PĘKOVICKA APARTAMENTY

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezZabielny Invest Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1691 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Pękovicka 2.0(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka (4.4 km od centrum Krakowa)
  Pękovicka 2.0
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 37 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 5 ofert
  Zabielny Invest Sp. z o.o. Sp.k.
 • Slow City(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka (4.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 099 brutto/m2
  Slow City
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 118
  Powierzchnia: 28 - 112 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 37 ofert
  EKOPARK
 • Stelmachów Park Etap II(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Stelmachów (4.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 099/m2
  Stelmachów Park Etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 34 - 75 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 22 oferty
  Mak Dom

Opis Inwestycji

PĘKOVICKA APARTAMENTY to kameralna inwestycja idealnie łącząca komfort i wygodę miejskiego życia wraz z sielską prowincją. Projekt powstający w zielonej części Prądnika Białego podbija serca wielbicieli stylowego i minimalistycznego designu. Nowoczesna architektura, stonowane kolory bieli i grafitu okraszone drewnianymi akcentami oraz szklane elementy sprawią, że przestrzeń ta będzie znakomitym miejscem zarówno do codziennych zajęć jak i odpoczynku. Podmiejski charakter nowo-projektowanych okolicznych osiedli mieszkaniowych buduje unikatową specyfikę tego miejsca, stanowiącą o jego indywidualnym charakterze. Sąsiedztwo bogatej infrastruktury handlowo-usługowej a jednocześnie intymność okolicy sprawia, że jest to doskonała propozycja spełniająca oczekiwania przyszłych mieszkańców.PĘKOVICKA APARTAMENTY to nowoczesny kompleks dwóch czterokondygnacyjnych budynków, w których łącznie przewidziano 40 mieszkań. Segment C będzie wyposażony w garaż podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi oraz w cichobieżną windę. Segment D to kameralny budynek z osobną klatką schodową, w którym na każdym piętrze znajdą się jedynie 2 mieszkania z możliwością ich ewentualnego połączenia. Starannie przemyślana oferta Inwestora zawiera mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 34m2 do 46m2, trzypokojowe od 58m2 do 65m2 oraz czteropokojowe o metrażu 71m2, które sprzedawane są w standardzie deweloperskim. Mieszkania zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły, co czyni je funkcjonalnymi, wygodnymi i łatwymi w aranżacji. Wspaniały widok na otaczającą zieleń umożliwią przyszłym mieszkańcom przestronne balkony , a w części parterowej rozległe ogródki do ich wyłącznego użytkowania.Ogrzewanie i ciepła woda będą dostarczane przez miejską sieć MPEC. Na terenie inwestycji planowany jest również plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja PĘKOVICKA APARTAMENTY znajduje się na Prądniku Białym, ul. Pękowicka 72, 74 (4.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Zabielny Invest Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja PĘKOVICKA APARTAMENTY została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji PĘKOVICKA APARTAMENTY pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 64 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Zabielny Invest Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji PĘKOVICKA APARTAMENTY

Teren planowanego przedsięwzięcia znajduje się w zielonej części dzielnicy Prądnik Biały położonej na północy Krakowa. Niewątpliwymi walorami lokalizacji jest dobre skomunikowanie z centrum Krakowa: 1,5km od ul. Opolskiej i ok. 5km do Rynku Głównego. Dostęp do centrum jest możliwy zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej. Lokalizacja osiedla w pobliżu drogi krajowej nr 7 (od ul. Łokietka do Opolskiej) oraz autostrady pozwala na szybkie połączenie z drogami w kierunku Katowic, Wrocławia, Warszawy oraz bezkolizyjny dojazd do lotniska w Balicach. W niedużej odległości od planowanej inwestycji znajduje się centra handlowe m.in.: IKEA, Galeria Bronowice, Castorama, Obi, Makro. Natomiast w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy i punkty usługowe m. in. : Biedronka, LEWIATAN a także placówki edukacyjne. Lokalizacja osiedla jest wręcz idealnym miejscem dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku, którzy mogą skorzystać z pobliskiej trasy rowerowej „Od Krakowa do Ojcowa – rowerem przez gminę Zielonki”, mogą też wybrać się na spacer po dolinkach podkrakowskich, a wielbiciele świeżego powietrza będą zachwyceni wycieczką do oddalonego zaledwie 15 min samochodem Ojcowskiego Parku Narodowego.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji PĘKOVICKA APARTAMENTY mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji PĘKOVICKA APARTAMENTY znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chabrowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji PĘKOVICKA APARTAMENTY znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "MISIOWE PRZEDSZKOLE" w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji PĘKOVICKA APARTAMENTY składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Lewiatan, w odległości 260 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji PĘKOVICKA APARTAMENTY w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.01.2018

Data aktualizacji: 03.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie