Parkowa Dzielnica budynek B2

Mieszkania na sprzedaż ul. Leszczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez Wikana S.A.

Przemyśl, ul. Leszczyńskiego 7
Ceny od: 4 200 zł brutto/m2
Parkowa Dzielnica budynek B2

3 zdjęcia

Parkowa Dzielnica budynek B2
Parkowa Dzielnica budynek B2
Parkowa Dzielnica budynek B2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 dostępnych jest 11 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
21
1
26,75 m²
Parter
36
1
26,65 m²
3
45
1
27,52 m²
5
46
1
26,56 m²
5
41
1
26,56 m²
4
40
1
27,52 m²
4
23
2
35,42 m²
Parter
38
2
35,15 m²
3
43
2
35,06 m²
4
16
3
54,49 m²
5
39
4
62,3 m²
4

Opis Inwestycji

Osiedle Parkowa Dzielnica zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zachować jak najwięcej otwartej przestrzeni, która wypełniona będzie zielenią. Dodatkowo, przemyślane rozplanowanie sprawi, że budynki nie będą zasłaniały się wzajemnie. Dzięki temu, mieszkania będą jasne i odpowiednio nasłonecznione. Kameralny charakter Osiedla i podwyższony standard, a także estetyka wykonania to cechy wyróżniające inwestycję na tle innych.

Biała elewacja podkreśli elegancję. Dodatki dekoracyjne sprawią, że Osiedle odznaczy się oryginalnym wyglądem. Dodatkowo, niepowtarzalny układ ściętych balkonów podkreśli nowoczesną architekturę.

Teren Osiedla zostanie zagospodarowany w taki sposób, aby zagwarantować przyszłym mieszkańcom miejsce do komfortowego wypoczynku i relaksu.

Znajdzie się tu przestronny skwer, który będzie idealnym miejscem do wspólnych spacerów i odpoczynku. Z myślą o najmłodszych, zostanie przygotowany plac zabaw. Miejsce będzie oddzielone od budynków aleją zieleni, dzięki czemu dzieci będą mogły bawić się w przyjemnym zaciszu.

Docelowo planowane jest wybudowanie osiedla zespołu pięciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych, zlokalizowanych przy ulicy Stanisława Leszczyńskiego w Przemyślu. Łącznie znajdzie się tu 15 704,14m2 powierzchni mieszkań. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w przestronne balkony.

Do dyspozycji mieszkańców oddane będą także komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne, które idealnie sprawdzą się jako spiżarnie lub magazynki.

Przedmiotem opracowania jest budowa II etapu Inwestycji Parkowa Dzielnica, w którym powstanie budynek mieszkalny wielorodzinny z 48 lokalami mieszkalnymi oraz miejscami postojowymi. Obiekt, jest budynkiem podpiwniczonym, dwu- klatkowym. W piwnicy budynku zlokalizowano pomieszczenia techniczne oraz komórki lokatorskie. Na parterze i na pozostałych kondygnacjach znajdują się 48 lokale mieszkalne.

Inwestycja Parkowa Dzielnica budynek B2 znajduje się w Przemyślu, ul. Leszczyńskiego 7 (0.7 km od centrum Przemyśla), jest realizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 62 metrów kwadratowych, w cenie od 4 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 28 m2 (6 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni 35 m2 (3 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni 54 m2 (1 mieszkanie)
 • 4-pokojowe o powierzchni 62 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 27 do 62 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 200 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Przemyśl to miasto w południowo-wschodniej części Podkarpacia, znajdujące się w odległości ok. 15 km od granicy z Ukrainą. Jedna z najlepiej rozwiniętych miejscowości w tej części Polski. Dominuje tu zabudowa zabytkowa i sakralna. Częściej można spotkać domki i wille niż bloki, których znajduje się niewiele w Przemyślu. Miasto słynie z dużej ilości zabytków, górzystego terenu i pięknych krajobrazów. Dzięki położeniu, blisko stąd w Bieszczady. Znajduje się tu ok. 5 parków, a także wiele obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych. Środkiem miasta płynie rzeka San. Przez Przemyśl przebiegają 2 drogi krajowe, 2 wojewódzkie, a wokół funkcjonuje obwodnica, którą odbywa się tranzyt. W odległości ok. 17 km znajduje się autostrada A4, którą można dojechać m.in. do Rzeszowa. Miasto posiada rozbudowaną komunikację międzymiastową. Na terenie Przemyśla działa Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK WISŁOSAN oraz wiele przedsiębiorstw. Jest to jedno z nielicznych miast, w którym działa ośrodek tradycyjnych rzemiosł. W 2016 roku było zameldowanych 62 154 osób.

Komunikacja

Przez Przemyśl przebiegają drogi krajowe nr 28 oraz 77, a także drogi wojewódzkie nr 884 i 885. Wokół miasta funkcjonuje obwodnica. W odległości ok. 17 km przebiega autostrada A4. Linię kolejową obsługuje PKP. W mieście funkcjonuje wiele prywatnych firm przewozowych, które kursują niemal w każdym kierunku w kraju, a także zajmują się przewozem przez granicę.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Leszczyńskiego II.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 2 w Przemyślu w odległości 50 m, Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, ul. Kilińksiego 12, 37-700 Przemyśl w odległości 170 m, Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Miejski w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 400 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 w odległości 420 m znajduje się Hala sportowa.

Data publikacji: 28.10.2020
Data aktualizacji: 06.10.2021
Wikana S.A. logo

Wikana S.A.

Marta Połuch

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Leszczyńskiego (obok placu budowy), 37-700 Przemyśl

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: