Klonowy Park budynek B

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sowiakowskiego, oferowane bezpośrednio przez Wikana S.A.

Janów Lubelski, ul. Sowiakowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Klonowy Park budynek B

8 zdjęć

Klonowy Park budynek B
Klonowy Park budynek B
Klonowy Park budynek B
Klonowy Park budynek B

Opis Inwestycji

Osiedle Klonowy Park to zespół trzech budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy ulicy Sowiakowskiego w Janowie Lubelskim. Niska zabudowa oraz spokojna okolica, z przewagą domów jednorodzinnych, nadają osiedlu kameralny charakter. Dodatkowo, mała liczba mieszkań sprawia, że Klonowy Park, to przytulne miejsce, w którym warto zamieszkać.

Charakterystyka budynków:

Budynek „A” – 3 klatki, 21 mieszkań, 18 boksów garażowych, etap zrealizowany,

Budynek „B” – 4 klatki, 24 mieszkania, 18 boksów garażowych,

Budynek „C” – 3 latki, 21 mieszkań, 13 boksów garażowych.

Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania w metrażach od 54m2 do 76m2 wyposażone w balkony lub loggie. Dodatkowo, do mieszkań przynależeć będą komórki lokatorskie, które idealnie sprawdzą się jako spiżarnie lub magazynki.

Zielone zacisze

Nazwa Osiedle Klonowy Park doskonale oddaje charakter tej inwestycji. Przemyślana koncepcja zagospodarowania terenu uwzględniająca dużą ilość roślinności oraz elementy małej architektury, takiej jak ławki czy stojaki na rowery sprawiają, że mimo miejskiego charakteru zabudowy, osiedle staje się zielonym zaciszem, w którym można odpocząć od zgiełku i hałasu. Klimatyczne alejki między budynkami w otoczeniu klonów i żywopłotów, będą idealnym miejscem na popołudniowy spacer. Z kolei bezpieczny i kolorowy plac zabaw z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym mieszkańcom.

Estetyka i funkcjonalność

Elewacja budynków w pełni harmonizuje z roślinnością, która wypełnia całe osiedle. Jasna kolorystyka, wzbogacona o zielone balkony i brązowe bramy garażowe doskonale podkreśla prostotę i elegancję osiedla. To wszystko tworzy miejsce, do którego będziesz chciał wracać z przyjemnością.

Dogodna lokalizacja

Osiedle Klonowy Park położone jest w niedalekiej odległości od centrum, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. W pobliżu inwestycji znajduje się szpital, apteka, przystanek autobusowy, przedszkole oraz sklepy spożywcze. Spokojna okolica oraz dogodne usytuowanie sprawiają, że to miejsce przypadnie do gustu zarówno rodzinom z dziećmi, jak również osobom, które cenią ciszę i spokój.

Inwestycja Klonowy Park budynek B znajduje się w Janowie Lubelskim, ul. Sowiakowskiego (1.6 km od centrum Janowa Lubelskiego), została zrealizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja Klonowy Park budynek B została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Klonowy Park budynek B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wikana S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Województwo Lubelskie to jednostka samorządu terytorialnego i podziału administracyjnego kraju, której powierzchnia wynosi 25 122,49 km². Zajmuje obszar Niziny Południowopodlaskiej, Polesia Wołyńskiego, Wyżyny Lubelskiej, Wyżyny Wołyńskiej i Kotliny Sandomierskiej. Jej teren zamieszkuje około 2,15 miliona osób. Stolicą województwa jest miasto Lublin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Klonowy Park budynek B?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Klonowy Park budynek B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Klonowy Park budynek B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Klonowy Park budynek B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Klonowy Park budynek B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Market Groszek.

Data publikacji: 20.10.2016
Data aktualizacji: 07.11.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: