Miasteczko Wikana – lokale usługowe

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWikana S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Północna Etap I(0.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Lublin, ul. Północna 155 (3.5 km od centrum Lublina)
  Osiedle Północna Etap I
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 138 - 146 m2
  Liczba pokoi: 4
  PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Miasteczko Wikana to pierwsze w Lublinie wyróżniające się architektonicznie i zamknięte urbanistycznie osiedle zabudowy apartamentowej, jednorodzinnej i wielorodzinnej.Prestiż i elegancjaCały kompleks wyróżni się prostą, nowoczesną architekturą oraz przemyślaną koncepcją zagospodarowania w zieleń, uwzględniającą potrzebę aktywnego wypoczynku i relaksu mieszkańców. Jasne kolory oraz wykończenia w szkle i drewnie elewacji budynków podkreślą elegancję i prestiż inwestycji.Poczucie prywatności i wygodę mieszkańców zapewnią starannie zaprojektowane rozkłady lokali, a indywidualny charakter osiągnięty zostanie przez uwzględnianie zmian w rozkładzie lokali, wnoszonych przez ich przyszłych właścicieli w trakcie realizacji.Nowocześnie i kameralnieZaprojektowany przez GPA Gurbiel Pracownia Architektoniczna kompleks utworzy 13 nowoczesnych budynków wśród których znajdą się min.:- Budynek apartamentowy z 4 apartamentami – dwoma dwukondygnacyjnymi o powierzchni ok. 138 m2 z indywidualnymi ogrodami oraz dwoma jednokondygnacyjnymi o powierzchni 105 m2. Do każdego z mieszkań przynależy garaż.- Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, z indywidualnym garażem dwustanowiskowym i działką o powierzchni ok. 200 m2, wyposażone w indywidualny system ogrzewania z wykorzystaniem energii słonecznej,- Segmenty dwu-lokalowe w zabudowie szeregowej, zawierające apartamenty o powierzchni 113 – 115 m2 z indywidualnym garażem i ogrodem każdy,- cztery kameralne budynki wielorodzinne liczące 16 i 18 mieszkań o powierzchniach 38-67 m2,- 2 budynki wielorodzinne w kształcie lit. C zawierające po 58 mieszkań o powierzchni 35-73 m2 z garażami wielostanowiskowymi w kondygnacji podziemnej,- 2 budynki wielorodzinne w kształcie lit. C zawierające po 69 mieszkań o powierzchni 32-75 m2 , z garażami wielostanowiskowymi w kondygnacji podziemnej oraz funkcją usługową w parterze

Inwestycja Miasteczko Wikana – lokale usługowe znajduje się w Lublinie, ul. Relaksowa (4 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Wikana S.A..

Inwestycja Miasteczko Wikana – lokale usługowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów w tym 3 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Miasteczko Wikana – lokale usługowe pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wikana S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 3 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Miasteczko Wikana – lokale usługowe

Starannie dobrana lokalizacja na Sławinku, u zbiegu ulic Relaksowej, Kasztelańskiej i Bartniczej łączy w sobie kameralność podmiejskiej „sypialni” z funkcjonalnością życia w centrum. W ciągu kilku minut można stąd dotrzeć spacerem do Ogrodu Botanicznego lub Muzeum Wsi Lubelskiej. Łatwo dojechać też do lubelskiej arterii komunikacyjnej: Alei Solidarności , czy drogi krajowej w kierunku Warszawy, a plan rozbudowy sieci komunikacji i lokalizacji Centrum handlowego w oddaleniu 10 min pieszo zapewni mieszkańcom dostęp do pełnej infrastruktury. Bliskie sąsiedztwo istniejących już osiedli mieszkaniowych jest gwarantem łatwego dostępu do punktów usługowych takich jak sklepy spożywcze, salony fryzierskie, studia urody, stomatologia, pizzerie czy nawet zakład weterynaryjny. Nasze plany zakładają również stworzenie lokali usługowych w budynkach B11 i B12 naszej inwestycji, zatem kwestią czasu jest pojawienie się kolejnych przydatnych placówek takich jak np. przedszkole, apteki itp.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miasteczko Wikana – lokale usługowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Miasteczko Wikana – lokale usługowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 6731 - Tarasowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Wikana – lokale usługowe znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Akademia Małych Artystów w odległości 320 m, Przedszkole Prywatne "Chatka Puchatka" w Lublinie w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Miasteczko Wikana – lokale usługowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: AB Centrum Medyczne Relaksowa w odległości 360 m, Lekarz w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miasteczko Wikana – lokale usługowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Targowisko miejskie Sławin, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Zieleniak u Magdy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Wikana – lokale usługowe w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 22.11.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie