Nowy Paryż etap I

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezXenakis Development Sp. z o. o. sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 98 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Nowy Paryż etap I

Inwestycja Nowy Paryż to dwa rodzaje nieruchomości: luksusowe domy wolnostojące oraz budynkiw zabudowie bliźniaczej. Każdy dom posadowiony na własnej działce. W obrębie budynku znajduje się garaż.III ETAP OSIEDLA JUŻ W SPRZEDAŻYDostępne modele domów:Domy wolnostojące - 134m2 i 152m2.Domy w zabudowie bliźniaczej - 102m2 i 121m2.Nowy Paryż to wymarzone miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Całość zlokalizowana jest na terenach między Świętochłowicami a Rudą Śląską, w sąsiedztwie natury, z dala od miejskiego zgiełku. Otoczenie zieleni wpłynie pozytywnie na samopoczucie przyszłych mieszkańców, przyczyniając się do uprawiania przez nich sportu, jak i wypoczynku i rekreacji. To idealne miejsce zarówno dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i dla szukających ciszy i spokoju.Architektura osiedla na miarę XXI w. charakteryzuje się nowoczesnością, prostotą i funkcjonalnością. Całość zaplanowano w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom pełną prywatność, jednocześnie nie zakłócając estetyki otoczenia. Nadrzędną preferencją aranżacji przestrzeni jest zapewnienie wygody i komfortu przyszłym mieszkańcom. W sąsiedztwie osiedla znajdują się najistotniejsze dla rodzin instytucje, m.in.: szkoła, przedszkole, placówki handlowe.

Inwestycja Nowy Paryż etap I znajduje się w Świętochłowicach, ul. Lotnicza (0.1 km od Rudy Śląskiej), została zrealizowana przez dewelopera Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k..

Inwestycja Nowy Paryż etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 58 nowych domów w tym 10 domów typu dom wolnostojący, 24 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Nowy Paryż etap I pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 102 metrów kwadratowych w cenie od 372 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 58 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowy Paryż etap I

- lokalizacja na granicy 3 miast: Świętochłowic, Bytomia i Rudy Śląskiej, - dogodny dojazd do DTŚ. Niezwykle istotną zaletą powstającego osiedla jest jego lokalizacja blisko arterii Śląska, co gwarantuje dogodny, szybki dojazd do Katowic, Chorzowa, Zabrza, Gliwic czy Bytomia. Umożliwia to również sprawnie działająca komunikacja miejska. Około 2,5 km od osiedla znajduje się wjazd na Drogową Trasę Średnicową, łączącą miasta aglomeracji śląskiej. Tak dogodna lokalizacja inwestycji pozwoli jej przyszłym mieszkańcom na zaoszczędzenie sporo ich cennego czasu. W sąsiedztwie osiedla znajdują się najistotniejsze dla rodzin instytucje, m.in.: szkoła, przedszkole, placówki handlowe.

Świętochłowice położone są w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W historii miasta dużą rolę odegrały wpływy niemieckie, które odcisnęły swoje piętno szczególnie w architekturze. Do intensywnego rozwoju Świętochłowic przyczynił się przemysł ciężki, głównie górniczy i hutniczy. Obecnie, niegdyś działające kopalnie miejskie zostały zamknięte. Na terenie miasta wciąż działa jednak dawna Huta Florian, obecnie część koncernu ArcelorMittal Poland. Mieszkańcy miasta do dyspozycji mają 6 zbiorników wodnych, w tym ze względu na znakomitą jakość wód, dwa wykorzystywane w celach rekreacyjnych (zalew Foryska oraz Wąwóz). Ciekawe zabytki, architektura i dobrze rozwinięta infrastruktura to zdecydowana wizytówka miasta. Od 2014 roku trwa intensywny proces Rewitalizacji Świętochłowic co wpływa na poprawę komfortu życia mieszkańców. Świętochłowice zyskały miano najgęściej zaludnionego miasta w Polsce i Europie. Miasto graniczy od północy z Bytomiem, od zachodu i południowego zachodu z Rudą Śląską, a od wschodu i południowego wschodu z Chorzowem. Układ komunikacyjny miasta pozwala na szybką podróż w obrębie całego Okręgu Przemysłowego. Tutejsi mieszkańcy to bardzo gościnna i otwarta społeczność, a panujący tu klimat sprzyja turystyce oraz rozwojowi rodziny.

Komunikacja

Świętochłowice oddalone są zaledwie 7 km od stolicy województwa śląskiego - Katowic. Tranzytowa trasa kolejowa biegnąca ze wschodu na zachód umożliwia mieszkańcom poruszanie się w kierunku Europy Zachodniej, Europy Południowej, Europy Wschodniej, a także na trasie połączeń krajowych. Przez Świętochłowice przebiegają także linie tramwajowe i autobusowe KZK GOP. Drogi krajowe i wojewódzkie umożliwiają szybki przejazd do pobliskich miast oraz ważnych aglomeracji na mapie Polski. W odległości około 35 km na północ od Świętochłowic znajduje się międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Paryż etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Nowy Paryż etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Godula Inkubator.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Paryż etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 390 m, NZOZ Nefrolux Stacja dializ w odległości 400 m, Szpital w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Paryż etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Piekarnia, w odległości 460 m znajduje się Społem, w odległości 490 m znajduje się Acer.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Paryż etap I w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.01.2017

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie