Silver City

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Południowa, oferowane bezpośrednio przez

Silver City Sp. z o.o.

dolnośląskie, świdnicki, Witoszów Dolny, ul. Południowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Silver City

4 zdjęcia

Silver City
Silver City
Silver City
Silver City

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 56 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, rezerwat przyrody, góry

Opis inwestycji

Projekt spółki Silver City Sp. z o.o. realizowany na działce zlokalizowanej w niedalekim sąsiedztwie szpitala Latawiec w Świdnicy. Docelowo będzie to kompleks ok. 70 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Pierwszy etap inwestycji p/n Silver City stanowi budowa 9 dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z wbudowanymi garażami w poziomie parteru domu, przy czym moduł segmentu domu jest powtarzalny - lokalizowany jako prawy i lewy (lustrzane odbicie). Średnia powierzchnia domów to ok. 117 m², usytuowane są one na działkach o powierzchni od 2 do 3,5 ara.

Celem naszych architektów było stworzenie atrakcyjnych domów w nowoczesnym stylu, zarówno funkcjonalnych, ekonomicznych, jak i też łatwych w aranżacji, a podstawą naszych działań jest dbałość o detale i staranne wykończenie. To wszystko w końcowym efekcie nadaje domom charakter eleganckich nieruchomości, odpowiadających dzisiejszym trendom oraz oczekiwaniom potencjalnych nabywców.

Użycie do budowy domów jednorodzinnych materiałów wysokiej jakości oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii ma na celu osiągnięcie efektu satysfakcjonującego przyszłych ich mieszkańców, tak aby mogli oni w pełni cieszyć się komfortem, spokojem oraz bezpieczeństwem.

Inwestycja Silver City będzie realizowana w spokojnej, przyjaznej i pełnej uroku okolicy, ale również w niedalekiej odległości od istotnych dla codziennego życia miejsc handlowo-rekreacyjnych.

Inwestycja Silver City znajduje się w Witoszowie Dolnym, ul. Południowa (0.2 km od Świdnicy), została zrealizowana przez Silver City Sp. z o.o.

Inwestycja Silver City została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Silver City nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Silver City Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Przy wyborze terenu pod naszą nową inwestycje kierowaliśmy się chęcią zapewnienia Państwu jak największego komfortu i wygody przy jednoczesnym zapewnieniu ciszy, prywatności i spokoju. Witoszów Dolny to wieś położona w bliskim sąsiedztwie miasta Świdnica. Nasza inwestycja zlokalizowana jest na terenie, na którym było planowane wybudowanie sanatorium. Powodem tego są bardzo korzystne prądy powietrzne okalające okolicę, które mają korzystny wpływ na rehabilitację osób z chorobami serca, płuc czy gardła. Specyfikę położenia charakteryzuje również efekt wiatrów południowo-zachodnich, które nie przenoszą żadnych zanieczyszczeń ze strony miasta w stronę osiedla. Dodatkowo obniża to poziom zanieczyszczeń w powietrzu i ilość niebezpiecznych pyłów, które są bardzo uciążliwe na terenie województwa dolnośląskiego w okresie zimowym, grzewczym. Zlokalizowanie naszego osiedla akurat w takiej okolicy sprawia, że mieszkańcy cieszą się ciszą i spokojem posiadając wszystkie niezbędne elementy życia codziennego w zasięgu ręki. Doświadczenie naszych architektów jak i całego zespołu pozwoliło na stworzenie miejsca przyjaznego, przestronnego, komfortowego a przede wszystkim bezpiecznego. Wykorzystanie dotychczasowej wiedzy i dostępnych na rynku nowości umożliwiło taką ekspozycję budynków, która sprzyja dużemu nasłonecznieniu i podziwianiu przepięknych widoków m.in. na górę Śnieżkę.

Miłośnicy górskich, pieszych wędrówek, miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu,

pasjonaci kolarstwa nie znajdą lepszej lokalizacji. Sąsiedztwo pobliskich gór umożliwi im realizację swoich

pasji i przyjemne spędzenie weekendu podczas pieszych wędrówek w otoczeniu natury.

W pobliżu znajdują się m.in.:

• Rezerwat Przyrody Jeziorka Daisy

• Zagórze Śląskie

• Zapora wodna w Lubachowie

• Parki Krajobrazowe: Ślężański, Gór Sowich, Książański

Województwo dolnośląskie, jedno z 16 województw ze stolicą we Wrocławiu. Zostało utworzone w 1999 roku z ziem poprzednich województw wrocławskiego, legnickiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i części leszczyńskiego oraz kaliskiego. Województwo to jest położone na południowym zachodzie kraju, obejmując znaczną część historycznego Śląska (Dolny Śląsk) i wschodnie Łużyce Górne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Silver City?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Silver City mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1621 metrów od inwestycji Silver City znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świdnica Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Silver City znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Silver City znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr. 8 w odległości 968 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Silver City jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej - Szpital Latawiec w Świdnicy w odległości 262 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 792 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Silver City składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 929 m znajduje się Kaufland, w odległości 954 m znajduje się Intermarché Super.

Data publikacji: 30.07.2020
Data aktualizacji: 22.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: