Zielony Brzeg

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Zielony Brzeg

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 608 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jesionova(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, ul. Jesionowa 19 (4.9 km od centrum Krakowa)
  Jesionova
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 56 - 143 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Fracthon Jesionowa Sp. z o.o. Sp.k.
 • Na Błonie(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Na Błonie 40A (4.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 658 brutto/m2
  Na Błonie
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 108 - 109 m2
  Liczba pokoi: 5
  Prime&Prive
 • Hamernia 29(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Hamernia 29 (4.6 km od centrum Krakowa)
  Hamernia 29
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 45 - 110 m2
  Liczba pokoi: 2 - 6
  Hamernia Invest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Kameralne i wyjątkowe osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Położenie osiedla w pięknej okolicy przy ulicy Brzegowej w Krakowie łatwo sprawi, że w domowym zaciszu codziennie będziemy czuć się jak na wymarzonym urlopie.Osiedle składa się z 14 mieszkań.Każde z nich posiada ogródek do wyłącznego korzystania dla właścicieli i osobne wejście.Dodatkowo mieszkania mają tarasy na dachu z pięknym południowym widokiem na zalesiony grzbiet Sowińca.Na terenie ogrodzonej, zamykanej bramą działki zaplanowano wygodne miejsca postojowe.A wszystko w otoczeniu naturalnych terenów zielonych, łąk i rzeki Rudawy.Osiedle jest realizowane przez ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie inwestycji budownictwa mieszkaniowego.W mieszkaniach 4-pokojowych istnieje możliwość adaptacji poddasza.

Inwestycja Zielony Brzeg znajduje się na Bronowicach, ul. Brzegowa (5.8 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Zielony Brzeg.

Inwestycja Zielony Brzeg jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań w tym 9 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielony Brzeg pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 56 do 95 metrów kwadratowych w cenie od 7 787 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Zielony Brzeg przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: w cenie mieszkania.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Zielony Brzeg

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

W odległości 700 metrów od inwestycji Zielony Brzeg znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny UR Balicka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Brzeg znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Waldorfskie w odległości 800m, Klub Malucha TUP-TUP w odległości 1150m, Niepubliczne Przedszkole Specjalne Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w odległości 1150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 950 m znajduje się BIOPHAGE PHARMA S.A., w odległości 1250 m znajduje się EDRAD. PRZYCHODNIA LEKARSKA. KOWALSKI E., w odległości 1450 m znajduje się PABIMED S.C. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1200 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NMP KRÓLOWEJ POLSKI, w odległości 1550 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. ANTONIEGO Z PADWY.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się KJK "Mustang", w odległości 650 m znajduje się Basen w hotelu Daisy, w odległości 1200 m znajduje się KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA.

Data publikacji: 11.04.2019

Data aktualizacji: 17.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie