Wspólna 1

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGierada Inwestycje

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zamieszkaj na Wspólnej(0.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kielce, ul. Wspólna (0.9 km od centrum Kielc)
  Zamieszkaj na Wspólnej
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 136 m2
  Eko-Invest Sp. z o.o.
 • Galene House(0.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kielce, ul. Chęcińska (1 km od centrum Kielc)
  Galene House
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 66 - 72 m2
  PPHU Corpores Sp. z o.o.
 • Okrzei 50(1.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kielce, ul. Okrzei 50 (1.7 km od centrum Kielc)
  Okrzei 50
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 6
  Powierzchnia: 26 - 150 m2
  SOLO inwest

Opis Inwestycji

Zaprojektowany budynek łączy w sobie funkcje mieszkalną oraz usługowo - handlową. Na sześciu kondygnacjach rozmieszczono 4 lokale usługowo – handlowe oraz 10 lokali mieszkalnych. Na parterze zlokalizowano samodzielny, dostępny bezpośrednio z chodnika lokal usługowo – handlowy z wydzieloną częścią magazynową. Ponadto na parterze znajduje się pomieszczenie na odpadki dostępne z zewnątrz . Pierwsze piętro zajmują w całości lokale biurowe, pozostałe kondygnacje powyżej – lokale mieszkalne. Komunikacja pionowa realizowana jest za pomocą wydzielonej klatki schodowej oraz dźwigu osobowego. Na każdej kondygnacji (poza parterem i poddaszem) zaprojektowano dostępne z komunikacji ogólnej pomieszczenie techniczne przeznaczone na trzy dwufunkcyjne piece z zamknięta komorą spalania (po jednym na każdy lokal na danej kondygnacji).Projektowany budynek w całości przystosowany jest do użytkowania przez osoby niepełnosprawne (niepełnosprawność motoryczno-ruchowa).

Inwestycja Wspólna 1 znajduje się w Kielcach, ul. Wspólna 1 (0.8 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Gierada Inwestycje.

Inwestycja Wspólna 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Wspólna 1 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Gierada Inwestycje nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Konstrukcje zelbetowe z betonu C25/30 (B30), zbrojone stalą A-IIIN (RB 500W), strzemiona ze stali A-I (St3 SX-b). Posadowienie na płycie fundamentowej. -słupy zelbetowe monolityczne, o rożnych przekrojach.
Dach
Dach stromy: pokryty blachą tytanowo – cynkową na rabek stojacy w systemie tak, jak na ścianie zewnętrznej frontowej, Dach płaski (taras): stropodach tradycyjny, wykończony papą,
Elewacja
elewacja wentylowana – na cześci ścian zewnetrznych okładzina z blachy tytanowo - cynkowej ( lub inna : np. Łupek skalny ) , na rabek stojacy, mocowana na profilach, ocieplenie z wełny mineralnej. Konstrukcja nośna drewniana lub stalowa, z profili umożliwiających zachowanie zmiennej odległości miedzy ścianą a okładziną. elewacja tynkowana – na ścianach oficyny (w głebi działki) cienkowarstwowa wyprawa tynkarska na siatce (metoda lekka, tynk akrylowy cienkowarstwowy o drobnej strukturze
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wewnętrzne stanowiące wejścia do wydzielonych lokali usługowych oraz mieszkań – pełne, płycinowe, antywłamaniowe, wyposażone w co najmniej dwa zamki patentowe oraz wizjer, Drzwi zewnętrzne: drzwi wejściowe do budynku – aluminiowe, przeszklone, antywłamaniowe, – drzwi wejściowe do śmietnika stalowe.
Posadzka
Posadzki: klatka schodowa, korytarze, pomieszczenia ogólnodostepne – płytki gresowe antypoślizgowe.
Ściany
ściany nośne z cegły silikatowej gr. 20 i 25 cm i zelbetowe gr. 25cm, – ściany działowe z cegły silikatowej 25cm, z cegły dziurawki gr. 12cm.
Instalacje
Instalacje sanitarne: instalacja centralnego ogrzewania z kotłów kondensacyjnych z zamknięta komorą spalania, instalacja ciepłej wody, instalacja wodna oraz kanalizacji sanitarnej i deszczowej, instalacja wentylacji mechanicznej. instalacja zasilania gniazd i urządzeń, instalacja zasilania klapy i okna oddymiajacego, instalacja zasilania kurtyn powietrznych instalacja siły, instalacja domofonowa, instalacja odgromowa.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: TV kablowa, internet, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wspólna 1

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wspólna 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Wspólna 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Paderewskiego / Sienkiewicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wspólna 1 znajdują się się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące Centrum Edukacji „Pro Civitas” w Kielcach w odległości 110 m, Medyczna Szkoła Policealna Centrum Edukacji „Pro Civitas” w Kielcach w odległości 110 m, Policealna Szkoła Centrum Edukacji „Pro Civitas” w Kielcach w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wspólna 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarska NZOZ w odległości 240 m, NZOZ "Artimed" w odległości 260 m, Przychodnia lekarska PCUM w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wspólna 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Piekarnia pod Telegrafem, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wspólna 1 w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie