Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dzień dobry na Heltmana

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Heltmana, oferowane bezpośrednio przez

Gama-M Sp. z o.o.

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Heltmana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dzień dobry na HeltmanaDzień dobry na Heltmana

10 zdjęć

Dzień dobry na Heltmana
Dzień dobry na Heltmana
Dzień dobry na Heltmana
Dzień dobry na Heltmana

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja Dzień Dobry na Heltmana.

W której poczujesz, że każdy dzień może być po prostu dobry. Jedynie 46 mieszkań i spokojna atmosfera, bliskość zieleni i terenów rekreacyjnych, ale także tętniącego serca miasta.

Dzień Dobry na Heltmana daje Ci przestrzeń do bycia sobą.

Znajdziesz tutaj zarówno miejsca parkingowe, jak i przestrzeń dla rowerów czy stacje ładowania samochodów elektrycznych. Wybierz dla siebie ogródek, balkon lub taras. Żyj tak, jak lubisz.

Inwestycja Dzień dobry na Heltmana znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Heltmana (4.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Gama-M Sp. z o.o.

Inwestycja Dzień dobry na Heltmana została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Dzień dobry na Heltmana nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Gama-M Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Dzień Dobry na Heltmana znajduje się zaledwie kilkanaście minut rowerem od Rynku Głównego, Kazimierza czy Rynku Podgórskiego.

Wolisz samochód, tramwaj, autobus?

Dojedziesz jeszcze szybciej. Bądź częścią tego miasta i bądź u siebie.

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dzień dobry na Heltmana?

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dzień dobry na Heltmana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1172 metrów od inwestycji Dzień dobry na Heltmana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Płaszów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dzień dobry na Heltmana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dzień dobry na Heltmana znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w odległości 293 m, szkoła w odległości 397 m, Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej w odległości 398 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dzień dobry na Heltmana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia SJM w odległości 795 m, Klinika uśmiechu w odległości 875 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 913 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dzień dobry na Heltmana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 214 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 380 m znajduje się Fizjo-strefa, rehabilitacja, masaż, terapia, ćwiczenia, w odległości 385 m znajduje się Fizjo-strefa Gabinet Fizjoterapii Małgorzata Latoń-Izdebska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dzień dobry na Heltmana w odległości 333 m znajduje się boisko / kort, w odległości 340 m znajduje się KS Cracovia, w odległości 371 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.07.2022
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023