Parkowa Dzielnica

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWikana S.A.

Ceny od: 4 250 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Parkowa Dzielnica dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M-42
4
76,08 m²
5

Opis Inwestycji

Osiedle Parkowa Dzielnica Budynek B 1 zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zachować jak najwięcej otwartej przestrzeni, która wypełniona będzie zielenią. Dodatkowo, przemyślane rozplanowanie sprawi, że budynki nie będą zasłaniały się wzajemnie. Dzięki temu, mieszkania będą jasne i odpowiednio nasłonecznione. Kameralny charakter Osiedla i podwyższony standard, a także estetyka wykonania to cechy wyróżniające inwestycję na tle innych.Biała elewacja podkreśli elegancję. Dodatki dekoracyjne sprawią, że Osiedle odznaczy się oryginalnym wyglądem. Dodatkowo, niepowtarzalny układ ściętych balkonów podkreśli nowoczesną architekturę.Teren Osiedla zostanie zagospodarowany w taki sposób, aby zagwarantować przyszłym mieszkańcom miejsce do komfortowego wypoczynku i relaksu. Znajdzie się tu przestronny skwer, który będzie idealnym miejscem do wspólnych spacerów i odpoczynku. Z myślą o najmłodszych, zostanie przygotowany plac zabaw. Miejsce będzie oddzielone od budynków aleją zieleni, dzięki czemu dzieci będą mogły bawić się w przyjemnym zaciszu.Docelowo planowane jest wybudowanie osiedla zespołu pięciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych, zlokalizowanych przy ulicy Stanisława Leszczyńskiego w Przemyślu. Łącznie znajdzie się tu 15 704,14 m2 powierzchni mieszkań. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w przestronne balkony. Do dyspozycji mieszkańców oddane będą także komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne, które idealnie sprawdzą się jako spiżarnie lub magazynki.Przedmiotem opracowania jest budowa I etapu Inwestycji Parkowa Dzielnica, w którym powstanie budynek mieszkalny wielorodzinny z 42 lokalami mieszkalnymi oraz miejscami postojowymi. Obiekt, jest budynkiem podpiwniczonym, dwu- klatkowym. W piwnicy budynku zlokalizowano pomieszczenia techniczne oraz komórki lokatorskie. Na parterze i na pozostałych kondygnacjach znajdują się 42 lokale mieszkalne.

Inwestycja Parkowa Dzielnica znajduje się w Przemyślu, ul. Leszczyńskiego (55.9 km od Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Wikana S.A..

Inwestycja Parkowa Dzielnica została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Parkowa Dzielnica pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 76 metrów kwadratowych w cenie od 4 250 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 76 m2 w cenie od 328 340 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wikana S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc)

W inwestycji znajduje się 45 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (45).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca).
  • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 76 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 328 340 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 250 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Parkowa Dzielnica

Przemyśl to miasto w południowo-wschodniej części Podkarpacia, znajdujące się w odległości ok. 15 km od granicy z Ukrainą. Jedna z najlepiej rozwiniętych miejscowości w tej części Polski. Dominuje tu zabudowa zabytkowa i sakralna. Częściej można spotkać domki i wille niż bloki, których znajduje się niewiele w Przemyślu. Miasto słynie z dużej ilości zabytków, górzystego terenu i pięknych krajobrazów. Dzięki położeniu, blisko stąd w Bieszczady. Znajduje się tu ok. 5 parków, a także wiele obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych. Środkiem miasta płynie rzeka San. Przez Przemyśl przebiegają 2 drogi krajowe, 2 wojewódzkie, a wokół funkcjonuje obwodnica, którą odbywa się tranzyt. W odległości ok. 17 km znajduje się autostrada A4, którą można dojechać m.in. do Rzeszowa. Miasto posiada rozbudowaną komunikację międzymiastową. Na terenie Przemyśla działa Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK WISŁOSAN oraz wiele przedsiębiorstw. Jest to jedno z nielicznych miast, w którym działa ośrodek tradycyjnych rzemiosł. W 2016 roku było zameldowanych 62 154 osób.

Komunikacja

Przez Przemyśl przebiegają drogi krajowe nr 28 oraz 77, a także drogi wojewódzkie nr 884 i 885. Wokół miasta funkcjonuje obwodnica. W odległości ok. 17 km przebiega autostrada A4. Linię kolejową obsługuje PKP. W mieście funkcjonuje wiele prywatnych firm przewozowych, które kursują niemal w każdym kierunku w kraju, a także zajmują się przewozem przez granicę.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Parkowa Dzielnica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Parkowa Dzielnica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Leszczyńskiego I.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowa Dzielnica znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 2 w Przemyślu w odległości 120 m, Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, ul. Kilińksiego 12, 37-700 Przemyśl w odległości 140 m, Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Parkowa Dzielnica jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Miejski w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Parkowa Dzielnica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 340 m znajduje się Biedronka, w odległości 470 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowa Dzielnica w odległości 440 m znajduje się Hala sportowa.

Data publikacji: 12.03.2019

Data aktualizacji: 03.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie