Nowy Baranówek

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kwarciana, oferowane bezpośrednio przez Unimax Development

Kielce, ul. Kwarciana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Nowy Baranówek

11 zdjęć

Nowy Baranówek
Nowy Baranówek
Nowy Baranówek
Nowy Baranówek

Najbliższe inwestycje

 • Galene House

  Galene House

  PPHU Corpores Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Kielce
  ul. Chęcińska
  1 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 66-72 m2
  • Lokali użytkowych: 2
 • Zamieszkaj na Wspólnej

  Zamieszkaj na Wspólnej

  Eko-Invest Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Kielce
  ul. Wspólna
  0.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 136 m2
  • Lokali użytkowych: 1

Opis Inwestycji

Nowy Baranówek logo

W V etapie osiedla (ul. Kwarciana 11C) na parterze zostały wykonane małe lokale użytkowe z funkcją aparthoteli lub z przeznaczeniem na działalność usługową i biurową. Część witryn lokali wychodzi na zielony dziedziniec budynku. Istnieje możliwość łączenia lokali. Budynek bezpośrednio sąsiaduje z nowoczesnym placem zabaw.

Inwestycja Nowy Baranówek znajduje się w Kielcach, ul. Kwarciana (2 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Unimax Development.

Inwestycja Nowy Baranówek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Nowy Baranówek nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Unimax Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 271 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 20 000 zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Nowy Baranek sąsiadująca z terenami rekreacyjnymi Stadionu Leśnego jest niepowtarzalną ofertą dla aktywnych, energicznych osób, stawiających na ruch i wypoczynek na świeżym powietrzu. Rozbudowana infrastruktura ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych, to tylko niektóre z licznych położonych w pobliżu atrakcji. Miłośnicy sportów ekstremalnych mogą spróbować swoich sił w nowoczesnym parku linowym oraz na rowerowym torze przeszkód. Centrum Jeździeckie „Stadion Kielce” umożliwia naukę i doskonalenie umiejętności jazdy konnej. Położona w pobliżu „Dolina Gadów” jest natomiast największą w regionie ekspozycją żywych gadów i z pewnością zainteresuje najmłodszych mieszkańców osiedla.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Baranówek?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Baranówek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Nowy Baranówek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ściegiennego / Podlasie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Baranówek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Baranówek znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 im. Adolfa Dygasińskiego w Kielcach w odległości 420 m, Przedszkole „Maja” w Kielcach w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Baranówek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia nr 4 Prusa w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Baranówek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się abc, w odległości 360 m znajduje się Groszek, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Baranówek w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.07.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: