eleganckiej zabudowy willowej doskonale wkomponowuje się w naturalne piękno otaczającego ją ogrodu. Dzięki bliskości Estakady Kwiatkowskiego szybko dojedziesz do obwodnicy, centrum Gdyni i nad morze.

Specjalnie dla Ciebie zaprojektowaliśmy przemyślane rozwiązania przestrzenno-funkcjonalne, aby zapewnić Ci jak najwyższy komfort mieszkania. Osiedle zaaranżowaliśmy tworząc kameralne zespoły zebrane po trzy budynki, z dziedzińcami wejściowymi wypełnionymi kwitnącymi kwiatami, krzewami i drzewami. Nobilitacji temu miejscu dodają wkomponowane w dziedzińce wytworne rzeźby przedstawiające ptaki wodne. Możesz usiąść tutaj na jednej z komfortowych ławek. Ciesz się tą chwilą, odpocznij. Dyskretne i efektowne oświetlenie o zmroku wprowadzi Cię w przyjemny nastrój.

Funkcjonalnie zaprojektowanym apartamentom towarzyszą duże przeszklenia okien, co daje wrażenie łączenia się ich przestrzeni z olbrzymimi balkonami i tarasami. Zacieranie granicy pomiędzy budynkiem, a otaczającym go środowiskiem, to wyznaczniki trendów dzisiejszej architektury światowej. Dla realizacji tych założeń, na balkonach zastosowaliśmy szklane balustrady ze szkła bezpiecznego, które nie tworzą optycznych przegród. Konstrukcja balustrad ze stali nierdzewnej podkreśla elegancję i ekskluzywność tego rozwiązania.

Czystość białego tynku podzielonego optycznie boniami w zestawieniu z pięknymi oknami, ogromnymi balkonami i świeżą zielenią ogrodu, daje efekt wyrafinowanej architektury kojarzącej się z najlepszymi przykładami budownictwa rezydencjonalnego.

Shiraz Park to osiedle dla Ciebie - zaprojektowane i zrealizowane na najwyższym poziomie estetycznym, technicznym i materiałowym, przez sprawdzonego i godnego zaufania dewelopera. Komfort i poczucie bezpieczeństwa zapewnią monitoring oraz kontrola dostępu do budynków. Dla Twojej wygody zadbaliśmy o luksusowy garaż, którego wjazd zaprojektowaliśmy bezpośrednio z ulicy, eliminując tym samym hałas samochodów i emisję spalin wewnątrz osiedla. W części garażowej znajdują się również komórki lokatorskie przynależące do każdego z mieszkań. Z hali garażowej na Twoje piętro zawiezie Cię komfortowa, cicha winda. Na osiedlu znajduje się ekologiczny plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do zrobienia wspólnego grilla. Dodatkową atrakcję stanowi staw otoczony roślinami wodnymi.

Inwestycja Shiraz Park I i II znajduje się na Pogórzu, ul. Czarnieckiego 18 (5.8 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Ebro Group Sp. z o.o.

Inwestycja Shiraz Park I i II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 255 nowych apartamentów znajdujących się w 15 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Shiraz Park I i II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ebro Group Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 15 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 255 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 25000 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, morze
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Pogórze to jedna z najbardziej wysuniętych na północ a jednocześnie najmniejszych dzielnic Gdyni o powierzchni 2,2 km kw. Mieszka tu 13 tys mieszkańców. Głównym atutem dzielnicy jest bliskość centrum połączona z niewielkim oddaleniem od urokliwych terenów podmiejskich, do których można dojechać ul. Wiejską, krzyżującą się z główną arterią dzielnicy – ul. Dąbka. W odległości 3 km od Pogórza znajduje się plaża miejska i Morze Bałtyckie; z drugiej strony dzielnica graniczy z podmiejskim lasem. Ok. 1 km na południe rozciąga się Trójmiejski Park Krajobrazowy. W odległości 4 km na południowy-wschód znajduje się stacja kolejowa PKP Gdynia Główna a w odległości 4 km na zachód – PKP Rumia Główna. Północ Pogórza to głównie zabudowa domków jednorodzinnych, podczas gdy na Południu można znaleźć bloki i nowsze osiedla. Fanów muzyki ucieszy festiwal Open Air, odbywający się co roku w odległości ok. 500 m od granic dzielnicy.

Komunikacja

W odległości 2 km od Pogórza biegnie droga krajowa nr 6. Poza tym dzielnica leży pomiędzy dwoma dużymi stacjami kolejowymi – Rumia Główna (4 km) i Gdynia Główna (4 km). Dodatkowo po dzielnicy kursują autobusy komunikacji miejskiej. Główne arterie Pogórza to ul. Dąbka i zbiegająca się z nią ul. Wiejska prowadząca za miasto.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Shiraz Park I i II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Shiraz Park I i II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Shiraz Park I i II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Staniewicza 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Shiraz Park I i II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Shiraz Park I i II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Fililana w Pogórzu w odległości 160 m, Niepubliczne Przedszkole Językowe Mróweczki w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Shiraz Park I i II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarska w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Shiraz Park I i II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Piekarnia Artur, w odległości 30 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 30 m znajduje się Cynamon II.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Shiraz Park I i II w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Ścianka wspinaczkowa MONTÉE.

Data publikacji: 25.02.2014
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: