Klonowy Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sowakowskiego, oferowane bezpośrednio przez Wikana S.A.

Janów Lubelski, ul. Sowakowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Klonowy Park

6 zdjęć

Klonowy Park
Klonowy Park
Klonowy Park
Klonowy Park

Opis Inwestycji

Klonowy Park to kompleks budynków mieszkalnych zlokalizowanych w okolicy ul. Sowiakowskiego, w cichym kameralnym otoczeniu charakteryzującym się przewagą zabudowy jednorodzinnej.

W skład osiedla wejdą trzy niewielkie, 3-kondygnacyjne budynki mieszkalne z boksami garażowymi w części „przyziemia”, liczące po 21 lub 30 mieszkań

Zrealizowany w pierwszym etapie Budynek A liczy 21 mieszkań rozmieszczonych w 3 klatkach schodowych. Oferta dotycząca pierwszego etapu oku nie została jeszcze wyczerpana. W sprzedaży posiadamy 3 mieszkania gotowe do adaptacji i zamieszkania.

NIE CZEKAJ, PRZYJDŹ, ZOBACZ KUP !!!!!

Nazwa osiedla oddaje charakter jaki chcieliśmy nadać osiedlu. Kameralność budynków uzyskana dzięki niskiej zabudowie i niewielkiej liczbie mieszkań, zagospodarowanie terenu uwzględniające dużą ilość roślinności i elementy małej architektury takie jak ławki, czy stojaki na rowery sprawiają, że mimo miejskiego charakteru zabudowy nasze osiedle nie zmienia się w betonową dżunglę.

Spacerując pomiędzy budynkami które kolorystyką harmonizują z otaczającą zielenią, czy spędzając czas z dziećmi, to właśnie o Klonowym Parku będziecie Państwo mogli pomyśleć JESTEM U SIEBIE

Inwestycja Klonowy Park znajduje się w Janowie Lubelskim, ul. Sowakowskiego (1.5 km od centrum Janowa Lubelskiego), została zrealizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja Klonowy Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Klonowy Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Województwo Lubelskie to jednostka samorządu terytorialnego i podziału administracyjnego kraju, której powierzchnia wynosi 25 122,49 km². Zajmuje obszar Niziny Południowopodlaskiej, Polesia Wołyńskiego, Wyżyny Lubelskiej, Wyżyny Wołyńskiej i Kotliny Sandomierskiej. Jej teren zamieszkuje około 2,15 miliona osób. Stolicą województwa jest miasto Lublin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Klonowy Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Klonowy Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Klonowy Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Klonowy Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Klonowy Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Market Groszek.

Data publikacji: 13.02.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: