Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Villa Park- Etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wypoczynkowa, oferowane bezpośrednio przez

Racis Development Sp. z o.o.

Augustów, ul. Wypoczynkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Park- Etap IVilla Park- Etap I

14 zdjęć

Villa Park- Etap I
Villa Park- Etap I
Villa Park- Etap I
Villa Park- Etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 350 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Opis inwestycji

Villa Park- Etap I logo

Villa Park APARTAMENTY w Augustowie

Villa Park to nowoczesne i funkcjonalne budownictwo. Kuszące swoim smakiem i elegancją. Architektura zaprojektowana z myślą o potrzebach mieszkańców, a projekt realizowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zarówno wygląd kompleksu, jak i panująca tu atmosfera, doskonale współgrają z otaczającą Villa Park przyrodą pojezierza Augustowskiego. Etap I to Budynek nr 1 z 27 mieszkaniami, cała inwestycja będzie posiadać 8 budynków

Zarówno wygląd kompleksu, jak i panująca tu atmosfera, doskonale współgrają z otaczającą Villa Park przyrodą Podlasia. Villa Park to kameralne wille miejskie z 27 apartamentami (Etap I), które mają szanse stać się portem dla wszystkich ceniących sobie aktywny wypoczynek blisko natury. W trosce o twoją prywatność osiedle jest położone blisko terenów zielonych i wody, to doskonała enklawa w przepięknej krainie podlaskiej przyrody. Na terenie kompleksu znajdzie się prywatny park, w którym każdy przyszły mieszkaniec będzie mógł oddać się rekreacji. Wypoczynkowi będzie również sprzyjać cichy i dyskretny szum wody, który pozwoli osiągnąć stan prawdziwego wypoczynku i relaksu. Niezależnie od tego jaką formę wypoczynku preferujesz prywatna, podświetlona, okazała fontanna w centrum inwestycji z pewnością sprawi radość całej rodzinie. Każdy wieczór zamieni się w zachwycający pokaz wielobarwnego połączenia wody i światła.

Willowe osiedle Villa Park w Augustowie to idealne miejsce dla Twojej rodziny

Inwestycja Villa Park- Etap I znajduje się w Augustowie, ul. Wypoczynkowa (2 km od centrum Augustowa), jest realizowana przez Racis Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Park- Etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Racis Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Augustów to miasto położone w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim. Leży w zachodniej części Równiny Augustowskiej, wchodzącej w skład Pojezierza Litewskiego, nad rzeką Nettą. Zlokalizowane jest pomiędzy 7 jeziorami: Necko, Białe, Rospuda Augustowska, Sajenek, Sajenko, Studzieniczne i Sajno. Obok miasta przepływa najkrótsza rzeka Polski – Klonownica, która została wpisana do księgi Guinnessa. Augustów od wschodu, południa i północy otoczony jest Puszczą Augustowską. Jest idealnym miejscem na letni wypoczynek na Podlasiu. Miasto zapewnia odwiedzającym mnóstwo możliwości spędzania czasu wolnego, od aktywnych form sportowych po spokojne, wyciszające spacery w otoczeniu pięknych krajobrazów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Park- Etap I?

Miasto jest drogowym węzłem komunikacyjnym, wynika to z dobrego połączenia z Litwą. Warszawę z Augustowem łączy droga krajowa nr 61 przez Pułtusk, Ostrołękę, Łomżę i Grajewo. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 664 do planowanego przejścia granicznego Lipszczany-Sofijewo z Białorusią oraz droga wojewódzka nr 662 do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Park- Etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 829 metrów od inwestycji Villa Park- Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Augustów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Park- Etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Park- Etap I znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Armii Krajowej w odległości 411 m, szkoła w odległości 428 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Park- Etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 854 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Park- Etap I w odległości 415 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 434 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 436 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.12.2022
Data aktualizacji: 01.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023