Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania powiat ciechanowski

42 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Szwanke
  2 kw. 2023
  Osiedle Szwanke to doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość terenów zielonych, a także aktywny wypoczynek.Nowoczesna inwestycja powstaje w zielonej dzielnicy Ciechanowa, w miejscu wprost stworzonym dla miłośników relaksu na świeżym powietrzu. W pierwszym etapie inwestycji dla naszych Klientów mamy przeznaczone 75 mieszkań o powierzchni od 36 m2 do 69 m2, 59 miejsc parkingowych na parkingu naziemnym oraz 54 miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej i 61 komórek lokatorskich.

  Osiedle Szwanke

  ul. Karola Szwanke , Ciechanów(1.8 km od centrum)
  Grupa Scotia Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Harcerska 8
  Oferta archiwalna
  Z przyjemnością przekazujemy Państwu naszą nową realizację w Ciechanowie w której czekają na Państwa 72 mieszkania.Jak połączyć wszystkie potrzeby Klienta zamykając je w jednej inwestycji? My wiemy, jak to zrobić i stworzyliśmy wyjątkowe osiedle Harcerska 8.Nowa inwestycja Harcerska 8 Ciechanów to miejsce idealne by w nim zamieszkać, teren przy osiedlu stanowi jezioro objęte programem rewitalizacji, gwarantuje ciszę i spokój w zielonym otoczeniu będąc zarówno w centrum miasta. Pełna infrastruktura dodatkowo ubogacona zostanie lokalami usługowymi dostępnymi w inwestycji. Zadbaliśmy o funkcjonalność układów mieszkań co gwarantuje przyszłym mieszkańcom nieskończoną ilość aranżacji wymarzonego wnętrza.Indywidualne ogródki wkomponowane w strefę zamkniętego osiedla tworzą enklawę dla ich posiadaczy. Na wyższych piętrach do mieszkań dołączone zostały przestronne tarasy, loggie oraz balkony. Jeśli wszystko w jednym miejscu to również i wypoczynek, nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych odkrywców, tereny zielone, prywatny sad, to przestrzenie w których możecie się zrelaksować.

  Harcerska 8

  od 4 645 zł/m2
  ul. Harcerska 8 , Ciechanów(1 km od centrum)
  Novdom Sp. z o.o.
 • Osiedle Perłowe
  Oferta archiwalna
  Wyobraź sobie wyjątkowy kompleks mieszkaniowy, realizowany w sercu śródmieścia - przy ul. Wincentego Witosa.To właśnie Osiedle Perłowe!Dzięki usytuowaniu inwestycji w spokojnej okolicy, która dodatkowo jest doskonale skomunikowana z każdą częścią miasta, możesz liczyć na najwyższy komfort mieszkania w tym miejscu.Inwestycja składa się z szeregu stylowych apartamentów o bogatych wnętrzach, zastosowano w niej wiele ciekawych rozwiązań, abyś mógł cieszyć się niczym nieograniczoną przestrzenią.Motyw przewodni osiedla to perła, która ozdabia elewacje budynków i wnętrza klatek schodowych tworząc wyszukany, elegancki styl.To jeszcze nie wszystkie atuty tego miejsca! O Twoje bezpieczeństwo zadba osiedlowy monitoring, oraz solidne ogrodzenie z kontrolą dostępu. Budynki wyposażone są także w wygodne hale garażowe i cichobieżne windy, zapewniające wygodę mieszkańcom. W południowej części osiedla znajdziesz z kolei plac zabaw dla najmłodszych i siłownię na powietrzu.Osiedle Perłowe to idealne miejsce dla Ciebie, jeśli cenisz bezpieczne rozwiązania, niebanalny styl i wysoki standard!

  Osiedle Perłowe

  ul. Witosa , Ciechanów(0.8 km od centrum)
  Novdom Sp. z o.o.
 • Witosa Apartments
  Oferta archiwalna
  Łączymy nowoczesność ze sprawdzonymi metodami budowy. Nasze osiedle zostanie wykonane z najlepszych, tradycyjnych materiałów z zastosowaniem nowoczesnych, wysokiej jakości dodatków wykończeniowych. Mieszkania zostaną oddane w PODWYŻSZONYM STANDARDZIE DEWELOPERSKIM, przygotowanym do aranżacji i wykończenia. STANDARD ten obejmuje:Lokale mieszkalne:- ściany wewnętrzne– murowane, tynki gipsowe, maszynowe, jednokrotnie malowane na biało,- ściany w łazience i WC (o ile WC występuje) – murowane, tynkowane,- sufity– tynki gipsowe, maszynowe- podłogi w pomieszczeniach – posadzki betonowe,- parapety wewnętrzne – z kamienia naturalnego lub z konglomeratu,- drzwi wejściowe wzmacniane renomowanej firmy,- instalacja wodociągowa doprowadzona do miejsc przewidzianych na urządzenia sanitarne,- instalacja kanalizacyjna zakończona trójnikiem na pionach instalacyjnych- system wentylacji mechanicznej- instalacja elektryczna (gniazda i włączniki) z wyłączeniem osprzętu oświetleniowego,- indywidualne liczniki ciepłej i zimnej wody- instalacja CO z indywidualnymi licznikami ( grzejniki płytowe z termoregulatorami)- stolarka okienna PCV z nawiewnikami- domofon- instalacja RTV,- instalacja zbiorczej telewizji naziemnej i satelitarnej, Budynek:- konstrukcja – żelbetowa, kondygnacje nadziemne żelbetowe lub murowane,- ściany zewnętrzne – murowane z bloczków lub żelbetowe, ocieplenie z styropianu,- ściany wewnętrzne – murowane lub żelbetowe,- elewacje – systemowa lekka mokra i/lub inna systemowa (z wykorzystaniem drewna lub profili elewacyjnych imitujących drewno),- parapety zewnętrzne – z blachy powlekanej,- drzwi wejściowe – przeszklone, wykonane z profili aluminiowych,- klatki schodowe – okładziny z gresu, miejscowo z kamienia naturalnego i/lub tynku mozaikowego,- balkony/loggie/tarasy – wykończone gresem, balustrady szklane o konstrukcji stalowej,- windy o napędzie elektrycznym,- domofon zintegrowany z system kontroli dostępuInfrastruktura zewnętrzna:- urządzona zieleń osiedlowa,- oświetlenie terenu osiedla,- plac zabaw dla dzieci,- osiedle ogrodzone i monitorowane.

  Witosa Apartments

  ul. Wincentego Witosa , Ciechanów(0.9 km od centrum)
  Novdom Sp. z o.o.
 • Mieszkania przy ul. Marii Ranieckiej
  Oferta archiwalna
  Mieszkania zaprojektowane zostały z uwzględnieniem najnowszych trendów, ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność i komfort użytkowania.Mieszkania różnorodne o powierzchni od 38m2 do 140m2 – w tym mieszkania dwupoziomowe z dużymi tarasami.Wszystkie mieszkania dostępne będą dla osób niepełnosprawnych.Każda kuchnia o szerokości min. 240cm, z możliwością połączenia z pokojem dziennym.Każda kuchnia posiada okno i wyposażona jest w 2 kanały wentylacyjne.Duże, ustawne balkony i tarasy- od 5,5 do 23m2, wszystkie o głębokości co najmniej 180cm.Ogrzewanie miejskie (PEC). Każde mieszkanie wyposażone w „Logotermę” umożliwiającą samodzielne sterowanie parametrami ogrzewania oraz indywidualne rozliczenie kosztów co i ciepłej wody.

  Mieszkania przy ul. Marii Ranieckiej

  ul. Marii Ranieckiej , Ciechanów(1.4 km od centrum)
  Achtel Project Sp. z o.o.

Informacje o powiecie ciechanowskim

W powiecie ciechanowskim dostępne są 42 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w powiecie ciechanowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 36 do 69 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (23 mieszkania).
 • 3-pokojowe (16 mieszkań).
 • 4-pokojowe (3 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie ciechanowskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie ciechanowskim kosztuje 252 402 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie ciechanowskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: