Signum

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTargo S.A.

Ceny od: 6 450 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Signum dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C.5.4
3
64,18 m²
5
C.6.6
3
65,21 m²
6
C.7.6
3
65,15 m²
7
C.8.6
3
65,18 m²
8
C.6.1
4
67,09 m²
6
C.7.1
4
66,63 m²
7
C.8.1
4
66,73 m²
8

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Signum - jakość, przestrzeń i światło w zasięgu portfela - niższe koszty utrzymania w nowym mieszkaniu.Nowoczesna architektura nawiązująca do idei modernizmu to wyznacznik architektoniczny Signum. Proste, funkcjonalne formy wpływają na estetykę kompleksu.Zespół tworzą trzy ośmiopiętrowe budynki z podziemnymi halami garażowymi, 153 mieszkaniami i zewnętrznymi ogólnodostępnymi parkingami. W budynku Cumulus zaprojektowano 54 mieszkania, halę garażową z 26-cioma miejscami parkingowymi, hydrofornią i węzłem cieplnym dla całego zespołu. Hala garażowa pod budynkami Nimbus (45 mieszkań) i Stratus (54 mieszkań) mieści 180 miejsc postojowych, 29 komórek lokatorskich i 5 pomieszczeń na akcesoria samochodowe. W budynku Stratus znajduje się 30 indywidualnych wózkarni po 5 sztuk od drugiej do dziewiątej kondygnacji. Wszystkie mieszkania są dostępne bezpośrednio z poziomu garaży osobnymi, cichobieżnymi windami i klatkami schodowymi.Budynki są doskonale wkomponowane w otoczenie, spadek ulicy wykorzystano tak, że zewnętrzny osiedlowy ruch pieszy i samochodowy odbywa się znacznie poniżej poziomu mieszkań na parterach, poza ogrodzona częścią wspólną.

Inwestycja Signum znajduje się na Pogórzu, ul. Żelazna (5.8 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Targo S.A..

Inwestycja Signum została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 153 nowych mieszkań. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Signum pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 64 do 67 metrów kwadratowych w cenie od 6 450 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 65 m2 w cenie od 413 961 zł (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 67 m2 w cenie od 436 085 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Targo S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 153 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 64 do 67 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 413 961 do 469 296 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 450 do 7 200 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Signum

Gdynia Północ to na nowo odkrywana nadmorska dzielnica. Stąd nie tylko łatwo dostać się na niezdobyte przez tłumy plaże ciągnące się do Zatoki Puckiej, ale można też łatwo ominąć „warszawskie korki” na Hel. Signum to inwestycja w miejscu z wielkim potencjałem, przyciągającym liczne grupy mieszkańców, a także turystów, organizatorów dużych imprez kulturalnych (Heineken Open'er Festival), deweloperów i inwestorów, otwierającym wkrótce dostęp do połączeń lotniczych na wszystkie kierunki Europy.

Pogórze to jedna z najbardziej wysuniętych na północ a jednocześnie najmniejszych dzielnic Gdyni o powierzchni 2,2 km kw. Mieszka tu 13 tys mieszkańców. Głównym atutem dzielnicy jest bliskość centrum połączona z niewielkim oddaleniem od urokliwych terenów podmiejskich, do których można dojechać ul. Wiejską, krzyżującą się z główną arterią dzielnicy – ul. Dąbka. W odległości 3 km od Pogórza znajduje się plaża miejska i Morze Bałtyckie; z drugiej strony dzielnica graniczy z podmiejskim lasem. Ok. 1 km na południe rozciąga się Trójmiejski Park Krajobrazowy. W odległości 4 km na południowy-wschód znajduje się stacja kolejowa PKP Gdynia Główna a w odległości 4 km na zachód – PKP Rumia Główna. Północ Pogórza to głównie zabudowa domków jednorodzinnych, podczas gdy na Południu można znaleźć bloki i nowsze osiedla. Fanów muzyki ucieszy festiwal Open Air, odbywający się co roku w odległości ok. 500 m od granic dzielnicy.

Komunikacja

W odległości 2 km od Pogórza biegnie droga krajowa nr 6. Poza tym dzielnica leży pomiędzy dwoma dużymi stacjami kolejowymi – Rumia Główna (4 km) i Gdynia Główna (4 km). Dodatkowo po dzielnicy kursują autobusy komunikacji miejskiej. Główne arterie Pogórza to ul. Dąbka i zbiegająca się z nią ul. Wiejska prowadząca za miasto.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Signum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Signum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żelazna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Signum znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole49 w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Signum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 470 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Signum w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.08.2017

Data aktualizacji: 20.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie