Osiedle Regatta

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolservice Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Regatta dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A.M-1
3
59,36 m²
Parter
A.M-13
3
59,36 m²
Parter
A.M-16
3
59,36 m²
1
A.M-22
3
59,36 m²
3
B.M-1
3
59,36 m²
Parter
B.M-7
3
59,36 m²
2
B.M-13
3
59,36 m²
Parter
B.M-16
3
59,36 m²
1
B.M-19
3
59,36 m²
2
B.M-22
3
59,36 m²
3
C.M-13
3
59,36 m²
Parter
C.M-16
3
59,36 m²
1
D.M-13
3
59,36 m²
Parter
D.M-19
3
59,36 m²
2

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

INWESTYCJA W SPRZEDAŻY!!!REGATTA to wyjątkowy projekt mieszkaniowy. Powstanie na styku gdyńskich dzielnic Obłuże Górne i Pogórze Górne, przy ulicy Maciejewicza, w pobliżu ul. Płk. Dąbka. Dzielnice te mają dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną (szkoły przedszkola, żłobki, usługi, sklepy , w tym w pobliżu Centrum Handlowe Sperk ) oraz komunikacyjną (w pobliżu pętla autobusowa) łączącą dzielnice z centrum Gdyni a także terenami rekreacyjnymi, nadmorskimi w okolicach Rewy. Projektowana zabudowa zostanie wtulona w kompleks leśny .W 4 czterokondygnacyjnych budynkach powstanie łącznie 96 mieszkań wraz z całym zapleczem mieszkalnym – wygodną podziemną halą garażową na 92 miejsc( z możliwością wjazdu autami z LPG) , praktyczną dwukondygnacyjną zewnętrzną wiatą garażową do wyłącznego korzystania przez mieszkańców na 43 miejsc postojowych oraz parkingiem zewnętrznym na 9 miejsc postojowych, z komórkami lokatorskimi i nowocześnie zaaranżowanymi częściami wspólnymi, podkreślającymi morsko – żeglarski charakter osiedla.Cały teren osiedla zostanie oświetlony . Inwestor zadba także o stosowne zagospodarowanie terenów wspólnych. Pojawi się niska zieleń i mała architektura, charakterem nawiązująca do nadmorskich kurortów i krajobrazów.Każde z dostępnych na osiedlu REGATTA mieszkań zostało bardzo starannie zaprojektowane - lokale są dzięki temu funkcjonalne, łatwe w aranżacji i bardzo przestronne. Do wyboru są funkcjonalne mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 43 m2 do 62 m2.Na parterach - mieszkania posiadać będą wyjście na tarasy ziemne. Do każdego z mieszkań na wyższych kondygnacjach przypisano duży, wygodny balkon. Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy. O bezpieczeństwo mieszkańców zadbają domofony, antywłamaniowe drzwi, a w wypadku lokali znajdujących się na parterach także stolarka okienna antywłamaniowa.Wszystkie mieszkania posiadają przynależne do nich komórki lokatorskie , zlokalizowane na kondygnacji podziemnej . Osiedle zostanie wyposażone w bramę wjazdową - ze szlabanem otwieranym na pilota.Osiedle REGATTA zachwyca urodą - zwarta bryła budynków naprawdę może się podobać, to z pewnością jeden z najciekawszych projektów architektonicznych przygotowanych w ostatnich latach w tej części Gdyni . Jak zawsze, liczą się detale – spójna i stonowana kolorystyka elewacji wzmocni nadmorski charakter inwestycji. Całość zyska przez to należny "morski oddech", a doskonale zagospodarowany teren wokół budynków dopełni reszty.Prace budowlane rozpoczęto wiosną w 2018 roku. Realizacja inwestycji zostanie zakończona w maju 2020 roku.UWAGA: CENY OBEJMUJĄ ŁĄCZNIE CENĘ MIESZANIA WRAZ Z CENĄ PRZYNALEŻNEGO MIEJSCA POSTOJOWEGO W HALI GARAŻOWEJ LUB WIACIE GARAŻOWEJ.

Inwestycja Osiedle Regatta znajduje się na Obłużu, ul. Maciejewicza 19,21,23 (5.6 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Polservice Development.

Inwestycja Osiedle Regatta została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Regatta pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchni 59 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 m2 (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polservice Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
Ściany zewnętrzne: murowane z cegły ceramicznej POROTHERM, ocieplone warstwą styropianu 14 cm
Stolarka okienna
Okna wykonane z profili PVC VEKA o współczynniku przenikania ciepła uw = 0,9 W/m2K, stolarka okienna mieszkań na parterze wyposażona w zestaw antywłamaniowy
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe
Balkony
Płytki betonowe ze żwiru płukanego na ruszcie
Posadzka
Podłogi mieszkań: wylewka betonowa
Ściany
Ściany wewnętrzne nośne żelbetowe + tynk gipsowy , ściany działowe grubości 10cm - gipso–karton
Sufity
Wykończone docelowo farbą emulsyjną "na bialo"
Instalacje
Instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, grzewcza, wentylacyjna, elektryczna, oraz instalacja RTV, domofonowa, telefoniczna.
Wyposażenie łazienki
Przyłącza wodno-kanalizacyjne do urządzeń sanitarnych
Wyposażenie kuchni
Przyłącze do zlewozmywaka, instalacja elektryczna z przystosowaniem do montażu kuchenki elektrycznej (gniazdo 400 V), dodatkowy pion wentylacyjny do wyciągu kuchennego
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań: 59 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Regatta

Obłuże to niewielka (3,5 km kw) dzielnica Gdyni zamieszkana przez ok. 20 tys. mieszkańców. Graniczy z dzielnicami Babie Doły, Oksywie, Pogórze i jest położona na północy miasta. Na zabudowę dzielnicy składają się bloki mieszkalne i niskie domki jednorodzinne, mieści się tu też najwyższy budynek mieszkalny Gdyni – 11-piętrowy blok przy ul. Krawieckiej. Przez Obłuże biegnie trasa im. E. Kwiatkowskiego, która jest częścią drogi krajowej S6. Funkcjonują tu również autobusy miejskie; planowane jest też przywrócenie do działania istniejącej linii kolejowej. Najbliższe szkoły wyższe znajdują się w odległości 500 metrów od granic dzielnicy. Największą atrakcją Obłuża jest międzynarodowy festiwal muzyczny Open Air, który corocznie odbywa się na sąsiadującym z dzielnicą lotnisku Babie Doły. Blisko stąd również do największych gdyńskich atrakcji, takich jak Muzeum-Statek Dar Pomorza czy Gdyńskie Muzeum Motoryzacji.

Komunikacja

Główną ulicą Obłuża jest trasa im. E. Kwiatkowskiego, wchodząca w skład drogi krajowej S6. Po dzielnicy kursują też autobusy miejskie, planowane jest również uruchomienie nieczynnej linii kolejowej. Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok. 35 km. od Obłuża.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Regatta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Regatta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Obłuże Maciejewicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Regatta znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NR 47 LEŚNA PĘTELKA w odległości 70 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Regatta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne NOVENA w odległości 220 m, Lekarz w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Regatta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 270 m znajduje się Galeria Szperk, w odległości 360 m znajduje się Intermarché.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Regatta w odległości 250 m znajduje się Ścianka wspinaczkowa MONTÉE, w odległości 270 m znajduje się Saturn Fitness, w odległości 380 m znajduje się Good Luck Club Squash.

Data publikacji: 28.05.2019

Data aktualizacji: 21.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie