Osiedle Dobra Forma

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCracovia Property

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 161 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Z myślą o Tobie, potrzebach Twoich i Twoich bliskich, tworzymy przestrzeń, w której siłą kreacji swojej wyobraźni, możesz powołać do istnienia wymarzone od dawna, doskonałe – bo takie, jak zawsze pragnąłeś mieć, czyli bezpieczne, ciepłe i przytulne, otoczone zielenią i znajdujące się z dala od zgiełku dużego, tętniącego życiem miasta – swoje własne cztery kąty. Wsłuchując się w potrzeby osób podobnych do Ciebie, stworzyliśmy DOBRĄ FORMĘ, czyli nowoczesne i funkcjonalne osiedle położone na malowniczym Pdgórzu Duchackim.Nasza propozycja to odzwierciedlenie marzeń o spokojnym, rodzinnym życiu, w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu.Tam, gdzie zamieszkasz, musisz czuć się jak w domu, czyli dobrze. Tworząc naszą inwestycję, właśnie ta myśl była jednym z kluczowych wyznaczników naszego działania. Rozumiejąc różnorodne potrzeby naszych przyszłych mieszkańców, zadbaliśmy o to, aby zarówno położenie osiedla, jak i jego estetyka wprowadzały w niczym niezakłócony, dobry nastrój. Otaczające osiedle, rozległe tereny zielone, kuszą relaksującą atmosferą, a niepowtarzalna architektura i kolorystyka budynków podkreślają rodzinny charakter i pełny energii klimat tego wyjątkowego miejsca. Na jego terenie, oprócz doskonale zaprojektowanej małej infrastruktury, takiej jak ławeczki, chodniki, alejki oraz oświetlenia, znajdują się także miejsca rekreacyjne, takie jak boiska do siatkówki, place zabaw, zewnętrzna siłownia, które z pewnością zachęcą do aktywnego wypoczynku i wspólnej rodzinnej zabawy na świeżym powietrzu.Pierwsze dwa etapy naszej inwestycji to cztery, 11-piętrowe budynki, posiadające łącznie 470 mieszkań.Wiedząc, jak istotnym faktem jest to, aby mieszkanie było jak najbardziej dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb przyszłych mieszkańców, oferujemy szeroki wybór zarówno wielkości, jak i układów lokali.W III etapie inwestycji powstanie 11-piętrowy budynek posiadający przestronny, podziemny garaż, jak i funkcjonalne komórki lokatorskie. W Wasze ręce oddajemy 136 mieszkań o powierzchni od 32 m2 do 87m2.

Inwestycja Osiedle Dobra Forma znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Bochenka (6.5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Cracovia Property.

Inwestycja Osiedle Dobra Forma jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 136 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 12 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dobra Forma pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 54 metrów kwadratowych.

Deweloper Cracovia Property przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 136 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Dobra Forma

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Dobra Forma znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Cechowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dobra Forma znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 27 w odległości 350m, Niepubliczne Przedszkole"Smerfy" w odległości 600m, Samorządowe Przedszkole nr 163 w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się ASPIRYNKA SP.J., w odległości 750 m znajduje się APTEKA LEKÓW GOTOWYCH, w odległości 850 m znajduje się PRZYCHODNIA WOLA DUCHACKA. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 300 m znajduje się Cafe Kontynenty, w odległości 650 m znajduje się New York Pizza Department.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1000 m znajduje się LaLoba Fitness, w odległości 1050 m znajduje się Studio 5, w odległości 1100 m znajduje się Strefa Fit.

Data publikacji: 24.07.2019

Data aktualizacji: 17.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie