Inwestycja przy ul. Odrodzenia 15

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Odrodzenia, oferowane bezpośrednio przez Unidom

wołowski, Brzeg Dolny, ul. Odrodzenia 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Inwestycja przy ul. Odrodzenia 15

3 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Odrodzenia 15
Inwestycja przy ul. Odrodzenia 15
Inwestycja przy ul. Odrodzenia 15

Opis Inwestycji

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z aktualnie przeprowadzoną inwestycją mieszkaniową dewelopera UNIDOM Sp. z o.o. Sp.k. na terenie Brzegu Dolnego. Wyróżnikiem projektowanych i budowanych przez nas nieruchomości jest znakomite połączenie aspektu funkcjonalnego oraz estetycznego. Zakończony nowy budynek mieszkaniowy zlokalizowany jest obok Rynku, przy ul. Odrodzenia 15 ABC, w atrakcyjnej części miasta, cechującej się spokojną okolicą, bliskością parku miejskiego, a jednocześnie niedużą odległością od punktów handlowo-usługowych, placówek oświatowych i węzłów komunikacyjnych.

W tym budynku oferujemy Państwu ostatnie gotowe do sprzedaży mieszkania, znajdujące się w 3-klatkowym, 4-kondygnacyjnym, niepodpiwniczonym budynku. W każdej klatce znajduje się 11, a w całym budynku 33 mieszkania. Pozostałe wolne mieszkania to lokale dwupokojowe z balkonami i komórkami lokatorskimi. Ogrzewanie indywidualne z dwufunkcyjnego kotła gazowego z zamkniętą komorą spalania. Zastosowane w budynku rozwiązania przegród budowlanych oraz urządzenia instalacyjne spełniają wymagania oszczędności energii; zastosowano wydajny osprzęt instalacyjny, a przegrody posiadają współczynniki przenikania ciepła niższe niż w wymaganiach przepisów.

Oferujemy mieszkania w cenie od 3 300 zł/m2, z balkonem i komórką lokatorską gratis.

Mieszkania w tym budynku spełniają kryteria uzyskania preferencyjnego kredytu Mieszkanie dla Młodych.

W dniu 6 czerwca 2013 r. dla budynku zostało wydane pozwolenie na użytkowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnich dostępnych mieszkań.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Odrodzenia 15 znajduje się w Brzegu Dolnym, ul. Odrodzenia 15 (11.4 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Unidom.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Odrodzenia 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Odrodzenia 15 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Unidom nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Brzeg Dolny to miasto w woj. dolnośląskim, w powiecie wołowskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Brzeg Dolny. Historycznie leży Dolnym Śląsku. Miasto położone jest na prawym brzegu Odry, w odległości 31 km na północny zachód od Wrocławia stanowiąc tym samym przedłużenie miejsko-przemysłowej aglomeracji wrocławskiej. Według danych z 31 marca 2011 miasto liczyło 12 739 mieszkańców. Do uprawiania sportu w mieście znajduje się odpowiednio przygotowaną baza - halę sportowa, krytą pływalnia, stadion sportowy oraz ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny. Obiekty te cieszą się dużą popularnością wśród sportowców z całej Polski, jako ośrodek przygotowań do ważnych imprez sportowych.

Komunikacja

Przez miasto przebiega linia kolejowa nr 273 Szczecin - Wrocław (tzw. Magistrala Nadodrzańska) na której została wybudowana w r. 1874 stacja kolejowa dla miasta Brzeg Dolny oraz droga wojewódzka nr 341 (Lubiąż - Pęgów). Miasto posiada również połączenie autobusowe z Wołowem i Wrocławiem obsługiwane przez PKS Wołów i PKS Polbus Wrocław. Dnia 28 października 2013 otwarty został most drogowy łączący oba brzegi rzeki Odry.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Odrodzenia 15 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 2 w Brzegu Dolnym w odległości 410 m.

Data publikacji: 10.03.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: