Milanówek

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezŻelazny - mieszkania

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Szanowni Państwo,mamy zaszczyt zaoferować Państwu nową inwestycję w postaci domu w zabudowie bliźniaczej. Termin oddania 4 kwartał 2020r.- powierzchnia użytkowa ~79m2- budowany technologią tradycyjną murowaną- wysokość pomieszczeń 2,7m, bez skosówGwarantujemy:* materiały najwyższej jakości (Wybór jest oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu.)* okna z pakietem trzyszybowym Salamander* nowoczesną , przestronną i funkcjonalną architekturę(Projekt wykonany z udziałem profesjonalnego architekta wnętrz)Dobór materiałów i prace oparte są na wieloletnim doświadczeniu firmy.Parter:wiatrołap,spiżarka,salon z aneksem kuchennym,wcI piętro:3 sypialnie,garderobałazienkaAtrakcyjna lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do autostrady A2 jak i trasy S8Podana cena domu jest ceną brutto, kupujący nie płaci podatku PCC.Dodatkowe informacje na temat inwestycji oraz możliwość umówienia spotkania uzyskacie Państwo kontaktując się telefonicznie.

Inwestycja Milanówek znajduje się w Milanówku, ul. Wiatraczna (13.9 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Żelazny - mieszkania.

Inwestycja Milanówek jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom w tym 1 domu typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Milanówek pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 79 metrów kwadratowych w cenie od 450 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Żelazny - mieszkania przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca).
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, klub fitness, korty tenisowe, TV kablowa, własna kotłownia, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Milanówek

Milanówek ul. Wiatraczna. 100m od ul. Cichej - Do WKD Kazimierówka 1,3km (linia do Grodziska Mazowieckiego) - Do WKD Grudów 0,85km - Do PKP Milanówek 1,9km - Do centrum handlowego w Milanówku 1,4km - Do szkoły podstawowej i gimnazjum 0,75km Media: - kanalizacja - woda - gaz - prąd Wejście do budynku od strony północnej. Przed domem dla każdego lokalu 2 miejsca parkingowe.

Milaówek to miasto i gmina w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, leżące na południowy zachód od Warszawy i wchodzące w skład aglomeracji warszawskiej. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa warszawskiego. Milanówek to tzw. miasto - ogród. Miejscem szczególnie wartym uwagi jest zanurzona w zieleń najstarsza część miasta z willową architekturą czasów przedwojennych oraz 200-stu letnim starodrzewem. Region ten należy do tzw. strefy ochrony konserwatorskiej. Jest to swoiste muzeum przyrody i architektury, które chętnie odwiedzają nie tylko turyści, ale i architekci, którzy poszukują twórczych inspiracji.

Komunikacja

Przez miasto przechodzą dwie linie kolejowe. Pierwsza to linia PKP przy której działa przystanek osobowy Milanówek. Zatrzymują się tu wszystkie pociągi osobowe spółki Koleje Mazowieckie jadące z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa oraz Skierniewic. Druga to linia WKD – na terenie Milanówka znajdują się trzy stacje: Brzózki, Polesie oraz Milanówek Grudów. Ta ostatnia jest stacją końcową jednej z nitek linii.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Milanówek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Milanówek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szkolna.

Data publikacji: 09.04.2020

Data aktualizacji: 05.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie