Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe domy Warszawa, Rembertów

Znaleziono 56 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 9 251 zł/m²

map

Zobacz na mapie

 • Szeroka 140
  od: 7 716 zł/m2

  Szeroka 140

  Buszrem S.A.

  Dom Kawęczyn-Wygoda, Rembertów, Warszawa
  ul. Szeroka 140
  8 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 144-214 m2
  • Domów: 56
  • Pokoje: 4-5
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Rembertowa:

Nowe domy - Warszawa Rembertów

Rembertów to dzielnica Warszawy, położona w prawobrzeżnej części miasta. Zajmuje 19 km2 powierzchni, a liczba jej mieszkańców wynosi ok. 24 tysięcy. Rembertów graniczy od północy z gminą Ząbki, od wschodu z gminą Zielonka i dzielnicą Wesoła, od południa z Wawrem, od zachodu z Pragą-Południe i Targówkiem. Mała gęstość zaludnienia i rzadka zabudowa stwarza idealną możliwość rozwoju obszarów pod budownictwo niskie i rekreacyjno-sportowe. Dzielnica jest tańszą alternatywą dla kupna nieruchomości w stolicy. Dużym zainteresowaniem w szczególności cieszą się nowe domy w Rembertowie. To atrakcyjna lokalizacja dla inwestorów. 

Rembertów - bogata oferta

Rembertów to dzielnica o bogatych terenach zielonych. Wyróżnia się na tle innych dzielnic spokojem, dostępem do licznych obiektów przyrodniczych, co budzi coraz większe zainteresowanie wśród przyszłych lokatorów. Mieszkańcy cenią sobie dzielnicę za to że, mimo, iż znajduje się w obrębie Warszawy, to jednak stwarza możliwość odpoczynku od zgiełku miasta. W Rembertowie znajdują się dwa rezerwaty przyrody: Torfowisko Bagno Jacka i Rezerwat Kawęczyn. Dzielnica organizuje cyklicznie imprezy plenerowe. Do najpopularniejszych należy Piknik Ekologiczny z licznymi atrakcjami zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych mieszkańców Rembertowa. Coroczną tradycją jest również Rembertowski Festiwal Muzyki Kameralnej. Dzielnica posiada rozbudowaną sieć węzłów komunikacyjnych. Szybki i łatwy dojazd do innych dzielnic sprawia, że okolica jest bardzo atrakcyjna dla osób dojeżdżających do pracy oraz studentów. Z Rembertowa do centrum Warszawy najszybciej można się dostać Szybką Koleją Miejską, a podróż zajmuje zaledwie 20 minut. 

Nowe domy w Rembertowie

Nieruchomości w Rembertowie charakteryzują się jednorodzinną zabudową, kameralnymi osiedlami, w pobliżu których znajdują się willowe budynki. Całość daje poczucie bezpieczeństwa oraz stwarza idealną atmosferę do życia właśnie w dzielnicy Rembertów. Mieszkańcy coraz częściej wybierają zakup domu niż mieszkania. Właściciele domów mają znacznie większą swobodę i prywatność. Jedną z głównych zalet są większe przestrzenie. Wszystkie domy zostały stworzone z myślą o funkcjonalności i wygodzie przyszłych mieszkańców. Dodatkowym atutem posiadania domu jest przestronny, duży ogród. Deweloperzy coraz chętniej budują nowe domy w Rembertowie, tym samym dzielnica sukcesywnie się rozrasta. Ceny nowych domów w Rembertowie oscylują w granicach 700-800 tysięcy złotych. Zdecydowanie, zakup domu w tej dzielnicy może okazać się inwestycją na lata.  

Zainteresowała Cię oferta nowych domów w dzielnicy Rembertów? Jeśli tak, skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Rembertowie

Na Rembertowie dostępnych jest 148 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Rembertowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 37 do 99 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (8 mieszkań).
 • 3-pokojowe (69 mieszkań).
 • 4-pokojowe (13 mieszkań).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich na Rembertowie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 144 do 214 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Rembertowie kosztuje 371 147 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 1 150 000 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązują 4 oferty promocyjne.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: