Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Dobra Forma etap IV

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Bochenka, oferowane bezpośrednio przez

Cracovia Property

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Bochenka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Dobra Forma etap IVOsiedle Dobra Forma etap IV

4 zdjęcia

Osiedle Dobra Forma etap IV
Osiedle Dobra Forma etap IV
Osiedle Dobra Forma etap IV
Osiedle Dobra Forma etap IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Usługi na terenie osiedla

  • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

MPEC

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Dobra Forma etap IV logo

Z myślą o Tobie, potrzebach Twoich i Twoich bliskich, tworzymy przestrzeń, w której siłą kreacji swojej wyobraźni, możesz powołać do istnienia wymarzone od dawna, doskonałe – bo takie, jak zawsze pragnąłeś mieć, czyli bezpieczne, ciepłe i przytulne, otoczone zielenią i znajdujące się z dala od zgiełku dużego, tętniącego życiem miasta – swoje własne cztery kąty. Wsłuchując się w potrzeby osób podobnych do Ciebie, stworzyliśmy DOBRĄ FORMĘ, czyli nowoczesne i funkcjonalne osiedle położone na malowniczym Podgórzu Duchackim. Nasza propozycja to odzwierciedlenie marzeń o spokojnym, rodzinnym życiu, w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu.

Tam, gdzie zamieszkasz, musisz czuć się jak w domu, czyli dobrze. Tworząc naszą inwestycję, właśnie ta myśl była jednym z kluczowych wyznaczników naszego działania. Rozumiejąc różnorodne potrzeby naszych przyszłych mieszkańców, zadbaliśmy o to, aby zarówno położenie osiedla, jak i jego estetyka wprowadzały w niczym niezakłócony, dobry nastrój. Otaczające osiedle, rozległe tereny zielone, kuszą relaksującą atmosferą, a niepowtarzalna architektura i kolorystyka budynków podkreślają rodzinny charakter i pełny energii klimat tego wyjątkowego miejsca. Na jego terenie, oprócz doskonale zaprojektowanej małej infrastruktury, takiej jak ławeczki, chodniki, alejki oraz oświetlenia, znajdują się także miejsca rekreacyjne, takie jak place zabaw, zewnętrzna siłownia.

Inwestycja Osiedle Dobra Forma etap IV znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Bochenka (6.4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Cracovia Property.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dobra Forma etap IV nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Cracovia Property przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Dobra Forma to nasza wizja doskonałych budynków wielorodzinnych. Dzięki swojej lokalizacji oferuje Ci wiele idealnych miejsc do wypoczynku, jak i aktywnego relaksu w gronie najbliższych Ci osób. Rozległe połacie zieleni zachęcają swoim urokiem do spacerów lub wycieczek rowerowych.

Rozsądnie zorganizowana okoliczna przestrzeń miejska i znajdujące się na wyciagnięcie ręki obiekty handlowo – usługowe pozwalają zaoszczędzić czas i energię, które będziesz mógł przeznaczyć na zajęcia dla Ciebie ważne i istotne, sprzyjające życiu rodzinnemu. W okolicy dominuje infrastruktura przyjazna rodzinom z dziećmi.

W sąsiedztwie znajdują się: szkoły i przedszkola, szpital, sieć małych sklepów i lokali usługowych zapewniających komfort codziennego życia. Podgórze Duchackie, czyli dzielnica, w której mieści się nasza inwestycja, połączone jest z pozostałymi częściami Krakowa licznymi liniami komunikacji miejskiej.

Najbliższy przystanek znajduje się około 8 minut drogi od osiedla, a sam dojazd autobusem lub tramwajem do ścisłego centrum zajmuje zaledwie około 20 minut. Ten fakt ucieszy z pewnością wszystkich, którzy cenią sobie jednocześnie ciszę i spokój w miejscu zamieszkania, ale nie chcą rezygnować atrakcji.

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Dobra Forma etap IV?

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dobra Forma etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2406 metrów od inwestycji Osiedle Dobra Forma etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Prokocim.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Dobra Forma etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dobra Forma etap IV znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Nasze Skarby Nr 1 w odległości 128 m, Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w Krakowie w odległości 172 m, Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Konopnickiej w Krakowie w odległości 242 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Dobra Forma etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Świętego Rafała w Krakowie w odległości 33 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 54 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 71 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Dobra Forma etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 64 m znajduje się Żabka, w odległości 125 m znajduje się Piekarnia-Cukiernia Bochenek, w odległości 126 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dobra Forma etap IV w odległości 187 m znajduje się boisko / kort, w odległości 226 m znajduje się boisko / kort, w odległości 291 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 19.07.2022
Data aktualizacji: 11.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023