Ogórkowa 39

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWGN Nieruchomości Łódź

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Forest Place(1.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Łódź, Polesie, Złotno, ul. Podchorążych 97 (7.2 km od centrum Łodzi)
  Forest Place
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 136 m2
  Liczba pokoi: 5
  E-Dom Invest Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Osiedle 4 komfortowych domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim , znajdujących się w malowniczej miejscowości Rąbień k. Łodzi. Ze względu na swoje położenie i wielkość domy dedykowane są dla rodzin z dziećmi ceniących sobie cisze spokój , a zarazem łatwy i szybki dojazd do miasta.PROPONOWANY UKŁAD POMIESZCZEŃ DOMU:PARTER: wiatrołap (3,70 m2); hol ( 4,77m2); kuchnia ( 9,05 m2); spiżarnia(2,30 m2); salon ( 26,58 m2); ( taras 23,14 m2) ; gabinet (8,98 m2); WC. ( 1,17 m2); pomieszczenie techniczne( 2,13 m2); pomieszczenie gospodarcze (4,60) ;dwustanowiskowy garaż (30 m2). Piętro: klatka schodowa ( 5,63 m2); hol( 8,18 m2 ); ( m2); sypialnia rodziców (19,38 m2); pokój ( 10,40 m2); pokój (10,40 m2); łazienka ( 7,25 m2); pralnia ( 4,23 m2);taras –ogród zimowy (37,83 m2).NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE- dom w stanie deweloperskim 2018 r.- pow. użytkowa: 170 m2- pow. działki.: 1000 m2- dojazd utwardzony- ogrodzenie: panelowe- garaż dwustanowiskowy na pilota- szambo, prąd, gaz- ogrzewanie gazowe Vaillant , grzejniki Purmo , dodatkowo możliwość dogrzania domu kominkiem- okna: plastikowe- instalacja alarmowa- drzwi antywłamaniowe- pokrycie dachu: papa- technologia budowlana: pustak ceramiczny Max 25 cm , styropian 20 cmOKOLICA- spokojne i bezpieczne sąsiedztwo, dobrze skomunikowana okolica.

Inwestycja Ogórkowa 39 znajduje się w Rąbieniu, ul. Ogórkowa 39 (0.7 km od Łodzi), sprzedaż prowadzi WGN Nieruchomości Łódź

Inwestycja Ogórkowa 39 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów w tym 4 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Ogórkowa 39 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 170 metrów kwadratowych w cenie od 545 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 3 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogórkowa 39

Powiat zgierski rozciąga się na północ od miasta Łodzi i obejmuje 855 km. kw. Z gminami takimi, jak Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Stryków i Parzęczew. Największe aglomeracje to Zgierz z niemal 60 tys. mieszkańców i Aleksandrów Łódzki z ok. 26 tys. mieszkańców. Powiat posiada świetną bazę turystyczną dzięki okalającym miasta lasom i rzekom. Dodatkowo ma ciekawy kompleks sportowy, głównie w Zgierzu (korty tenisowe, squash, stadiony piłkarskie, baseny). W regionie działa też wiele sklepów osiedlowych, marketów, stacji benzynowych, sklepów nocnych a także kilkanaście supermarketów, głównie w Ozorkowie, Aleksandrowie Łódzkim i Zgierzu. Nie licząc Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu najbliższa szkoła wyższa znajduje się w Łodzi. Region jest z nią doskonale skomunikowany dzięki autobusom, kolejom i tramwajom dojeżdżającym do Aleksandrowa Łódzkiego. W powiecie Zgierskim znajdziemy drogę krajową A1 i A2 które umożliwią dojazd do każdego większego miasta w Polsce.

Komunikacja

To doskonale skomunikowany powiat m.in. dzięki drodze krajowej A1, która zaczyna się na północ od Strykowa. Ok. 8 km od Zgierza można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów). Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, która obejmuje m.in. Aleksandrów łódzki i Zgierz. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ze Zgierza ok. 10 km. Zgierz ma też własną komunikację miejską, która częściowo obejmuje resztę powiatu. Tam, gdzie nie dojeżdża autobus miejski kursują autobusy PKS, prywatne busy i kolej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogórkowa 39 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Ogórkowa 39 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słowiańska - Szaraka.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogórkowa 39 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Groszek, w odległości 410 m znajduje się ABC.

Data publikacji: 22.11.2018

Data aktualizacji: 13.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie