Dolina Cisów Etap V

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezYuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 212 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Nowoczesne osiedle położone w przyjaznej okolicy. Lokalizacja umożliwia swobodny dostęp do centrum Białegostoku (12 min), a kameralne otoczenie pozwala zapomnieć o pracy i zgiełku miasta.Osiedle położone w zielonej okolicy, w pobliżu terenów zachęcających do rekreacji i odpoczynku na świeżym powietrzu. Inwestycja składa się z nowoczesnego kompleksu niewysokich budynków powstałych z materiałów najwyższej jakości.Architektura nawiązuje do stylu miejskich kamieniczek – bardzo stylowych i eleganckich, których jasne i pełne słońca wnętrza cieszą się funkcjonalnym układem pomieszczeń.Wysoki standard wykończenia dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa.Budowa osiedla realizowana jest w ramach ośmiu etapów. Oferta dotyczy V etapu, składającego się z dwóch budynków.

Inwestycja Dolina Cisów Etap V znajduje się w Białymstoku, ul. Białostocka/Nadawki (0.3 km od Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera Yuniversal Podlaski Sp. z o.o..

Inwestycja Dolina Cisów Etap V została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dolina Cisów Etap V pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 40 do 79 metrów kwadratowych w cenie od 4 250 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (55 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: w cenie mieszkania.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (55 miejsc).
Udogodnienia: winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dolina Cisów Etap V

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dolina Cisów Etap V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Dolina Cisów Etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Data publikacji: 15.02.2018

Data aktualizacji: 01.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie