Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Szczecin, Zachód

2 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 11 833 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowe Warzymice
  4 kw. 2022
  Osiedle Nowe Warzymice powstaje w podszczecińskim Rajkowie, u zbiegu ul. Do Rajkowa i alei Śliwkowej. Do ścisłego centrum Szczecina można stąd dojechać w kilkanaście minut. Tylko 15 minut drogi dzieli inwestycję od Placu Kościuszki! Jej zaletą jest również bliskość terenów zielonych. Z myślą o komforcie mieszkańców, Ronson Development zaplanował także pasaż spacerowy. Nowe Warzymice to idealna propozycja dla osób pracujących w Szczecinie, które poszukują spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku miasta.W III etapie znajduje się 56 mieszkań i 6 lokali usługowych. Docelowo w inwestycji będzie aż 460 mieszkań, co oznacza doskonałą lokalizację dla biznesu! W lokalach użytkowych, które zostały już sprzedane, znajdują się sklepy i usługi beauty. Najbliższy dyskont znajduje się w odległości ok. 500 metrów od inwestycji. W pobliżu znajduje się rozwinięta infrastruktura i komunikacja miejska.Do mieszkań na parterze będą przylegać ogródki, a wszystkie mieszkania na piętrach będą posiadać balkony lub tarasy. Najmłodszych mieszkańców zapewne ucieszy przewidziany już w pierwszym etapie projektu plac zabaw. Szeroki wachlarz dostępnych metraży oraz apartamenty dwupoziomowe w ofercie sprawią, że na osiedlu Nowe Warzymice każdy znajdzie coś dla siebie!Cała inwestycja składa się z 3 etapów, ale w przyszłości ma ich powstać więcej. Docelowo osiedle składać się będzie z 460 mieszkań. Obecnie gotowy jest 1 etap inwestycji i trwa budowa dwóch kolejnych.- 2 etap – planowane oddanie do użytkowania na II kw. 2022 r.- 3 etap – planowane oddanie do użytkowania na IV kw. 2022 r.

  Nowe Warzymice

  ul. Aleja Śliwkowa , Gumieńce, Zachód, Szczecin(0.1 km od Szczecina)
  Ronson Development Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Ornament etap IV
  Oferta archiwalna
  W budynku B2 powstanie 69 mieszkań, w tym mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe oraz czteropokojowe, a także jeden lokal niemieszkalny o powierzchni 27,18 m2. Wyjątkowo w etapie B2 zostały zaprojektowane również mieszkania z antresolami, które będą znajdowały się na ostatniej kondygnacji. Przewidziano miejsca postojowe naziemne oraz w halach garażowych, boksy rowerowe, a także komórki lokatorskie na kondygnacjach mieszkalnych. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy lub ogródki.Etap B2, to już piąty budynek osiedla Ornament. Wystawka okien po raz kolejny będzie skierowana głównie na południową stronę świata, co zapewni odpowiednie doświetlenie. Niezmiennie, każdy lokal zostanie wyposażony w wideodomofon, a w budynku będzie winda obsługująca wszystkie kondygnacje. Pamiętając o najmłodszych, w projekcie znalazł się także plac zabaw – już drugi na osiedlu. Poprzez zastosowania bezprogowe oraz łagodne podjazdy możliwość wejścia do budynku mają także osoby poruszające się na wózku inwalidzkim. Klatki schodowe wykończone zostaną w kolorach bieli i szarości, z elementami w kolorze drewna. Okolica mimo bliskości centrum jest bogata w tereny zielone, a także ścieżki rowerowe.

  Ornament etap IV

  ul. Powstańców Śląskich , Nowe Miasto, Śródmieście, Szczecin(2 km od centrum)
  Ornament Szczecin Sp. z o.o.
 • Ornament etap III
  Oferta archiwalna
  Kolejny etap inwestycji został zaprojektowany w podobnej, stonowanej stylistyce, aby harmonijnie wpisać się we wcześniejsze etapy osiedla ORNAMENT.Budynek B3 będzie się składał z dwóch klatek schodowych. W klatce "A" przewidziano 39 mieszkań, klatka "B" pomieści natomiast 42 lokale. Obie klatki schodowe wyposażone zostały w cichobieżne windy, obsługujące każdą kondygnację. Balkony oraz tarasy w większości lokali zostały usytuowane od południowej strony świata, co z pewnością pozwoli cieszyć się słońcem przez większość dnia.W budynku przeważają mieszkania 1 i 2 pokojowe o powierzchni od 25,37 m2 do 53,25 m2, idealne dla singli lub młodych rodzin. Przewidziane zostały również mieszkania 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 57,19 m2 do 61,86 m2, aby każdy mógł znaleźć swoje miejsce na przyszłość. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy, nawet do 34,93 m2. W budynku przewidziano również jeden lokal usługowy o powierzchni 22,79 m2. Przewidziano również miejsca postojowe w halach garażowych oraz naziemne na terenie osiedla.Niezmiennie skupiamy się na najwyższym standardzie wykonania, dlatego na wszystkich etapach realizacji inwestycji używamy wyłącznie najlepszej jakości materiałów. Mają one na celu zapewnić mieszkańcom komfort, bezpieczeństwo i energooszczędność.Każdy lokal wyposażony będzie między innymi w: wideodomofon, skuteczną wentylację oraz zbiorczą instalację telewizyjną, zapewniającą odbiór naziemnej telewizji cyfrowej.W dbałości o komfort mieszkańców, inwestycja obejmie również budowę wewnętrznej infrastruktury osiedla Ornament.Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną miejsca rekreacyjne. Nie zapomniano też o najmłodszych. Całości dopełni zagospodarowanie zieleni – mieszkańcy będą mogli cieszyć się pięknym krajobrazem.

  Ornament etap III

  ul. Powstańców Śląskich , Nowe Miasto, Śródmieście, Szczecin(2 km od centrum)
  Ornament Szczecin Sp. z o.o.
 • Ornament etap II
  Oferta archiwalna
  Kontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji składającej się z dwóch nowoczesnych budynków o niebanalnej estetyce. Oryginalny architektonicznie projekt wzorowany jest na pierwszym etapie inwestycji. Harmonijna elewacja w szaro-białej kolorystyce, zwieńczona delikatnym ornamentem w kształcie logotypu osiedla nadaje różnorodności prostej formie obiektów.Drewniane akcenty na klatkach schodowych wywołują pozytywne skojarzenia i idealnie uzupełniają się z szarościami ścian oraz podłóg. Zagospodarowanie wewnętrznego terenu zapewnia mieszkańcom ciszę i odpoczynek, a dzieciom miejsce do zabawy.W ofercie znajduje się 154 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o zróżnicowanych metrażach.Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, przy maksymalnym wykorzystaniu powierzchni, opracowano projekty mieszkań mające zapewnić mieszkańcom wygodę i komfort codziennego życia.Swoje wymarzone mieszkania znajdą zarówno rodziny z dziećmi jak i single, do których kierujemy ofertę mniejszych lokali. W budynku B4A znajdować się będą niewielkie kawalerki od 24 m², jak również duże mieszkania 2 i 3-pokojowe do 79 m². Budynek B4B posiadać będzie mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe od 24 m² do 110 m².Priorytetem przy projektowaniu i budowaniu osiedla jest komfort jego mieszkańców, dlatego budynki wyróżnia najwyższy standard wykonania. Na wszystkich etapach realizacji inwestycji użyte zostaną wyłącznie dobrej jakości materiały. Zastosowano także nowoczesne technologie, które zapewniają: energooszczędność, izolację akustyczną i skuteczną wentylację. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się ciepłem, bez obaw o wysokie rachunki.Budynki zaprojektowano w taki sposób, by maksymalnie ograniczać zużycie energii cieplnej. Ponadto wyposażone są w centralne ogrzewane, a grzejniki posiadają termostaty, którymi w wygodny sposób można regulować temperaturę.Budynki wyposażono w szereg rozwiązań, odpowiadającym standardom nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego, w tym w automatycznie regulowane nawiewniki, zapewniające świeże powietrze.Projekt skierowany jest do osób ceniących wygodę i szybką komunikację z Centrum miasta, przy jednoczesnym łatwym dostępie do terenów zielonych, obiektów handlowo-usługowych i edukacyjnych.W dbałości o komfort mieszkańców, inwestycja obejmie również budowę wewnętrznej infrastruktury osiedla Ornament. W planach jest zmiana organizacji skrzyżowania w ul. Madalińskiego poprzez namalowanie na istniejącej asfaltowej nawierzchni ronda oraz przejścia dla pieszych, które ułatwią poruszanie się po zróżnicowanym krajobrazie osiedla.Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną miejsca rekreacyjne. Nie zapomniano też o najmłodszych. Całości dopełni zagospodarowanie zieleni – mieszkańcy będą mogli cieszyć się pięknym krajobrazem.W ofercie będą także miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

  Ornament etap II

  ul. J.H. Dąbrowskiego , Nowe Miasto, Śródmieście, Szczecin(1.9 km od centrum)
  Ornament Szczecin Sp. z o.o.
 • Ku Słońcu
  Oferta archiwalna
  Nowoczesne, składające się z kilku etapów osiedle Ku Słońcu to oaza ciszy i spokoju w idealnej lokalizacji. Atutem inwestycji jest bardzo starannie i kameralnie zaprojektowana zabudowa, z zielenią wewnątrz osiedla, terenami rekreacyjnymi oraz punktami usługowymi zlokalizowanymi na parterach budynków.Osiedle Ku słońcu to szeroki wybór dopracowanych pod względem ergonomii mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych umożliwiających swobodną aranżację indywidualnej przestrzeni. Dla każdego z mieszkań przewidziano taras, balkon, loggię lub ogródek.Mieszkania mają tutaj bardzo niskie koszty utrzymania dzięki zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań - każdy mieszkaniec sam decyduje kiedy uruchomi sezon grzewczy. W budynku nie ma instalacji gazowej, do mieszkań, dojedziemy cichobieżnymi windami firmy „Kone", na piętrach znajdziemy wygodne wózkownie i rowerownie.Jeśli chcesz poznać naszą inwestycję bliżej, przyjdź do czynnego 6 dni w tygodniu, Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 oraz Sb. 10:00 - 14:00 Biura Sprzedaży na ul. Kazimierska 1A/1 w Szczecinie, lub zadzwoń 91 822 88 22

  Ku Słońcu

  od 4 600 zł/m2
  Kazimierskiej , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.3 km od centrum)
  Polnord S.A.
 • Osiedle Za Sterem Etap IV
  Oferta archiwalna
  Inwestycja obejmuje budynek mieszkalno – usługowy na dz. Nr 16 o: 2083 przy ul. Polskich Marynarzy w Szczecinie. Powstający budynek będzie w kształcie litery T, posiadał będzie 5 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemną. Pierwsza kondygnacja nadziemna (parter) przeznaczona będzie na działalność usługową. Każdy z lokali posiadał będzie bezpośrednie wejście z zewnątrz. Pozostałe kondygnacje nadziemne są w całości kondygnacjami mieszkalnymi, a w kondygnacji podziemnej znajduje się garaż z wydzielonymi boksami w ilości 18 sztuk. Komunikację pionową wszystkich kondygnacji zapewnia jedna klatka schodowa z windą.Wszystkie mieszkania posiadają dogodne usytuowanie względem stron świata. Mieszkania na ostatniej kondygnacji posiadają atrakcyjne pod względem wielkości tarasy o pow. od 40 do 60 m2. Na zewnątrz budynku zostaną usytuowane również miejsca postojowe w ilości 15 sztuk.Planowane zakończenie inwestycji to 31.12.2015 rok.

  Osiedle Za Sterem Etap IV

  Ul. Polskich Marynarzy , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.6 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Kutrzeby 7 c
  Oferta archiwalna
  Przemyślane rozwiązaniaInwestycje przy ul. Kutrzeby 7c realizujemy z myślą o młodych parach i rodzinach, dla których będzie to pierwsze własne mieszkanie. Dopasowane do potrzeby 1-, 2- oraz 3-pokojwe mieszkania o powierzchniach od 25m2 do 50m2 idealnie wpasują się w Wasze potrzeby, a mieszkania wysokie na 2,65m sprawią, że nawet w najmniejszym pomieszczeniu odniesiecie odczucie większej przestrzeni. Projektując mieszkania wygospodarowaliśmy jak największą liczbę pokoi przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności każdego pomieszczenia. Chcemy aby wprowadzenie się do w mieszkania przy Kutrzeby 7c było szybkie i bezproblemowe, a zamieszkiwanie w nim komfortowe.Dla każdego mieszkania przygotowaliśmy aranżacje, w której zadbaliśmy o funkcjonalność rozkładu pomieszczeń oraz instalacji. Możecie też zaproponować własne rozwiązania, a my wykonamy mieszkanie według Waszego pomysłu.OszczędnośćZastosowanie grubszej niż zwykle warstwy ocieplenia gwarantuje niższą przepuszczalność cieplną ścian, a zamontowane w standardzie okna w pakiecie 3-szybowym zapewniają lepszą termoizolacje. Wszystko to sprawia, że mieszkając przy Kutrzeby 7c wykorzystujecie mniej energii na ocieplenie mieszkania, a tym samym płacicie niższe rachunki.Dodatkowo indywidualne opomiarowanie mediów sprawia, że ponosicie koszty jednie faktycznego ich zużycia.BezpieczeństwoZaintstalowany w budynku wideodomofon pozwala Wam bezpiecznie kontrolować kogo wpuszczacie do środka, a umieszczone na zewnątrz kamery monitorują otoczenie 24h na dobę. Dzięki temu wynajęta agencja ochrony może natychmiast interweniować w razie potrzeby.OtoczenieInwestycja przy Kutrzeby 7c jest częścią Osiedla Somosiery położonego na Pogodnie. W bezpośrednim jej otoczeniu znajdują się sklepy sporzywcze, apteka, parking strzeżony, gabinet dentystyczny oraz stacja benzynowa, a w niewielkiej odległości, przy ul. Łukasińskiego znajdują się Przychodnia Medycyny Rodzinnej i bank PKO.KomunikacjaUl. Kutrzeby położona jest w dogodnej odległości od ulic Taczaka i Witkiewicza, będących dużymi ciągami komunikacyjne miasta i umożliwiającymi szybki oraz wygodny dojazd do centrum jaki i wyjazd z miasta.W promieniu mniej niż 500m znajdują się przystanki linii autobusowych 53, 60 oraz 75, którymi można dojechać do wszystkich ośrodków akademickich Szczecina, Dworca PKP, centrum handlowego Turzyn.Infrastruktura SpołecznaKutrzeby 7c to lokalizacja, którą dzieli bliska odległość od aptek, przychodni i dentysków. Szkoła podstawowa znajduje się w promieniu mniej niż 1000m, a przedszkole i gimnazjum przy ul. Jodłowej.

  Kutrzeby 7 c

  ul. Kutrzeby 7c , Pogodno, Zachód, Szczecin(4 km od centrum)
  ZBU Andrzej Wąsowicz
 • Europejska Rezedowa
  Oferta archiwalna

  Europejska Rezedowa

  ul. Europejska , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.6 km od centrum)
  EuroCapital Developer

Wiadomości na temat Szczecina Zachodniego:

Informacje o Szczecinie Zachodnim

W Szczecinie Zachodnim dostępne są 244 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 14 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Szczecinie Zachodnim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 15 do 136 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (141 mieszkań).
 • 2-pokojowe (45 mieszkań).
 • 3-pokojowe (22 mieszkania).
 • 4-pokojowe (32 mieszkania).
 • 5-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Szczecinie Zachodnim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Szczecinie Zachodnim kosztuje 197 081 zł.

Aktualnie obowiązują 4 oferty promocyjne.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w Szczecinie Zachodnim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: