Zielony Rembertów

Oferta archiwalna

Warszawa, Rembertów, Stary Rembertów, ul. Pontonierów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielony Rembertów

3 zdjęcia

Zielony Rembertów
Zielony Rembertów
Zielony Rembertów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Nowa inwestycja w dzielnicy Rembertów to tylko 32 mieszkania w kameralnym budynku, który będzie połączeniem nowoczesnego budownictwa i estetycznie zaprojektowanych części wspólnych. Wszystko to w przepięknej okolicy w otoczeniu zieleni.

Nowocześnie i estetycznie

Elewację budynku pokryje ciepła biel i szarości. Dopełnieniem będą balustrady balkonów z przydymionego szkła antracytowego. Celem projektantów było stworzenie eleganckiej architektury i nadanie budynkom nowoczesnego, miejskiego charakteru a zarazem utrzymanie kameralności.

Inwestycja Zielony Rembertów znajduje się na Starym Rembertowie, ul. Pontonierów (12 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Zielony Rembertów.

Inwestycja Zielony Rembertów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Zielony Rembertów nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Zielony Rembertów przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielony Rembertów?

Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Rembertów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Zielony Rembertów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Emilii Gierczak 02.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Rembertów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Rembertów w odległości 400 m znajduje się Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Sztuki Wojennej, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 30.04.2018
Data aktualizacji: 21.03.2019

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: