Parkowa Dzielnica budynek B2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Leszczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez

Wikana S.A.

Przemyśl, ul. Leszczyńskiego 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Parkowa Dzielnica budynek B2Parkowa Dzielnica budynek B2

3 zdjęcia

Parkowa Dzielnica budynek B2
Parkowa Dzielnica budynek B2
Parkowa Dzielnica budynek B2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Parkowa Dzielnica zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zachować jak najwięcej otwartej przestrzeni, która wypełniona będzie zielenią. Dodatkowo, przemyślane rozplanowanie sprawi, że budynki nie będą zasłaniały się wzajemnie. Dzięki temu, mieszkania będą jasne i odpowiednio nasłonecznione. Kameralny charakter Osiedla i podwyższony standard, a także estetyka wykonania to cechy wyróżniające inwestycję na tle innych.

Biała elewacja podkreśli elegancję. Dodatki dekoracyjne sprawią, że Osiedle odznaczy się oryginalnym wyglądem. Dodatkowo, niepowtarzalny układ ściętych balkonów podkreśli nowoczesną architekturę.

Teren Osiedla zostanie zagospodarowany w taki sposób, aby zagwarantować przyszłym mieszkańcom miejsce do komfortowego wypoczynku i relaksu.

Znajdzie się tu przestronny skwer, który będzie idealnym miejscem do wspólnych spacerów i odpoczynku. Z myślą o najmłodszych, zostanie przygotowany plac zabaw. Miejsce będzie oddzielone od budynków aleją zieleni, dzięki czemu dzieci będą mogły bawić się w przyjemnym zaciszu.

Docelowo planowane jest wybudowanie osiedla zespołu pięciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych, zlokalizowanych przy ulicy Stanisława Leszczyńskiego w Przemyślu. Łącznie znajdzie się tu 15 704,14m2 powierzchni mieszkań. Każde z mieszkań zostanie wyposażone w przestronne balkony.

Do dyspozycji mieszkańców oddane będą także komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne, które idealnie sprawdzą się jako spiżarnie lub magazynki.

Przedmiotem opracowania jest budowa II etapu Inwestycji Parkowa Dzielnica, w którym powstanie budynek mieszkalny wielorodzinny z 48 lokalami mieszkalnymi oraz miejscami postojowymi. Obiekt, jest budynkiem podpiwniczonym, dwu- klatkowym. W piwnicy budynku zlokalizowano pomieszczenia techniczne oraz komórki lokatorskie. Na parterze i na pozostałych kondygnacjach znajdują się 48 lokale mieszkalne.

Inwestycja Parkowa Dzielnica budynek B2 znajduje się w Przemyślu, ul. Leszczyńskiego 7 (0.7 km od centrum Przemyśla), została zrealizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja Parkowa Dzielnica budynek B2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Przemyśl to miasto w południowo-wschodniej części Podkarpacia, znajdujące się w odległości ok. 15 km od granicy z Ukrainą. Jedna z najlepiej rozwiniętych miejscowości w tej części Polski. Dominuje tu zabudowa zabytkowa i sakralna. Częściej można spotkać domki i wille niż bloki, których znajduje się niewiele w Przemyślu. Miasto słynie z dużej ilości zabytków, górzystego terenu i pięknych krajobrazów. Położone jest w niewielkiej odległości od Bieszczad. Znajduje się tu kilka parków, a także wiele obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych. Środkiem miasta płynie rzeka San. Przez Przemyśl przebiegają 2 drogi krajowe, 2 wojewódzkie, a wokół funkcjonuje obwodnica, którą odbywa się tranzyt. W odległości ok. 17 km znajduje się autostrada A4, którą można dojechać m.in. do Rzeszowa. Miasto posiada rozbudowaną komunikację międzymiastową. Na terenie Przemyśla działa Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK WISŁOSAN oraz wiele przedsiębiorstw. Jest to także jedno z nielicznych miast, w którym działa ośrodek tradycyjnych rzemiosł.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2?

Przez Przemyśl przebiegają drogi krajowe nr 28 oraz 77, a także drogi wojewódzkie nr 884 i 885. Wokół miasta funkcjonuje obwodnica. W odległości ok. 17 km przebiega autostrada A4. Linię kolejową obsługuje PKP. W mieście funkcjonuje wiele prywatnych firm przewozowych, które kursują niemal w każdym kierunku w kraju, a także zajmują się przewozem przez granicę.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 510 metrów od inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przemyśl Bakończyce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 znajdują się 82 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 2 w odległości 0 m, Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu w odległości 143 m, szkoła w odległości 147 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 381 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 395 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 442 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 114 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 136 m znajduje się Piekarnia nr.5.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Parkowa Dzielnica budynek B2 w odległości 120 m znajduje się Stadion "Juvenia", w odległości 139 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 153 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.10.2020
Data aktualizacji: 01.04.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: