Osada Leśna Przystań

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

OSADA, W KTÓREJ CHCE SIĘ ŻYĆLeśna Przystań to osiedle domków jednorodzinnych zlokalizowane w północnej części Wrocławia przy ulicy Lipskiej.Osada Leśna Przystań to 28 jednorodzinnych domów o metrażach od 124,03 m2 do 145,54 m2. Domy posiadają przestronne tarasy, garaże i działki o powierzchni od 211m2 do 366 m2. Cała osada jest ogrodzona, a brama wjazdowa łączy utwardzoną kostką drogę wewnętrzną z ulicą Lipską.Staranność wykonania oraz dbałość w doborze materiałów to już znak rozpoznawczy WPB. Budynki wykonane są w sposób solidny, tak aby były bardziej odporne na czas i mogły cieszyć dłużej efektem nowości. Posiadamy 60-letnie doświadczenie na wrocławskim rynku nieruchomości, dlatego budujemy bezpiecznie i odpowiedzialnie.Osiedle Leśna Przystań dedykujemy wszystkim, którzy pragną cieszyć się niezabudowaną przestrzenią bezpiecznej okolicy i jednocześnie posiadać dostęp zarówno do obwodnicy śródmiejskiej, jak i autostradowej.LEŚNA PRZYSTAŃ - PRZESTRZEŃ ZDROWEGO ŻYCIALeśna Przystań to miejsce wyjątkowe. Tuż obok rośnie zajmujący prawie 140 hektarów Las Osobowicki. Nieopodal rozciągają się zielone łąki, malowniczością zachwycają nadbrzeża Odry. To miejsce w sam raz na spacer, rowerową eskapadę czy poranny jogging. Tu można odetchnąć od miejskiego zgiełku i nacieszyć się bliskością natury. Już Słowianie blisko 4000 lat temu wybrali ten teren do życia, a w średniowieczu chętnie uprawiano tutaj winorośl. Czyż to nie świadczy o dobrym mikroklimacie?W Leśnej Przystani pomysłów na spędzanie czasu wolnego nie zabraknie. Z osiedlem sąsiadują dziesiątki tras spacerowych, rowerowych i ścieżek do biegania. Po drugiej stronie ulicy znajduje się otoczone lasem boisko piłkarskie, tor saneczkowy, a nawet ścieżka łucznicza. Odra ma do zaoferowania nie tylko piękne widoki - w pobliskiej marinie możesz zrobić kurs żeglarski lub motorowodny. Brzegi rzeki to świetna lokalizacja na piknik z przyjaciółmi i doskonałe miejsce na spacer z psem. Wędkarzom o walorach odcinka Odry do ujścia Widawy zapewne nie trzeba przypominać. Niejednokrotnie na tym odcinku wyłowiony został dwumetrowy sum.Piknik w ogródku, biwak w lesie albo wyprawa śladami starodawnych grodzisk - wszystkie te atrakcje znajdziesz w bezpośrednim sąsiedztwie Leśnej Przystani, pozostając równocześnie w bliskości miasta. Dobra komunikacja z centrum Wrocławia to gwarancja dostępu do sklepów, restauracji, zakładów usługowych, kin, teatrów, słowem - tego, co miejskie. Leśna Przystań to adres dla ludzi, którzy kochają zdrowo żyć.

Inwestycja Osada Leśna Przystań znajduje się na Osobowicach, ul. Lipska (5.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o..

Inwestycja Osada Leśna Przystań została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych domów w tym 28 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osada Leśna Przystań pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 124 do 133 metrów kwadratowych w cenie od 790 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 28 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osada Leśna Przystań

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Leśna Przystań mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Osada Leśna Przystań znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Witkowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Leśna Przystań znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 7 w odległości 370 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w odległości 480 m, Szkoła Podstawowa nr 21 w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osada Leśna Przystań składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Alina, w odległości 330 m znajduje się PSS Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Leśna Przystań w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.03.2019

Data aktualizacji: 17.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie