Budynek wielorodzinny

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż Ul. Bujaka, oferowane bezpośrednio przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak-System S.A.

Kraków, Podgórze Duchackie, Ul. Bujaka 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Budynek wielorodzinny

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Budynek wielorodzinny mieszkalno – usługowy z wielostanowiskowym garażem podziemnym i infrastrukturą techniczną.Budynek 5 kondygnacyjny oraz 1 kondygnacja podziemna – garaż wielostanowiskowy.Na parterze 6 lokali użytkowych dostępnych bezpośrednio z ternu.Na pozostałych kondygnacjach łącznie 35 lokali mieszkalnych o powierzchni od 31,95 do 82,16 m2.Mieszkania jedno-, dwu- lub trzypokojowe.Do każdego lokalu mieszkalnego przynależny jest balkon, loggia lub taras.Trzy klatki schodowe z windami.W garażu podziemnym zlokalizowane będzie 24 miejsca postojowe dla samochodów osobowych.

Inwestycja Budynek wielorodzinny znajduje się na Podgórzu Duchackim (6.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak-System S.A. .

Inwestycja Budynek wielorodzinny została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Budynek wielorodzinny nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak-System S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca): Cena: 22000 zł.
  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca).
Udogodnienia:
usługi w budynku, TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Budynek wielorodzinny ?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Budynek wielorodzinny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Budynek wielorodzinny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bujaka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Budynek wielorodzinny znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Budynek wielorodzinny znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 6 im. dr. Henryka Jordana w Krakowie w odległości 140 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori w Krakowie Odkrywcy Świata w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa nr 149 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Budynek wielorodzinny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Budynek wielorodzinny w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: