Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Ludwika Waryńskiego, oferowane bezpośrednio przez

Eko Park Invest Sp. z o.o.

Busko-Zdrój, ul. Ludwika Waryńskiego

Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGEApartamenty Uzdrowiskowe HYGGE

19 zdjęć

Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE
Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE
Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE
Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

34 - 88/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

4

Budynki

6

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Busko-Zdrój - 1649 m

Przystanek Autobusowy - 216 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

25 placówek medycznych, 14 placówek edukacyjnych, 15 kawiarni i restauracji, 14 sklepów, 48 obiektów sportowych, 8 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 132 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 66 mieszkań w tym 66 lokali typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 34 do 88 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE to funkcjonalna, wieloetapowa inwestycja. W ramach inwestycji powstanie 6 kameralnych apartamentowców najwyższej klasy wykonawstwa , wkomponowanych w zieleń otaczających drzew oraz sadów z których każdy będzie odznaczał się nowoczesnym stylem i architekturą. W sąsiedztwie pięknego Parku Zdrojowego oraz największej, najnowocześniejszej w Europie Tężni Solankowej. Projekt harmonizuje z otoczeniem zachowując balans pomiędzy powierzchnią apartamentu z widokowymi trasami a środowiskiem naturalnym.

Lokalizacja umożliwia korzystanie z pełnej infrastruktury uzdrowiska – z uwagi na wody mineralne – siarczkowe, Strefę Medical Spa & Welness, bogatą infrastrukturę lokali gastronomicznych oraz rozrywkowych.

Z myślą o przyszłych mieszkańcach zaplanowaliśmy komfortowe, doskonale doświetlone mieszkania z funkcjonalną powierzchnią i szerokiej gamie metraży od 40.28m² do 77.14m².

Przewidzieliśmy zarówno małe 2-pokojowe apartamenty jak i większe 3-pokojowe. Każdy z apartamentów posiada przeszklony taras o powierzchni od 20m² do 37m² w zależności od wielkości i lokalizacji apartamentu.

Komfortową komunikację miedzy kondygnacjami zapewni cichobieżna winda która będzie komunikować wszystkie kondygnacje wraz z poziomem garażu.

Inwestycja Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE znajduje się w Busku-Zdroju, ul. Ludwika Waryńskiego (37.4 km od Kielc), jest realizowana przez Eko Park Invest Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 132 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE w sprzedaży jest 66 nowych mieszkań o powierzchni od 34 do 88 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Eko Park Invest Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Jednym z niezaprzeczalnych atutów Apartamentów Uzdrowiskowych jest doskonała lokalizacja. Apartamentowce HYGGE będą znajdować się w Strefie Uzdrowiskowej, zaledwie 250m od Parku Zdrojowego, 300m od Tężni Solankowej, 350m od komory normobarycznej, 1,5km od leśnych ścieżek rowerowych.

Nasza inwestycja projektowana jest z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców. Nowoczesna architektura i dbałość o detale to główne wyróżniki Apartamentów Uzdrowiskowych HYGGE.

Busko-Zdrój położone jest w południowej części województwa świętokrzyskiego, jest jednym z najbardziej nasłonecznionych uzdrowisk w Polsce. Bazę sanatoryjną stanowi trzynaście obiektów z ponad dwoma tysiącami miejsc dla kuracjuszy.

Województwo świętokrzyskie - jednostka podziału administracyjnego w południowej części centralnej Polski ze stolica w Kielcach. Charakterystycznym miejscem regionu świętokrzyskiego są Góry Świętokrzyskie, które są centrum Wyżyny Kieleckiej. Na terenie samego województwa jest zróżnicowany teren - występuje tu dużo nizin jak i wyżyn. Średnia wysokość wynosi 243,4 m n.p.m., zaś najwyższy punkt to Łysica, posiadająca 612 m.n.p.m.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1649 metrów od inwestycji Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Busko-Zdrój.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju w odległości 384 m, przedszkole w odległości 747 m, Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe Słoneczko w odległości 773 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Endokrynolog Małgorzata Strzeszkowska w odległości 533 m, Dormed Medical Spa Klinika Zdrowia i Urody w odległości 543 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 615 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 236 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 692 m znajduje się Żabka, w odległości 735 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Uzdrowiskowe HYGGE w odległości 334 m znajduje się boisko / kort, w odległości 399 m znajduje się boisko / kort, w odległości 400 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.11.2023
Data aktualizacji: 10.05.2024
Eko Park Invest Sp. z o.o. logo

Eko Park Invest Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Waryńskiego 97 28-100 Busko-Zdrój

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023