Bochenka

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż Ul. Bochenka, oferowane bezpośrednio przez Activ Investment Sp. z o.o.

Kraków, Podgórze, Ul. Bochenka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Bochenka

4 zdjęcia

Bochenka
Bochenka
Bochenka
Bochenka

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Na Woli Duchackiej/Piaskach, przy ul. Bochenka, zaledwie 900 m od skrzyżowania ulic Nowosądeckiej i Witosa z Łużycką powstanie 5 – piętrowy budynek mieszkalno-usługowy. W tym 120 mieszkań i 4 lokale usługowe. W ofercie mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchniach od 24 do 84 m2. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub loggię. Wybudowany tradycyjną metodą budynek (konstrukcja żelbetowa, ściany ceramiczne) posiadać będzie trzy klatki schodowe – każda z nich wyposażona zostanie w cichobieżną windę. Na poziomie -1 zlokalizowany jest garaż podziemny z miejscami postojowymi a także komórkami lokatorskimi o zróżnicowanych powierzchniach od 2 do 12 m2.. Na parterze powstaną lokale usługowe, o powierzchni od 113 do 155 m.

Inwestycja Bochenka znajduje się na Podgórzu (6.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Activ Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Bochenka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Bochenka nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Activ Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bochenka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bochenka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Bochenka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bochenka N/Ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bochenka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bochenka znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w odległości 120 m, Bakcyl Wiedzy - Niepubliczna Pozaszkolna Specjalistyczna Placówka Oświatowa w odległości 260 m, Bakcyl Wiedzy Plus - Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bochenka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Świętego Rafała w Krakowie w odległości 90 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bochenka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Piekarnia-Cukiernia Bochenek, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bochenka w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: