Ranking najlepszych inwestycji:

Wrocław - II kwartał 2019

Wybierz kwartał
Wybierz miasto

Najciekawsze inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu w II kw. 2019
Wyniki aktualizowane co kwartał na podstawie aktywności użytkowników portalu

 • I miejsce

  Rezydencja Karłowice

  Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. Przesmyckiego 9

  O inwestycji Odkryj swoją przystań wygody na wrocławskich Karłowicach. W sercu tej cenionej lokalizacji czeka na Ciebie 14 unikatowych apartamentów. Razem z otoczeniem tworzą przestrzeń, w której po prostu chce się przebywać. Przyjazna architektura łączy nowoczesną elegancję z butikowym indywidualizmem. Ni...

  Termin oddania: 3 kw. 2021

  Liczba mieszkań: wyprzedane

  Powierzchnia: 41 - 112 m2

  Liczba pokoi: 2 - 4

 • II miejsce

  Odrzańska Residence

  Wrocław, Stare Miasto, ul. Odrzańska 11-12

  We Wrocławiu, w samym sercu Starego Miasta, rodzą się nowe możliwości. Elitarna inwestycja Odrzańska Residence to 19 luksusowych mikroapartamentów premium, zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu komfortu mieszkańcom. Nowoczesny design, ekskluzywny standard wykończenia i prestiżowa lokal...

  Gotowe do zamieszkania

  Liczba mieszkań: wyprzedane

  Powierzchnia: 25 - 61 m2

  Liczba pokoi: 1 - 3

 • III miejsce

  Kaszubska 10

  Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Kaszubska 10

  Mieszkania w przedsprzedaży już w cenie od 238 239 zł. Termin realizacji jeszcze w tym roku! Inwestycja Kaszubska 10 położona jest w rewitalizowanej, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia. Odległość, która dzieli inwestycję od Rynku, pozwala na odnalezienie komfortowego i spokojnego ...

  Gotowe do zamieszkania

  Liczba mieszkań: wyprzedane

  Powierzchnia: 23 - 37 m2

  Liczba pokoi: 1

 • Wyróżnienie

  Młyn Maria

  Wrocław, Śródmieście, ul. Staromłyńska 4

  ODKRYJ WYJĄTKOWE MIEJSCE To właśnie tutaj bije serce Wrocławia, a odra oplata śródmiejsko położone wyspy. to stąd ostrów tumski i rynek starego miasta są na wyciągnięcie ręki, a rozległe tereny zielone i bulwary tworzą oazę spokoju. to wyjątkowe miejsce jest propozycją dla tych, którzy kochają miejski styl ż...

  Termin oddania: 2 kw. 2021

  Liczba mieszkań: 46

  Powierzchnia: 29 - 117 m2

  Liczba pokoi: 1 - 3

 • Wyróżnienie

  Apartamenty Skowronie

  Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Wiktora Brossa 1

  Apartamenty Skowronie to nowa, rodzinna inwestycja na Wrocławskich Krzykach. Parter budynku to część mieszkalna z przynależnymi ogródkami i tarasami. Od strony ul. Brossa znajdują się dwa lokale usługowe. Mieszkania na piętrach zlokalizowane są wokół wewnętrznych zadaszonych dziedzińców, doświetlonych natu...

  Gotowe do zamieszkania

  Liczba mieszkań: wyprzedane

  Powierzchnia: 80 - 114 m2

  Liczba pokoi: 2 - 3

 • Podsumowanie II kw. 2019 r. - Ranking Inwestycji we Wrocławiu

  Wrocław bierze udział w Rankingu Inwestycji od 2016 r. Jest to miasto popularne, zarówno wśród deweloperów, jak i osób szukających swojego miejsca do życia. Zainteresowaniem cieszą się osiedla nowoczesne, ale także zrewitalizowane budynki historyczne, które całkowicie zmieniły swoje oblicze. To zróżnicowanie znajduje odzwierciedlenie w wynikach Rankingu za II kwartał 2019 r. Na pierwszym miejscu plasuje się Rezydencja Karłowice od G7 Invest, a drugą i trzecią pozycję zajmują odpowiednio: Odrzańska Residence dewelopera Chomar Invest Sp. z o.o. Sp.k. oraz Kaszubska 10 od i2 Development. Wyróżnieniami mogą się pochwalić: klimatyczny Młyn Maria od RealCo Property Investment And Development sp. z o.o. i Apartamenty Skowronie zrealizowane przez G2 Sp. z o.o.

   

  Wrocławskie „zagłębie mieszkaniowe”

  Popyt na lokale mieszkalne we Wrocławiu jest nadal duży, ale nabywcy mają też sprecyzowane preferencje. Coraz większą wagę przywiązują do wygody – wymarzone „M” powinno znajdować się w cichej, spokojnej okolicy, ale również w pobliżu sklepów, punktów usługowych, szkół i placówek medycznych. Poczucie komfortu obejmuje także wysoki standard samego mieszkania i nowoczesne rozwiązania zastosowane przez projektantów. A jak to wygląda w praktyce? O zwycięzcy Rankingu Inwestycji II kwartału 2019 r. opowiada przedstawiciel Biura Sprzedaży inwestycji Rezydencja Karłowice:

   

  Czym wyróżnia się zwycięska inwestycja – jakie kryteria zadecydowały o jej wygranej?

 • Nasza inwestycja powstaje w otoczeniu drzew, zieleni i domów willowych przy ul. Przesmyckiego 9, w bardzo prestiżowej lokalizacji, którą są wrocławskie Karłowice. Ta historyczna część Wrocławia żyje swoim tempem, będąc w pobliżu tego, co najważniejsze. Jest to wygodny adres dla miłośników spacerów i spędzania wolnego czasu na łonie natury.Karłowice posiadają także rozwiniętą infrastrukturę i są doskonale skomunikowane z resztą miasta.

  Klienci wybierający naszą inwestycję oczarowani są również standardem w jakim będzie wykończona. Wygoda i nowoczesny design idą tu w parze z zastosowaniem materiałów premium oraz funkcjonalnością. Elewację budynku zaprojektowano tak, aby doskonale wpisywała się w historyczny styl otoczenia. Zadbano o odpowiedni dobór kolorystyki i wysokiej jakości stolarkę okienną z dużymi przeszkleniami. Każdy element wykończenia będzie współgrał z całością tworząc harmonijny projekt. Architekci zaplanowali spójną aranżację części wspólnych. Budynek będzie posiadał reprezentacyjną klatkę schodową, wykończoną w stylowy i elegancki sposób, z zastosowaniem dopasowanych detali i nowoczesnego oświetlenia w całym budynku oraz na zewnątrz.

  Zróżnicowana powierzchnia lokali – od 41 do 112m2 – pozwala dopasować metraż do indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Cechą wspólną apartamentów będzie przemyślany rozkład, przestronne sypialnie i duże łazienki, co umożliwi komfortową aranżację przestrzeni. Za sprawą wysokich przeszkleń wnętrza zyskają doskonałe doświetlenie, dzięki temu będą sprawiały wrażenie jeszcze bardziej przestronnych i przytulnych.

   

  Biuro Sprzedaży inwestycji Rezydencja Karłowice

  Jak mieszka się we Wrocławiu?

   

  Rodowici Wrocławianie bardzo ciepło mówią o swoim mieście i jego perspektywach rozwoju. Większość z nich nie ma zamiaru się wyprowadzać, a każdego roku dołączają do nich nowe osoby, wiążące swoją przyszłość z tym miastem. Trudno im się dziwić, bo Wrocław należy do najszybciej rozwijających się metropolii w Polsce. O tym, co jeszcze sprawia, że warto się tutaj przeprowadzić i gdzie najlepiej zamieszkać opowiada Małgorzata Braszka, redaktor naczelna portalu kochamwroclaw.pl:

   

  Dlaczego warto mieszkać we Wrocławiu?

 • Wśród wyróżnionych inwestycji, większość znajduje się w niedalekiej odległości od centrum miasta. Bliskość bogatego zaplecza kulturalnego, rozrywkowego i edukacyjnego pozwala na korzystanie z wszystkich zalet mieszkania w dużym mieście.

  Klienci, którzy decydują się na zamieszkanie w dzielnicy Śródmieście z pewnością biorą pod uwagę łatwy dojazd do pracy, czy uczelni. Centrum miasta jest również najbardziej rozwiniętym obszarem pod względem biznesowym. To tu znajduje się większość biurowców, galerii handlowych, miejsc rozrywkowych, kulturalnych, klubów, czy restauracji.

  Dodatkowo dwie z inwestycji, które znalazły się w rankingu, mieszczą się w pobliżu wrocławskiego Nadodrza. To niezwykłe, zrewitalizowane niedawno osiedle, które przyciąga urokiem zabytkowych kamienic i klimatycznych uliczek. Do dziś udało się tu zachować niepowtarzalny charakter architektoniczny śródmieścia. Spacerując brukowanymi ulicami Nadodrza, można podziwiać piękną zabudowę: XIX i XX-wieczne kamienice, skwery zieleni, szyldy rzemieślniczych sklepów.

  Osobiście cieszy mnie, że w rankingu znalazła się inwestycja Młyn Maria. Co prawda nie należy ona do najtańszych, ale z pewnością osoby, które zdecydują się na zakup lub wynajem mieszkania w tym miejscu będą oczarowane. Dzięki rewitalizacji opustoszałych pomieszczeń, Młyn Maria nabierze nowego charakteru i zacznie tętnić życiem. 

  Jako miłośniczka Wrocławia cenię przede wszystkim te inwestycje, które pozwalają odkryć na nowo zapomniane miejsca, nadają ducha zniszczonym przestrzeniom, nawiązują do tradycji i historii – tak bogatej i niezwykłej w tym wielokulturowym i otwartym mieście.

   

   

  Małgorzata Braszka - redaktor naczelna portalu www.kochamwroclaw.pl