Kameralny Baranówek

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKomplexbud

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Kameralny Baranówek dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A/Z2
25,96 m²
Parter
B/Z1
25,15 m²
Parter
B/Z2
25,95 m²
Parter
B/Z5
26,05 m²
Parter
A/Z1
44,27 m²
Parter
B/Z3
34,88 m²
Parter
B/Z4
36,45 m²
Parter

Opis Inwestycji

Kameralny Baranówek

KAMERALNY BARANÓWEK to nowa inwestycja w cichym i spokojnym miejscu oś. Baranówek składająca się z 24 apartamentów, które zostały zaprojektowane ze staranna dbałością o estetykę detalu zapewniając wyjątkową atmosferę mieszkańcom. Zastosowane, nowoczesne systemy instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych gwarantują stały wysoki poziom jakości życia.Na życzenie klienta oferujemy możliwość dopasowania układu mieszkania do indywidualnych potrzeb.Jednym z atrybutów tej inwestycji są malowniczo położone w pobliżu kompleksu tereny rekreacyjne: Rezerwat przyrody Kadzielnia, Park Baranowski, Stadion Leśny zapewniające możliwość czynnego wypoczynku. Ulica Ściegiennego stanowi zaś szybkie i płynne połączenie z ścisłym centrum miasta, szczególnie istotne dla pracujących w śródmieściu osób.Budynek usytułowany jest pomiędzy ulicami Chodkiewicza i Kwarcianą. Został elegancko i reprezentacyjnie wkomponowany w pierzeje tych ulic, które są zacisznym i urokliwym miejscem tego osiedla.Inwestycja stworzona została z myślą o osobach szukających nowego mieszkania dla siebie jak i dla tych, którzy chcieliby dobrze ulokować swoje fundusze.Budynek posiada 5 kondygnacji nadziemnych, nadbudówkę oraz 1 kondygnację podziemną.W części podziemnej został zaprojektowany garaż wielostanowiskowy z 20 miejscami postojowymi które zostaną oddane do dyspozycji mieszkańców oraz komórki lokatorskie.Na zewnątrz zaprojektowanych jest 19 miejsc postojowych w tym dwa miejsca postojowe dla samochodów z których korzystają osoby niepełnosprawne. Na parterze budynku będą znajdować się 3 lokale usługowe z bezpośrednimi wejściami od strony ulicy, idealne uzupełniające potencjał budynku i ułatwiające dostęp do różnych usług dla mieszkańców.Teren wokół, zostanie urządzony jako teren zielony w formie trawników podkreślających kształt budynku oraz akcentujący główne dojścia do niego.W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, teren inwestycji będzie ogrodzony i wyposażony w kontrolę dostępu. Wjazd na teren inwestycji i do garażu podziemnego odbywać się będzie przez sterowaną elektronicznie bramę.Planowany termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2021r.Podsumowując KAMERALNY BARANÓWEK to:• • lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Kielc Baranówek• • otoczenie terenów zielonych i rekreacyjnych• • kameralny charakter budynku – tylko 24 mieszkań• • przemyślane układy mieszkań 1-, 2-, i 3- pokojowych od 32,38 m2 do 74,48 m2• • doskonała lokata kapitału dla inwestorów – zakup mieszkania pod wynajem• • ciekawa i nowoczesna architektura budynku• • pełna infrasturuktura: szkoła, przedszkole, żłobek, basen, sklepy, przychodnie• • 10 minut spacerem do Parku Baranowskiego

Inwestycja Kameralny Baranówek znajduje się w Kielcach, ul. Kwarciana (2 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Komplexbud.

Inwestycja Kameralny Baranówek jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kameralny Baranówek pozostało na sprzedaż 7 lokali użytkowych o powierzchniach od 25 do 44 metrów kwadratowych.

Deweloper Komplexbud przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (19 miejsc).
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody, góry.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 7 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 25 do 44 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kameralny Baranówek

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kameralny Baranówek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Kameralny Baranówek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ściegiennego / Podlasie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralny Baranówek znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 im. Adolfa Dygasińskiego w Kielcach w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kameralny Baranówek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia nr 4 Prusa w odległości 340 m, Przychodnia Rejonowa nr 7 w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kameralny Baranówek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się abc, w odległości 440 m znajduje się Groszek, w odległości 440 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralny Baranówek w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.11.2019

Data aktualizacji: 30.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie