Nowe Wyżyny Apartamenty

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Bohaterów Kragujewca, oferowane bezpośrednio przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Bydgoszcz, ul. Bohaterów Kragujewca 8A
Ceny od: 7 180 zł/m2
Nowe Wyżyny Apartamenty

12 zdjęć

Nowe Wyżyny Apartamenty
Nowe Wyżyny Apartamenty
Nowe Wyżyny Apartamenty
Nowe Wyżyny Apartamenty

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowe Wyżyny Apartamenty dostępnych jest 119 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Promocje

 • Promocja

  10 mieszkań w wyjątkowej promocji!

  Rabaty nawet do 30 000 zł.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Nowe Wyżyny Apartamenty logo

Nowe Wyżyny Apartamenty to zupełnie nowa jakość mieszkania na bydgoskich Wyżynach. W ofercie sprzedaży inwestycji znajdują się przytulne kawalerki i mieszkania dwupokojowe mierzące od 32 m2 oraz rodzinne trzy- i czteropokojowe apartamenty o powierzchni do 78 m2.

Każde mieszkanie na piętrze posiada balkon, a do mieszkań na parterze przynależą ogródki. Starannie zaprojektowane, nowoczesne osiedle o wysokim standardzie i doskonałej lokalizacji przypadnie do gustu osobom prowadzącym aktywny tryb życia oraz szukającym wytchnienia w spokojnej okolicy w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych.

Nowoczesny budynek został zaprojektowany w ponadczasowej stonowanej kolorystyce wyróżnia się na tle okolicznej zabudowy. Kształt bryły budynku tworzy naturalne wewnętrzne patio, w którym znajdzie się prywatna przestrzeń do dyspozycji mieszkańców.

Wewnątrz budynku zadbano o każdy szczegół. Stylowe wykończenie części wspólnych z użyciem elementów dekoracyjnych w postaci motywów roślinnych i drewnianych nadają niepowtarzalnego, ciepłego i przyjaznego charakteru.

Modernistyczna architektura budynku, niebanalne wykończenie wewnątrz tworzą miejsce, do którego chce się wracać.

Inwestycja Nowe Wyżyny Apartamenty znajduje się w Bydgoszczy, ul. Bohaterów Kragujewca 8A (2.7 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 119 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowe Wyżyny Apartamenty w sprzedaży jest 119 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 78 metrów kwadratowych, w cenie od 7 180 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 32 m2 (5 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 32 do 45 m2 w cenie od 322 257 zł (30 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 47 do 65 m2 w cenie od 370 694 zł (54 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 58 do 78 m2 w cenie od 479 783 zł (30 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 119 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 119 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 32 do 78 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 322 257 do 574 941 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 180 do 8 288 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Nowe Wyżyny Apartamenty znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Nowe Wyżyny Apartamenty położone są przy ul. Bohaterów Kragujewca 8A na popularnym osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. W pobliżu inwestycji znajdują się: szkoła, przedszkole i żłobek. Bezpośrednie sąsiedztwo dyskontu spożywczego, boisk sportowych oraz licznych punktów usługowo-handlowych zapewniają wygodę na co dzień. Szybki dostęp do komunikacji miejskiej dopełniają obraz komfortowej codzienności. Bogata infrastruktura w tym liczne obiekty sportowe i tereny rekreacyjne pozwolą na korzystanie z miejskich dobrodziejstw bez konieczności wyprawy do centrum miasta. W pieszym zasięgu znajdują się: • Szkoła 130 m • Przedszkole i żłobek 350 m • Autobus 300 m • Tramwaj 800 m • Dyskont spożywczy (Aldi) 100 m • Plac zabaw 350 m • Tereny rekreacyjne 350 m • Punkty usługowo-handlowe 250 m • Placówki bankowe i bankomaty 350m • Ośrodki zdrowia, apteki 300 m • Szpital 1,2 km Osiedle Wyżyny to jedna z najlepiej skomunikowanych części Bydgoszczy. Bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych pozwala na sprawne przemieszczanie się po mieście. Dojazd autem do głównych punktów takich jak centrum, lotnisko czy dworzec zajmuje nie dłużej niż 15 min. Do trasy wyjazdowej DK25 dostać się można w ciągu 6 min.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Wyżyny Apartamenty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Wyżyny Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Nowe Wyżyny Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Magnuszewska / Modrakowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Wyżyny Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Wyżyny Apartamenty znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Buziaczek" w Bydgoszczy w odległości 330 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Promyk" w Bydgoszczy w odległości 330 m, Przedszkole Niepubliczne Pinokio w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Wyżyny Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się ALDI, w odległości 370 m znajduje się Lidl, w odległości 450 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Wyżyny Apartamenty w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.09.2021
Data aktualizacji: 10.01.2022
Nowe Wyżyny Apartamenty logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Fordońska 4 85-752 Bydgoszcz

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 18:00
 • Środa: 08:00 - 18:00
 • Czwartek: 08:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 15:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: