Apartamenty Słoneczne

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sułków, oferowane bezpośrednio przez WM Synergy Development

wielicki, Sułków, ul. Sułków

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 215 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Słoneczne

6 zdjęć

Apartamenty Słoneczne
Apartamenty Słoneczne
Apartamenty Słoneczne
Apartamenty Słoneczne

Opis Inwestycji

Apartamenty Słoneczne logo

Apartamenty Słoneczne to kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana nieopodal Wieliczki. Stanowić ją będą kameralne, trzykondygnacyjne budynki. Na każdym pietrze znajdować się będą dwa starannie zaprojektowane lokale mieszkalne, które zapewnią przyszłym mieszkańcom szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców teren inwestycji zostanie ogrodzony.

Inwestycja Apartamenty Słoneczne znajduje się w Sułkowie, ul. Sułków (4 km od Krakowa), została zrealizowana przez WM Synergy Development.

Inwestycja Apartamenty Słoneczne została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Słoneczne nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WM Synergy Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Spokojne miejsce – 7 minut do centrum Wieliczki – 10 minut do Autostrady A4 – 15 minut do Krakowa. Nieopodal urząd gminy, szkoły, przedszkola, sklepy, autoserwis i inne przydatne punkty i instytucje. Kilka minut do przystanku z którego co 20 minut odjeżdża autobus w kierunku Krakowa.

Powiat wielicki to region będący częścią woj. małopolskiego, leżący w jego centrum. Jego powierzchnia to 411 km2, a składają się na nią 2 gminy miejsko-wiejskie i 3 gminy wiejskie. Łącznie znajduje się tu 91 miejscowości, a zamieszkują je ogółem 118 553 osoby. Na północnym wschodzie powiatu rozciągają się tereny leśne – w gminie Kłaj znajdziemy 3 rezerwaty przyrody. Region wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, a jego największą atrakcją jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Zabudowa powiatu jest dość rozproszona i wciąż istnieją tu rozległe tereny do zagospodarowania. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, medyczne i sportowe, o czym świadczy m.in. 88 szkół, 42 przychodnie lekarskie i 69 klubów sportowych. Dużym atutem powiatu jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowem znajdującym się na zachód od regionu. Daje to pełen dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. Ponadto rozwinięta jest sieć dróg, a najważniejszymi są 3 drogi wojewódzkie, 2 krajowe i przebiegająca na północ od Wieliczki autostrada A4.

Komunikacja

W powiecie wielickim znajdziemy dobrze rozwiniętą sieć dróg, na które składają się drogi wojewódzkie 964, 966 i 967 oraz drogi krajowe 75 i 94. Najważniejszą arterią jest jednak przecinająca powiat autostrada A4, czyli część europejskiej trasy E40. Funkcjonują tu także połączenia PKS i PKP, a szynobus odbywa regularne kursy do Krakowa. W Wieliczce działa komunikacja miejska.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Słoneczne?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Słoneczne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Apartamenty Słoneczne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tomaszkowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Słoneczne znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Słoneczne znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Tuptusiowy Raj w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kościuszki w Przebieczanach w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Słoneczne składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Słoneczne w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.11.2014
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: