Kutrzeby 7 c

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Kutrzeby 7c, oferowane bezpośrednio przez ZBU Andrzej Wąsowicz

Szczecin, Zachód, Pogodno, ul. Kutrzeby 7c

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Kutrzeby 7 c

4 zdjęcia

Kutrzeby 7 c
Kutrzeby 7 c
Kutrzeby 7 c
Kutrzeby 7 c

Opis Inwestycji

Przemyślane rozwiązaniaInwestycje przy ul. Kutrzeby 7c realizujemy z myślą o młodych parach i rodzinach, dla których będzie to pierwsze własne mieszkanie. Dopasowane do potrzeby 1-, 2- oraz 3-pokojwe mieszkania o powierzchniach od 25m2 do 50m2 idealnie wpasują się w Wasze potrzeby, a mieszkania wysokie na 2,65m sprawią, że nawet w najmniejszym pomieszczeniu odniesiecie odczucie większej przestrzeni. Projektując mieszkania wygospodarowaliśmy jak największą liczbę pokoi przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności każdego pomieszczenia. Chcemy aby wprowadzenie się do w mieszkania przy Kutrzeby 7c było szybkie i bezproblemowe, a zamieszkiwanie w nim komfortowe.Dla każdego mieszkania przygotowaliśmy aranżacje, w której zadbaliśmy o funkcjonalność rozkładu pomieszczeń oraz instalacji. Możecie też zaproponować własne rozwiązania, a my wykonamy mieszkanie według Waszego pomysłu.OszczędnośćZastosowanie grubszej niż zwykle warstwy ocieplenia gwarantuje niższą przepuszczalność cieplną ścian, a zamontowane w standardzie okna w pakiecie 3-szybowym zapewniają lepszą termoizolacje. Wszystko to sprawia, że mieszkając przy Kutrzeby 7c wykorzystujecie mniej energii na ocieplenie mieszkania, a tym samym płacicie niższe rachunki.Dodatkowo indywidualne opomiarowanie mediów sprawia, że ponosicie koszty jednie faktycznego ich zużycia.BezpieczeństwoZaintstalowany w budynku wideodomofon pozwala Wam bezpiecznie kontrolować kogo wpuszczacie do środka, a umieszczone na zewnątrz kamery monitorują otoczenie 24h na dobę. Dzięki temu wynajęta agencja ochrony może natychmiast interweniować w razie potrzeby.

OtoczenieInwestycja przy Kutrzeby 7c jest częścią Osiedla Somosiery położonego na Pogodnie. W bezpośrednim jej otoczeniu znajdują się sklepy sporzywcze, apteka, parking strzeżony, gabinet dentystyczny oraz stacja benzynowa, a w niewielkiej odległości, przy ul. Łukasińskiego znajdują się Przychodnia Medycyny Rodzinnej i bank PKO.KomunikacjaUl. Kutrzeby położona jest w dogodnej odległości od ulic Taczaka i Witkiewicza, będących dużymi ciągami komunikacyjne miasta i umożliwiającymi szybki oraz wygodny dojazd do centrum jaki i wyjazd z miasta.W promieniu mniej niż 500m znajdują się przystanki linii autobusowych 53, 60 oraz 75, którymi można dojechać do wszystkich ośrodków akademickich Szczecina, Dworca PKP, centrum handlowego Turzyn.Infrastruktura SpołecznaKutrzeby 7c to lokalizacja, którą dzieli bliska odległość od aptek, przychodni i dentysków. Szkoła podstawowa znajduje się w promieniu mniej niż 1000m, a przedszkole i gimnazjum przy ul. Jodłowej.

Inwestycja Kutrzeby 7 c znajduje się w Pogodnie, ul. Kutrzeby 7c (4 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez ZBU Andrzej Wąsowicz.

Inwestycja Kutrzeby 7 c została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Kutrzeby 7 c nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli ZBU Andrzej Wąsowicz nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 13 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się morze
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kutrzeby 7 c?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kutrzeby 7 c mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Kutrzeby 7 c znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kutrzeby.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kutrzeby 7 c znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kutrzeby 7 c znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Językowe Przedszkole Niepubliczne KIDS w odległości 320 m, Niepubliczny Artystyczny Punkt Przedszkolny LAS POGODNY w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kutrzeby 7 c składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Stokrotka, w odległości 340 m znajduje się Groszek, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kutrzeby 7 c w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: